חמשת אתרי היכרויות לדתיים הטובים ביותר ברשת

המאה ה-21 לקחה את המקום שהיה שמור באופן בלעדי לשדכן או לשדכנית, והעבירה את תחום ההיכרויות ומפגשי פנויים פנויות במגזר הדתי, לטובת אתרי ההיכרויות באינטרנט. כמו רוב התחומים בעולם, עיסוקים מסורתיים מפנים את מקומם למדיה התקשורתית באינטרנט. בתחילה אנשים דתיים ומסורתיים הביעו מעט חששות מהמעבר החד מהשדכן השכונתי לאתר הכרויות ובו אלפי אנשים פנויים ופנויות, אך אט אט התברר להם כי זו הדרך הטובה והיעילה ביותר. אתה אדם דתי ומחפש אישה להקים איתה משפחה? את מסורתית ומחפשת בעל ? אדם דתי אשר מחפש את אהבת חייו? אתרי ההיכרויות לדתיים הם הפתרון עבורכם והם נועדו להפגיש בין אנשים דתיים ללא בני זוג, אשר מחפשים אהבה ורוצים להקים בית דתי ומשפחה.

אתרי היכרויות לדתיים בלבד

תחילת הדרך של אתרי ההיכרויות לדתיים עברה דרך אתרי ההיכרויות שפנו לכלל הציבור. באתרים אלו זיהו את הצורך בהיכרויות למגזר הדתי ויצרו שיטה בה על פי הגדרות ראשוניות אנשים דתיים יוכלו לפנות ולקבל פניות רק מאנשים אשר נמצאים בהגדרה דומה להם. תוך זמן קצר, לאחר שנמצא כי מספר רב של דתיים ומסורתיים פנו לאתרי ההיכרויות, הוקמו בזה אחר זה אתרי היכרויות אשר פנו אך ורק למגזר הדתי, ואנשים חילוניים לא יכלו להימנות על חבריהם. באתרים אלו קיים סגנון צנוע ותכנים המתאימים לציבור הדתי, בחלקם אף ניתן לסווג את הפניות לאנשים לפי זרם דתי מסוים וקריטריונים ספציפיים: דתיים מסורתיים, לאומיים, חרדים, כיפה סגורה, כיסוי ראש ועוד.

ריכזנו עבורכם את חמשת אתרי ההיכרויות לדתיים הטובים ביותר ברשת :

שניים שהם אחד

אחד מאתרי ההיכרויות לדתיים הוותיקים ביותר, אשר החל דרכו בשנת 2003. זהו אתר הכרויות גדול ורציני ובו מאגר עם אלפי נשים וגברים דתיים ומסורתיים, אשר מעוניינים להקים בית ומשפחה דתית כהלכה. באתר ניתן ליצור קשר באמצעות שיחות אונליין – כך תוכלו לקיים שיחת אונליין בכדי לבחון את ההתאמה עם בן הזוג הפוטנציאלי, הודעות או שליחת "חיוך". בנוסף, יש באתר שירותים מתקדמים כגון: צ'אטים, מנגנוני סינון וחיפוש מתקדמים, העלאת תמונות צנועות בלבד ועוד.

אתר שניים שהם אחד הוא אתר חינמי ותוך תהליך הרשמה פשוט ונוח ניתן להצטרף אליו באופן מידי. חברים באתר יכולים לחפש חברים וליצור קשר בסיסי בלבד. חברים אשר מעוניינים בפעילויות נוספות מתקדמות יכולים להיות מנויים תמורת תשלום חודשי. האתר דיסקרטי ומבטיח לחבריו כי פרטיהם האישיים יועברו על ידם בלבד. בנוסף מערכת האתר מספקת מענה לשאלות ופניות, ומבטיחה לטפל בכל בעיה במהירות האפשרית . השימוש באתר לנשים וגברים נשואים אסור לחלוטין.

האתר אומנם נועד למטרות היכרויות ושידוכים, אך יש בו תכנים מעניינים ביניהם דרשות, מוזיקה יהודית, ברכות רבנים ועוד. בנוסף תוכלו למצוא באתר תוכן מעניין בדמות מספר מאמרים בנושאים כגון: מצוות, אמונה, נישואין, דייט ועוד . המאמרים כתובים ברמה גבוהה מאוד ובעלי ערך מוסף לקורא.

החיסרון באתר: באתר יש קישור לאתר הכרויות http://www.lovely.co.il שהוא אתר לחילונים, ולכן הצניעות אינה מוחלטת.

קשרים – היכרויות לדתיים ושומרי מסורת

אתר קשרים הוא אתר גדול ובו מאגר גדול מאוד של דתיים שומרי תורה ומצוות. האתר מודרני, מתקדם ונוח מאוד לשימוש. האתר תוכנן תוך התייעצות עם צוות גדול של רבנים, שדכנים מקצועיים ואנשי מקצוע.

