טעויות נפוצות שגברים עושים כשהם מנסים להשיג סטוץ

| 10 באוגוסט 2016 | אין תגובות


iStock_000008234516Smallגברים הם עם מורכב. כאשר הם יוצאים לבילוי לילי שמטרתו להשיג סטוץ, ורצוי כמה שיותר איכותי, הם נוקטים טקטיקות שונות. רבים מהם מבצעים טעויות שעשויות להקטין את סיכויי ההצלחה שלהם או אפילו לפגוע בהם בצורה אנושה. אז אילו טעויות נפוצות גברים מבצעים בניסיון שלהם למצוא מישהי שתיכנס איתם למיטה?

יש הרבה גברים שמרגישים שהם יודעים הכול, גם כשזה נוגע לסקס בכלל ולסטוצים בפרט. מן העבר השני של המשוואה, הנשים של היום הן ממש לא פראייריות. הן מודעות לכל אותן טקטיקות גבריות, חלקן לגיטימיות יותר וחלקן פחות. הציפיות של הנשים גבוהות והגבר חייב להיזהר שלא ליפול להרבה מאד מלכודות שאורבות במסע שלהם לעבר המיטה.

יותר מדי מידע, גרסת הסטוצים

יש גברים שמנסים לכבוש את לב האישה שהם רואים בפאב, במסיבה או באירוע אחר דרך הפה שלהם – ולא, הכוונה איננה לנשיקות. הם ניגשים לבחורה ובוחרים במשפט פתיחה שנראה להם מתוחכם או סקסי, אבל בפועל הוא בעיקר מביך. הנשים של היום אמנם יודעות להעריך תחכום, אבל גם לזהות נסיונות מאולצים מדי. הן יודעות מתי המחמאה היא אמיתית, ומתי היא קלישאתית או מביכה. החיים אינם קומדיה רומנטית מתוסרטת היטב. חשוב להיות טבעיים, אך לדעת מתי "להנחית" מחמאה או דבר מה שנון.

אחד היתרונות של הסטוצים, עבור כל אחד מהצדדים, הוא העובדה שהם אינם יותר מאשר סטוצים. אין זו מערכת יחסים, כשהמטרה שלשמה התכנסנו כאן היא אחת: סקס, סקס ועוד פעם סקס. גברים שמדברים יותר מדי על עצמם, או שואלים את הבחורה יותר מדי שאלות, עלולים להבריח אותה (לרוב זה לא רלוונטי לשאול מה האישה מחפשת בגבר שלה, או אם יש לה חבר). אפשר לקיים תקשורת מינימלית לפני ההצעה לבילוי הזוגי המשותף, או אפילו להתרשם מהכימיה הבסיסית, אבל לא לקיים שיחות נפש. הרי אתם שם בשביל הסקס.

Religious

 

טעויות נפוצות במהלך הסקס ואחריו

גברים יכולים לרצות יותר מדי לרצות את הצד השני, מה שעלול להרוס את החוויה כולה או אפילו לסיים אותה מבעוד מועד. גברים ששואלים לגבי המשכיות או בנוגע למפגש הבא, מיד לאחר הסקס, עשויים לקבל "איקס" גדול מצידה של הבחורה: סטוצים, מעצם המהות שלהם, הם לרוב חד פעמיים. גם גברים שמחפשים ביקורת על הביצועים שלהם במיטה עושים טעות, מכיוון ששאלה שכזו מעמידה את הצד השני בלא מעט מבוכה.

 

 

טעויות נפוצות שגברים עושים כשהם מנסים להשיג סטוץ
4.6 (91.67%) 12 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*