חילופי זוגות בישראל – איך התפתחה קהילת הסווינגרס?

| 2 באפריל 2013 | אין תגובות

הספקנים אולי חשבו כי חילופי זוגות זו תופעה חולפת במדינתנו הקטנטונת. אבל אפשר לומר כי עשר השנים האחרונות היו מהפכניות בתחום הזה בישראל. מתופעה חריגה, בגדר טאבו אפילו, שהגיע ביבוא מארה"ב ואירופה הנאורות, הפך תחביב הסווינגרס לסגנון חיים ממש – סווינגרס לייף סטייל. היום מדובר בקהילה שוקקת חיים: אתרים פעילים, מסיבות, היכרויות, טיולים ופעילויות משותפים, נופשים ייעודיים בארץ ובמדינות אחרות, מה שתרצו.

היחצנים הכי טובים של חילופי זוגות

אחת הסיבות שחילופי זוגות הפכו להיות כ"כ מקובלים ונפוצים, היא העובדה שיש לכך כה הרבה לקוחות מרוצים. כולם יודעים למשל מה קורה עם מסעדה או מועדון שמייצר עוד ועוד לקוחות מרוצים. אותם לקוחות יוצאים החוצה, מדברים על המקום שאהבו, יוצרים באז סביב הפעילות. וגם פה יש דמיון רב לכך – אנשים שחוו מספרים לאנשים שלא חוו ועוד אנשים ועוד אנשים, וכך מתרחב אותו מעגל סווינגרים. זהו בדיוק התהליך שהתרחש בישראל, ותוך כמה שנים התרחב מעגל האנשים השותפים ל"סוד" (שכבר לא כל כך סודי…) והקהילה הלכה והתגבשה לה; עוד פעילויות נוספו, עוד אתרים מאורגנים, עוד מקומות מארחים אירועי סווינגרס, עוד אפשרויות.

סוגי פעילויות בעולם חילופי הזוגות הישראלי

קהילת הסוויגרס פעילה מאוד ומציעה לא מעט אופציות להיכרויות חדשות ומפגשים של קבוצות קיימות. רוצים קצת להבין מי נגד מי? ובכן, ישנן היום כמה אפשרויות עיקריות:

  • ערבי החלפת זוגות שהפכו לפופולאריים ביותר עם הזמן מתקיימים בווילות שונות ברחבי הארץ. לרוב מדובר בערבים פרטיים וסוגרים אשר מארגניהם שומרים על גודל הפורום, אופי האירוע וכמובן אחראים לעשות סינון קפדני של המשתתפים. למה סינון? כדי לוודא שכולם מגיעים עם אותה מטרה ולא עם מטרה נסתרת או אג'נדה שאינה עולה בקנה אחד עם עקרונות הסווינגרס והדיסקרטיות. בנוסף, כדי לשמור על רמת עניין גבוהה, לרוב המארגנים גם יכינו מראש פעילויות כאלו ואחרות עבור באי האירוע. ממשחקי חברה למבוגרים ועד חשפנית שבאה לעשות מופע סקס חי מול כולם.
  • אפשרות נוספת מעט שונה היא ביקור בערב של מועדון חילופי זוגות. החיסרון כאמור הוא העובדה שזה הרבה יותר גדול ולפעמים אפשר לומר כי זה עומד ביחס הפוך לאיכות האירוע. עם זאת, יש גם מקומות נעימים ואיכותיים, ואותה המוניות גם מספקת למעשה מבחר גדול הרבה יותר של משתתפים ומשתתפות, ויש סיכוי טוב מאוד למצוא פרטנרים שימצאו חן בערב שכזה, גם אם זה מעט פחות אינטימי.
  • בנוסף לערבי נושא במועדונים ומסיבות סגורות בווילות, אפשר להצטרף לאחד מהאירועים הרבים שמארגנים ראשי הקהילה בכל מיני מקומות בארץ. כמו מה, אתם שואלים? לדוגמא – זה יכול להיות טיול זוגות עם חבר'ה מוכרים וחבר'ה חדשים. טיול רגלי, טיול אופניים, טיול בדרום או בצפון – יש הרבה אופציות. צריך פשוט להיות אונליין באתרים המידע של הקהילה ומשם לצאת לדרך.
  • אמנם מדובר בחילופי זוגות ישראליים אבל שלא יהיו טעויות: הרבה ממשתתפיה מעורבים ומשתתפים גם באירועי מיקסרים של סווינגרס בחו"ל! יש מי שמחפש ומוצא אירועי חילופי זוגות במקום בו הוא מבקר, ויש מי שנוסע ישירות לנופשים או אירועים באורגנו במיוחד. יש כפרי נופש שמארחים אירועים שכאלו בכל העולם ובכלל – אתרים שמארחים רק סווינגרס וקהילות מיניות מעניינות אחרות, כל השנה. דמיינו מקום בו הסקס הוא מקודש, אנשים מהלכים עם לבוש מינימלי (או בכלל בעירום – יש גם חופים נודיסטים צמודים), ואין חוקים! החוק היחיד – ההנאה של כל אחד היא הערך העליון.
חילופי זוגות בישראל – איך התפתחה קהילת הסווינגרס?
5 (100%) 3 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*