יחסינו לאן? מתי הזמן הנכון להעלות את הנושא?

| 22 ביולי 2015 | אין תגובות
יחסינו לאן?

source: pressmaster/bigstock

לפני שנפתח בדברים, ברצוננו להנמיך מעט את רף הציפיות וזאת כיוון שאף פעם לא באמת ניתן לדעת באיזה רגע מגיע השלב שבו יש לפתוח את הנושא הלא פשוט הזה. נוסיף ונאמר שמדובר ברגע כל כך אינדיבידואלי וכל כך אינטימי, עד שלכול זוג יש פרמטרים אחרים ותנאים אחרים המשמשים להבשלת השטח ולפיכך לא פשוט לנסח כללים אחידים כשזה מגיע לשיחות על יחסים. עם זאת, ישנם בכל זאת כמה סימנים שמעידים על כך שהגיע הזמן להעלות את הנושא ובסימנים האלו נדון במאמר שלפניכם.

דייטים כבר לא מעניינים אתכם

אם דייטים כבר לא מעניינים אתכם ומתחשק לכם כבר להפסיק את משחק החיזור המקדים ולבסס קשר בישראל, אין שום סיבה שתסתירו את העניין. תחת זאת עליכם להביט לעצמכם בעיניים במראה שעל הקיר, לאסוף את כל הכנות שלכם ולהגיד את האמת – אתם רוצים לקחת את זה לשלב הבא.

מה זה אומר בדיוק לשלב הבא? ייתכן כי מדובר על הצהרת בלעדיות ונאמנות, יכול להיות שזה אומר מחשבה משותפת על לעבור לגור ביחד ויכול להיות שזה פשוט אומר להצהיר על אהבה. בכל מקרה, אחרי שהצהרתם על כך שאתם מוכנים ולאחר שהגעתם לרמה גבוהה של ביטחון, הגיע הזמן לשדר את המסר גם לצד השני.

שנים של זוגיות ללא התפתחות

אם אתם מרגישים שאתם כבר מספיק זמן ביחד ושהגיע הזמן לשבור את הכוס, אף פעם לא תוכלו להיות בטוחים שאתם חושבים באופן אובייקטיבי לגמרי. אז איך אפשר לדעת מתי לגשש ולנסות לברר כיצד הצד השני מרגיש בעניין? ובכן, אם אתם באמת לא מסוגלים לחוש את הנעשה במערכת היחסים כיוון שאתם פשוט עמוק מדי בתוכה ומעורבים בה מדי מבחינה רגשית, עד אובדן האובייקטיביות, נסו להיות ערים לרחשים העולים מהסביבה הקרובה אליכם.

דעו לכם כי במקרים רבים מאוד העובדה שהגיע הזמן לעבור לשלב הבא כל כך ברורה, עד שהקרובים אליכם פשוט נמנעים מלשוחח על העניין כיוון שהם לא מעוניינים לנפץ את הבועה שבה אתם מתקיימים. נסו להעלות את הנושא עם החברה הכי טובה שלכם או החבר הכי קרוב שלכם ואנחנו סמוכים ובטוחים שלפי התגובה הראשונית שלהם, כבר תבינו לבד היכן אתם בדיוק נמצאים.

אך האמת היא ש…

אך האמת היא שאף פעם לא ניתן באמת לדעת מתי זה הזמן הנכון להעלות את הנושא. מן הסתם מדובר בשיחה הכבדה ביותר והמפחידה ביותר ולכן ברגע שתתחילו לנסות להתמודד עם השאלה, מיד יעלו ויצופו אינספור תירוצים שינסו להסביר לכם מדוע זה בדיוק לא הזמן הנכון. העניין הוא כזה – אם הגעתם עד הלום ואם אתם כל כך מתעניינים בנושא, אנחנו מרשים לעצמנו לבשר לכם, שככל הנראה הגיע הזמן…

 

יחסינו לאן? מתי הזמן הנכון להעלות את הנושא?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*