באתר פעילים 4 פורומים – קשרים, נישואין זוגיות ושלום, אירועים לפנויים פנויות, בית יהודי, ומערכת בלוגים פעילה. האתר נותן במה לכל הרווקות והרווקים בקרב הציבור הדתי להציג את עצמם וליצור מפגשים להיכרויות שיובילו לחתונה יהודית. הכרטיס האישי של כל חבר באתר הינו פרטי לחלוטין, והפרטים האישיים נחשפים רק באישור החבר.

באתר שירות ייחודי בו ניתן למצוא מספרי טלפון של שדכנים, חלקם נותנים את השירות בחינם וחלקם פועלים בתשלום מוזל. באתר קיימת תיבת דואר לשליחת הצעות ותגובות, ויש בו את ברכתו של הרב אורי שרקי מירושלים.

החיסרון: באתר יש קישורים לאתרי היכרויות רגילים שאינם צנועים, וכן לאתרים חילוניים נוספים בדף קישורים, כגון: http://www.look4love.co.il/home.asp?DatingType=students

שדכנט

אתר שדכנט מתמחה בהיכרויות לדתיים, לשומרי מסורת ולחרדים. רווקים ורווקות, גרושים וגרושות ואלמנים ואלמנות. באתר עשרות אלפי חברים דתיים ומסורתיים, וההרשמה אליו היא בחינם. לאחר תהליך ההרשמה ואישור המערכת על חברות באתר, ניתן לגלוש ולבצע פעילויות שונות באתר ללא הגבלה.

האתר הוקם על ידי שלושה אנשים דתיים אשר אהבת אנשים והרצון לעזור להם ולחבר לבבות בישראל, הביאה אותם להקים אותו בשנת 2002 , אשר מתגאה בלמעלה מ-300 זוגות אשר נישאו דרכו.

באתר ניתן לבחור את הסגנון הדתי של מבקש השידוך – חרדי , דתי תורני, דתי לייט, דתל"ש, מסורתי ועוד.

החיסרון: האתר אינו משדר תחושה של אתר דתי. אין בו הדרת קודש או תחושה שאכן מדובר באתר היכרויות לדתיים כמו שניתן לחוש באתרים אחרים. האתר נותן תחושה מודרנית מאוד, קלילה ונראה כי הוא מדבר לצעירים מסורתיים בלבד.

דוסי דייט

אתר ההיכרויות דוסידייט מיועד לחברים שומרי שבת וכשרות ובעלי ערכים דתיים ורוחניים: רווקים ורווקות, גרושים וגרושות, אלמנים ואלמנות. האתר אינו כולל בתוכו פרודים ופרודות וכמובן סגור לנשואים. האתר מיועד לאנשים המעוניינים בבן/בת זוג למטרות נישואין ואשר מציגים את עצמם באופן אישי. האתר אינו נותן פלטפורמה לבני משפחה או שדכנים המעוניינים לייצג אדם אחר. האתר הצליח להביא בברית הנישואין כ-230 זוגות עד היום.

דוסידייט מעוצב בעיצוב צעיר וקליל, תוך דיסקרטיות מלאה. כתובת הדוא"ל חסויה וכל ההתקשרויות בין החברים היא באמצעות מערכת הודעות חסויה. החברות הבסיסית באתר היא חינם, דרכה ניתן להגיב להודעות הנשלחות לכרטיס האישי, אך בכדי ליצור קשר עם חבר יש לרכוש מנוי במחיר 72 ₪ לחודש אחד, 199 ₪ ל-3 חודשים, או 349 ₪ ל-6 חודשים.

חיסרון: האתר אינו משדר אווירת דת, ונראה אתר אינפורמטיבי ומעט מנוכר.

זיווג הגון בקרוב

אתר שידוכים לדתיים ודתיות להיכרויות ולנישואין מהמובילים ברשת. האתר מציע אפשרות לתיאום פגישה וקבלת הצעות שידוך בהתאמה אישית ודיסקרטית. האתר בעל חזות דתית ומקודשת, עמוס אלמנטים דתיים וסממנים אשר לא ניתן להתעלם מהם כדוגמת ברכות רבנים וכתבות דתיות.

באתר יש פורום פעיל במספר נושאים, ביניהם :הכרויות דתיים, שידוכים, זוגיות, לבטים ועוד. הגולשים יכולים לשאול שאלות, להעלות בעיות ולהפנות פניות לאתר.

באתר מודעות שידוך פרטיות מתחלפות עם מספר מודעה ספציפי. יתרון גדול באתר היא אפשרות הבחירה ברשימת המשודכים בחוג הדתי הרצוי, רמת ההשכלה, ולפי פילוח לקבוצות ומצב אישי: רווקים ורווקות, גרושים וגרושות, אלמנים ואלמנות.

החיסרון: האתר עמוס פרסומות ורמת המאמרים בו בינונית מאוד.

שלום לשדכנית, ברוכים הבאים לאתר הכרויות דתי !!!

חמשת אתרי היכרויות לדתיים הטובים ביותר ברשת
2.5 (50.59%) 17 votes