טנטרה כבר ניסית? מדריך לסקס טנטרי ביתי

| 12 בנובמבר 2012 | 2 תגובות

ודאי שמעתם כבר על טנטרה, אתם יודעים שמדובר בסקס אחר אבל האם אתם יודעים איך לממש אותה? לכולם צצות לעיתים בעיות בזוגיות. אורח החיים מזמן הרבה מהמורות ולעיתים הדרך לפתרונן קשה. אף פעם אין זמן, אין מספיק כסף, כולם לחוצים ובני הזוג הם הנפגעים העיקריים. מה היה קורה אם היינו מגלים לכם שיש שיטה שיכולה לעזור? היא לא עולה כסף, היא לא מצריכה יציאה מהבית, היא לא מערבת ילדים ושיא השיאים- היא קשורה לסקס. כבר נוצצות לכם העיניים? חכו עד שתתחילו לפעול בשיטת הטנטרה.

רומזים לנו שיש סקס אחר, טוב שמישהו יודע על זה" … (יונה וולך)

התנתקו רגע מהדעות הקדומות, אם ישנן, על רוחניות והודו וקראו את הכתבה שלפניכם. אחר כך, נסו ליישם אותה בבית ותראו איך אתם מצליחים לשמור על מערכת היחסים שלכם, להוסיף לה נופך רומנטי ומיני ולעורר אותה. האהבה ביניכם רק תצמח. אנחנו חושפים בפניכם עכשיו את המדריך לסקס טנטרי ביתי. בואו ונתחיל…

טנטרה על קצה המזלג

טנטרה היא טכניקה הודית עתיקת יומין. מיניות האדם היא בסיסית וראשונית ולכן אם ניגע בה ונקלף מעליה את כל השכבות שצברנו במהלך השנים נוכל להשתחרר ולשפר את חיינו, במובן הזוגי והאישי. מדובר בתרגול מדיטטיבי שנועד לחבר בין האהבה לבין המיניות. המפגש המיני בין שני בני זוג, שבבסיסם שונים, על רקע היותם גבר ואישה, יוצר איחוד אינטימי ותשוקה.

הוראות הפעלה

 1. ספונטאני עם חוש הומור

  הטנטרה מנפצת אמונות לגבי סקס. אחת מהן היא הספונטאניות. רובינו התרגלנו לחוש אשמה כשקבענו ביומן עם בני הזוג שלנו מתי מקיימים יחסי מין או כשניצלנו את שנת הצהריים של הילדים. הפנטזיה הייתה קיום יחסי מין סוערים בהפתעה- תוך חיתוך הגזר במטבח, תוך צפייה בטלוויזיה. הטנטרה טוענת בדיוק ההפך, אל תשאפו לספונטאניות. דווקא המפגש המתואם יוצר רצינות ומחויבות ומאפשר לנו להתייחס אחד לשני ולהקדיש זמן ואנרגיה אישית.

 2. יצאתי לסידורים

  בינינו, רוב האנשים מקיימים יחסי מין במיטה. נוח לנו בתוך המצעים הריחניים, לפני השינה. אפשר להסתתר מתחת לשמיכה, גם ככה אנחנו כבר במצב מאוזן. הטנטרה אומרת שבמקום שבו ישנים הסקס ילווה בעייפות. אז פנו את הסלון או כל חדר אחר. הניחו על הרצפה שטיח נעים או מזרונים. פנו כל חפץ שאמור להסיח את דעתכם ולהפריע בדרככם. סדרו את החלל בדרך הנעימה ביותר עבורכם.

 3. שפריצים של אהבה

  הטיפ הבא עלול להעליב אתכם, אבל לא זו כוונתנו. התקלחו והשפריצו בושם לפני הטקס. ריח נעים מחזק משיכה ותשוקה. דעו את בן זוגכם ומה הריח שהוא הכי אוהב. לבשו משהו שיגרום לכם לתחושה נוחה עם הגוף שלכם ולהרגיש מושכים. לבשו בגדים מבדים נעימים למגע.

