יזיזים או יחסים? סימנים שהוא רוצה אותך ליותר מסקס

| 8 בדצמבר 2016 | אין תגובות

Couple having great time togetherהאם יש לך יזיז עמו את שומרת על קשר רציף למטרות סקס בלבד וגם מדי פעם לבילוי משותף, שמוביל לסקס סוער וסוחף? ובכן, אם לפתע את מגלה שינויים בהתנהגותו, בהחלט ייתכן כי הוא מצפה ממך ליותר מסקס מזדמן אחת לכמה זמן. איך תגלי האם הוא רוצה יחסים מחייבים יותר ולא רק סקס מזדמן? קראי את הכתבה הבאה ותוכלי לגלות את התשובה.

כל הסימנים שהיזיז שלך רוצה אותך ליותר מסקס

אחרי תקופה קצרה או ארוכה בהם נהנית מסקס משובח ומלא תשוקה עם יזיז, לפתע את עלולה לגלות כי היזיז מחזר אחרייך, מתקשר אלייך כל יום, מזמין אותך לבילויים בתכיפות גבוהה ואולי גם רוצה להכיר לך את החברים שלו ואפילו את הוריו. סימנים אלה ואחרים צריכים לעורר אצלך את השאלה האם הוא רוצה ממך יחסים קבועים ולא רק סקס מזדמן מתי שמתחשק ונוח לכם.

מטבע הדברים, למעבר מיזיזות למערכת יחסים מחייבת יש יתרונות, אך קיימים גם חסרונות. עם יזיז עושים סקס לעתים מזדמנות, בעוד שעם חבר קבוע אפשר לעשות סקס כל יום (אם שניכם רוצים) וללכת לישון כפיות. יש לכך יתרונות וחסרונות, ואינך בטוחה שאת בכלל מעוניינת להיות חברה צמודה וקבועה שלו, מאחר שמתאים לך כרגע רק סקס ולא מחויבות.

אם לפתע היזיז מתחיל להתקשר אלייך בתכיפות, לדרוש בשלומך, לשלוח לך הודעות טקסט על הבוקר ולהזמין אותך לבילויים משותפים, נראה שהוא רוצה לשדרג את מערכת היחסים. בנוסף, אם הוא מזמין אותך להישאר אצלו בלילה אחרי הסקס הסוער, כנראה משהו מתרחש בלבו ועלייך לקבל החלטה האם להמשיך בקשר המיני או להיפרד כידידים. אם את מגלה כי היזיז מחפש אינטימיות גבוהה יותר, הרי שאת יכולה להיות בטוחה שהוא רוצה לפתח איתך מערכת יחסים שהיא מעבר לסקס מזדמן פה ושם.

הזמנה לארוחה משפחתית מהווה אף היא סימן מובהק לכך שהיזיז שלך רוצה אותך ליותר מסקס מזדמן, ועלייך לחשוב מה מתאים לך ומה את רוצה. לכן, אם את מגלה סימנים אלה ואחרים, כדאי לפתוח את הנושא ולדבר עליו בפתיחות כדי לברר מה בדיוק הוא רוצה, וכמובן – עלייך להחליט מה נכון עבורך. תיאום ציפיות יכול לפתור את כל השאלות הללו, ולהוביל את שניכם לתקשורת פתוחה יותר.

יזיזים או יחסים? סימנים שהוא רוצה אותך ליותר מסקס
3 (60%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*