חמש דרכים למשוך אלייך יותר פניות באתר היכרויות

| 17 במרץ 2013 | אין תגובות

הדבר הכי נפלא באפשרות לחפש בני זוג דרך אתרי היכרויות הוא גם הדבר שהכי מסבך את העניינים: השפע הבלתי נגמר של אפשרויות. כל כך הרבה אנשים יש בכל אתר כזה, ולפעמים מעט מורכב לסנן ולמצוא את האנשים הכי מתאימים. ומצד שני, צריך גם להשקיע לא מעט מחשבה בתצוגה של עצמכם באתרים שכאלו כדי למשוך תשומת לב מרבית אליכם. אספנו לכם כמה עצות טובות כדי להגדיל את החשיפה שלכם באתרים השונים ובעצם כך לשפר את הסיכויים שלכם למצוא היכרות אמיתית כפי שחלמתם שתמצאו.

אין כמו מראה עיניים בזירת אתר הכרויות

אין מה לעשות, כמו שאנחנו אוכלים עם העיניים, ככה אנחנו גם "צדים" עם העיניים לפני הכל. אל תילחמו בזה כי לא תחנכו אף אחד (ואל תהיו שיפוטיים, הרי גם לכם חשוב איך נראה הצד השני). אז השקיעו בתמונות הכי שוות שלכם. אין לכם תמונה טובה, עם תקריב על הפנים או על חלק עליון של הגוף? תשקיעו, אל תהיו עצלנים זה חשוב מידי: התלבשו יפה, בנות – קצת איפור, תפמפמו במוח לעצמכם כמה משפטי העצמה עצמית כדי לשדר אותם למצלמה – ותבקשו מחבר או בן משפחה שיעשה לכם בוק, ממנו תבחרו.

טקסטים משובחים – היצירתיים והמצחיקים מנצחים

עשרות אלפי כרטיסים מתחרים. והנה, נכנסו כבר לשלכם. השאירו אותם אצלכם! היו אנשי שיווק לרגע, ו-תנו בראש! יודעים לחרוז חרוזים. לכו על זה, יודעים לתת ציטוטים מפורסמים מסרטים שמתאימים לכם בול לאופי? מעולה. אל תכתבו מגילות, אבל גם לא שורה וחצי יבשושה איפה שאתם יכולים לתת יותר, עשו זאת. נסו להתרחק מקלישאות מרדימות ("מחפש את האחת והיחידה", "סיימתי את שלב המשחקים" וכדומה) ונסו לכתוב את מה שאתם הייתם רוצים לקרוא. לכו על בדיחות שנונות, סרקאזם מתון ונעים, אל תהיו כל כך רציניים (וגם לא פרועים מידי. מינון נכון). עשרות אלפי מתחרים מולכם, כבר אמרנו? אתם רוצים להיות ייחודיים. לטובה.

עברית קשה שפה

חוץ מלכתוב יפה ונחמד, צריך גם לכתוב נכון. אתם יודעים כמה זה מרתיע לקרוא כרטיס עם שגיעות קטיב באתר הכרויות??? אז קחו את עצמכם בידיים, תעברו על הדברים, ואם אינכם בטוחים – אפילו תבקשו ממישהו שיעשה הגהה. אתם לא רוצים לאבד נקודות רק בגלל שטות כזו. אפילו אם יש לכם איזה שהוא קושי אמיתי – דיסלקציה למשל – זה לא המקום או הזמן לחשוף אותו, תבקשו עזרה. בנוסף, וזו הערה בעיקר לבנים… תתחילו להשתמש בסימני פיסוק!!! פסיק ונקודה עוד לא הרגו אף אחד. לפעמים משמעות שלמה של משפט משתנה בגלל מיקומו של פסיק. וטקסט ללא סימני פיסוק הוא קשה לקריאה ובעיקר.. מעצבן. אל תחבלו לעצמכם, תחשבו – "איכות".

שיווק נכון של עצמכם בתוך אתר הכרויות

תרגיל קצר במודעות עצמית ובהעצמה אישית: שבו בבית, רשמו על דף, למה כדאי בכלל להכיר אתכם? למה שמישהו ירצה להעמיק היכרות אתכם ועוד, אולי, יום אחד, להחליט לבלות אתכם את שארית החיים? שאלות גדולות. שבו, תרשמו, תחשבו ותתאמצו, תהיו אמיתיים כי זה אתם מול עצמכם ואל תתביישו להגיד בדיוק מה אתם חושבים שאתם שווים. אם אין לכם מה לרשום – זו בעיה חמורה. אתם צריכים לדעת לפרגן לעצמכם כדי שגם אחרים ירצו בקרבתכם. יצאה לכם רשימה נחמדה? יופי – קחו כמה סעיפים מהרשימה ושימו אותם בפרופיל: "למה כדאי לכם/ן להכיר אותי", פניה ישירה לקהל פנויים פנויות שצריך קצת עזרה להחליט.

להציץ לאחרים

אתם יודעים איך עובד אתר הכרויות לקשר רציני (או פחות רציני): להציץ לאחרים משמעו להזמין אחרים להציץ לכם. ככל שתסתכלו ביותר כרטיסים בעצמכם, כך יותר אנשים ייחשפו לפרופיל שלכם, שאולי הם לא היו מוצאים בדרך אחרת. וככל שייכנסו יותר אנשים לפרופיל שלכם, כך תעלה קרנכם בדירוגים הפנימיים של האתר, ותעלו בסקאלת הפופולאריות. אתם יודעים כמה זה חשוב להופיע תחת חיפוש הפרופילים הפופולאריים ביותר? חשוב מאוד, סמכו עלינו! יאללה, לעבודה.

חמש דרכים למשוך אלייך יותר פניות באתר היכרויות
4.8 (96%) 5 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*