יזיזות, זאת לא מילה גסה!

| 26 באוקטובר 2015 | אין תגובות
יזיזות

source:AndreyPopov/ bigstock

יזיזות, למקרה שחייתם במערה במהלך העשורים האחרונים, היא פחות או יותר ההפך מקשר אפלטוני. הכוונה היא לקשר שכל כולו קודש להשבעת היצר המיני ולהגשמת פנטזיות מיניות. חשוב לציין באותה הנשימה כי לא מדובר במפגש חד פעמי שכן במקרה הזה מדובר על סטוצים. הכוונה שלנו היא לקשר מתמשך שיכול להימשך אפילו שנים, המבוסס על ההסכמה לפיה כל עוד שני הצדדים פנויים, קיימת האפשרות לסקס נהדר.

היתרונות של יזיזות לעומת סטוצים

אחד היתרונות המרכזיים העומדים לצד היזיזות במלחמה הנצחית בינה לבין הסטוצים בא לידי ביטוי בעובדה שביזיזות אין נפילות. רבים לא יודעים זאת, אבל בסטוצים יכולות להיות הפתעות לא נעימות כשבין היתר מדובר במפגש עם גבר בעל איבר מין זעיר במיוחד, נשים שנראות שונה לחלוטין מהתמונות ששיתפו וכמובן שתמיד קיימת האפשרות להיתקל באדם שאינו היגייני במיוחד או באישה שריח הגוף הטבעי שלה אינו אטרקטיבי כלל וכלל. לעומת זאת ביזיזות אין הפתעות לטוב ולרע.

בנוסף לכך, כאשר יש לכם קשר קבוע של יזיזות, אתם לא צריכים להתאמץ יותר מדי, לא צריכים לפלרטט ולא צריכים להשקיע מאמץ בחיפושים אינסופיים: המשגל הבא שלכם פשוטו כמשמעו נמצא במרחק של שיחת טלפון אחת. כשיש לכם יזיז או יזיזה, אתם לא צריכים ללכת סחור סחור, לא צריכים להירשם לאתר של הכרויות סקס, לא צריכים לסנן או לבחור אלא פשוט לחייג את המספר המוכר ופה פחות או יותר נגמר כל הסיפור.

מצד שני, כל זה נכון או רלוונטי רק במקרים שבהם לצד השני בקשר אין מערכת יחסים קבועה כמובן.

יחסים ממין אחר

באופן עקרוני יזיזות בנויה על עקרונות אחרים מאלו שבנויה עליהם מערכת יחסים זוגית נורמטיבית, אך בבסיס המערכת ניתן למצוא יסודות דומים והכוונה היא בעיקר להבנה ההדדית בנוגע לטיב הקשר. למעשה ייתכן כי הכנות העומדת בבסיס היזיזות עוצמתית יותר מהכנות העומדת בבסיס מערכות יחסים אחרות וזאת כיוון שביזיזות אין מניעים נסתרים ואין שאיפות נסתרות – מטרת הקשר אחת היא – להתנחם זו בזרועותיו של זה וזה בין רגליה של זו, כאשר אין בני זוג יציבים בנמצא. פשוט מאוד, אפקטיבי מאוד וכמובן שגם מומלץ מאוד.

 

יזיזות, זאת לא מילה גסה!
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*