חמישה סימנים שהקשר נגמר

| 1 באפריל 2015 | אין תגובות
שהקשר נגמר

source:maxriesgo/Bigstock

כל מי שחווה פרידה כואבת יודע להגיד שנים אחרי שהקשר נגמר, מתי בדיוק כבר היה ברור שזה לא זה כי כולנו חכמים גדולים בדיעבד. השאלה היא כיצד ניתן לדעת שהקשר נגמר ומת, לפני שהוא מתחיל להעלות ריח לא נעים. התשובות, במאמר שלפניכם.

המשיכה המינית נעלמה

זהו אולי אחד הסימנים הברורים ביותר לכך שהקשר נגמר. חשוב להבחין בין שחיקה טבעית או כניסה לשגרה שיכולה להיות מבורכת לבין היעדר משיכה – שני דברים שונים שחשוב מאוד לדעת להבחין ביניהם. הכניסה לשגרה היא עניין טבעי כפי שציינו ובאמצעות אמצעים שונים ניתן להחיות את האש כל עוד היא לא כבתה כמובן. במידה וגם הניצוץ הישן כבה, ייתכן כי מאוחר מדי בשביל להחזיר את הגלגל לאחור.

חוסר רצון משותף לשינוי המצב הקיים

כולנו מכירים את הפתגם הישן לפיו כשיש רצון, אז יש גם דרך. אין ספק שמדובר על תפיסת עולם נפלאה שכן באמת כששני בני הזוג רוצים, הרי שגם המרחק הגדול ביותר וגם הנתק הכואב ביותר יכולים להיפתר, אם על ידי טיפול ואם על ידי ניסיונות משותפים המבוצעים באופן עצמאי. עם זאת, כששני הצדדים כבר לא מעוניינים לשנות את הסטטוס קוו, ייתכן כי הגיע הזמן לשנות סטטוס, אם אתם מבינים למה אנחנו מתכוונים.

אתם מזלזלים זה בזו וזו בזה

אחד הסימנים המובהקים ביותר לכך שהקשר נגמר הוא הזלזול. נסו לשים לב האם אתם מעריכים את בן הזוג שלכם לקשר, האם אתם רואים בו מקור השראה וקרן אור או שמא אתם מסתכלים עליו בהתנשאות המהולה בזלזול? במידה ואתם נוטים לקראת הזלזול, ייתכן מאוד שהקשר הזה כבר לא בשבילכם ושהגיע הזמן להמשיך הלאה.

לאף אחד לא נעים לשהות בחברתכם

לפעמים זה באמת לא קל לראות את עצמכם או את מערכת היחסים שלכם מבחוץ. בדיוק בשביל זה אלוהים נתן לנו את החברים ואת בני המשפחה. שאלו את המכרים ואת החברים הקרובים ביותר שלכם, איך הם מרגישים כשהם נמצאים בנוכחותכם. די מהר תבינו האם אתם נמצאים בקשר שהפך לסיוט או שמא הכל בראש שלכם. לא אחת מתברר שהסביבה החיצונית רגישה יותר למה שקורה בתוך הקשר שלכם מכם. ההכחשה היא כוח חזק, ההדחקה עוד יותר ואל תתנו לנו להתחיל בכלל עם ההשלכה…

אתם לא מדברים יפה על הצד השני עם חברים שלכם

מעבר לזה, כל מילה נוספת מיותרת. בהצלחה.

 

;

חמישה סימנים שהקשר נגמר
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*