 4. ישיבה מזרחית

  בטנטרה יש המון תנוחות שונות אך מי שמתחיל לתרגל בבית כדאי שיתחיל בתנוחה למתחילים. התנוחה נקראת "שיווה-שאקטי"- הגבר יושב בישיבה מזרחית, בת זוגו יושבת עליו, רגליה וידיה סביבו, וחזה בחזה נוגע. הקרבה הגופנית מקרבת נפשית בין בני הזוג ומלהיטה את האווירה. אפשר לחוש אחד את השני ולהגיע לאינטימיות עמוקה.

 5. מגע הקסם

  גברים בערך מגיל 14 מקשרים כל מגע למין. הם לא זוכרים שפעם כשהיו קטנים אימא שלהם דגדגה אותם בכפות הרגליים. מבחינתם, ליטוף ו'קיצי קיצי' הן דרך נפלאה להתחיל את המעשה המיני. נשים שהתרגלו שכל מגע מוביל לסקס התאפקו וביקשו חיבוקים רק מאימא שלהן או מחברות קרובות. אז לשני הצדדים, השלב הראשון בטנטרה הוא המגע, תנו חיבוקים, לטיפות, התמסרו למגע אחד של השנייה, גלו כמה זה כיף לגעת ולשאוב מהמגע רוגע. בהמשך תוכלו גם לעסות אחד את השנייה.

 6. אני רואה לך בעיניים

  הביטו ארוכות אחד לשני בעיניים. זה קצת מביך אבל אל תפסיקו. גם כשתגיעו לאקט החדירה אל תעצמו אותן, הרגישו נוח עם הגוף. ברגע שאתם עוצמים עיניים אתם מתכנסים בתוך עצמכם. כל הרעיון של הטנטרה הוא להגיע לאחדות זוגית של אהבה. ברגע שתביטו אחד בשני תוכלו להתחבר ולהיפתח. זה יגרום לכם לשחרור גופני.

 7. קוצר נשימה

  נשמו עמוק. במקצבים קבועים וארוכים. הכניסו לריאות הרבה האוויר והוציאו אותו באיטיות. ידוע שנשימה נכונה משחררת לחצים, מרגיעה ומרפה את הגוף. היו מודעים לנשימה שלכם, הקשיבו לה והתמסרו אליה. אם תרצו תוכלו להפיק צלילים משאיפה לנשיפה.

 8. לגמור או לא לגמור? זו השאלה

  עכשיו כשהפשרנו את האווירה, אתם רגועים ומעוררים מינית אפשר להמשיך לשלב החדירה. גם אותו יש לעשות באיטיות, אפשר להתקדם ולהפסיק, להתנשק תוך כדי, ללטף ולחבר בין הגוף והנפש אחד של השנייה.

  * ישנם זוגות ליברליים שמנסים חילופי זוגות כהעצמה זוגית ומגיעים עם זה למקומות רומנטיים ואהבה מתחדשת בזוגיות. אנו ממליצים לנסות לחשוב גם בכיוון הזה ולראות אם זה מתאים לאופי הזוגי שלכם.

כדאי שתדעו שאחד הרעיונות בטנטרה הוא ששפיכה ואורגזמה לא דרות בכפיפה אחת. אנחנו רגילים לחשוב שחלק מהגמירה הגברית היא השפיכה אך למעשה גבר יכול לגמור גם ללא פליטה של נוזל זרע. לצערנו לא נוכל ללמד אתכם הגברים לעשות זאת, זה דורש אימון ותרגול עם מדריך טנטרה מקצועי. אך שאר הטיפים שחלקנו איתכם הם חלקים מרכזיים של הטנטרה וניתן גם ליישם אותה עם שפיכה. אז פנו לכם זמן וסבלנות ולימדו לאהוב את עצמכם ואהובכם.

טנטרה כבר ניסית? מדריך לסקס טנטרי ביתי
3.3 (66.67%) 3 votes

תגיות: , , , , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*