נפרדנו אבל אני רוצה לחזור, כיצד לעשות זאת?

| 12 ביולי 2012 | 2 תגובות

נפגשתם, נדלקתם והתחלתם לצאת. עברה לה תקופה נהדרת ואחרי כמה זמן אתם מתחילים להרגיש שזה לא זה. העבודה שלו לא מספיק טובה בעינייך; הרגלים קטנים שחיבבת אצלה בהתחלה פתאום קצת מנג'סים בעיניך. לפעמים הוא הרגיש לך כאילו הוא רוצה אותך "יותר מידי"; לפעמים הייתה לך תחושה שהיא בחורה תלותית ומשקיעה בך הרבה מעבר לסביר. ודי, התלבטתם אבל הבנתם שכנראה שצריך הפסקה. אחרי כמה ימים של התלבטויות הצפתם את הנושא ועשיתם שיחה אחת מאוד לא נעימה והופ – אתם שוב רווקים. נגמר הפרק הזוגי הנוכחי והחיפוש אחר זוגיות חדשה מתחדש (ובדרך לטעום שוב מהרווקות לא יזיק…). אבל מה, יצאתם לדייט, ועוד אחד ועוד אחד, התחילה אתכם מישהי בבר, התחיל אתכן מישהו בפייסבוק. וקרה לכם מה שקורה הרבה פעמים, התחלתם להתגעגע לזוגיות הקודמת. רוצים לחזור. איך עושים את זה?

קודם כל, למה אתם רוצים לחזור בכלל?

לפני שאתם שוב מכניסים זעזועים למערכת חשוב שתחשבו בשקט עם עצמכם טוב-טוב למה אתם רוצים לחזור. אם הגעתם למסקנה החד משמעית שכנראה שפספסתם את אהבת חייכם ועליכם לעשות תיקון ומהר – אנחנו לגמרי אתכם, בואו נחשוב יחד איך מחזירים את האהבה. אבל, וזה אבל רציני מאוד, אם אתם פשוט מרגישים מעט בודדים, המיטה נראית קצת ריקה, חסר לכם שיש תמיד עם מי ללכת למסעדה או לסרט או סתם אתם מתגעגעים לכמה דברים ספציפיים, אולי עדיף שתניחו לצד השני להמשיך את חייו כי רוב הסיכויים שתחזרו לאותה נקודה שהייתם בה קודם ותוך תקופה מסוימת שוב תרצו החוצה. אז בשביל להיות הוגנים ולא לשבור סתם את הלב שוב לצד השני (זה חשוב לקארמה שלכם, אל תזלזלו!) היו בטוחים במאה אחוז שאתם רוצים לחזור רק מהסיבות הנכונות.

זה זה. זה מהסיבות הנכונות. מה עושים?

אם הגעתם למסקנה שאתם נמצאים כאן מכל הסיבות הנכונות צריך להתחיל ולגשש איפה נמצא הצד השני בחייו. אם אפשר לערוך בירור דרך חברים או מכרים משותפים האם הוא יוצא עם מישהי או האם היא כבר בזוגיות אחרת – עשו זאת. אחרי שתדעו מה הסטאטוס תדעו איך להמשיך. במידה ויש שם זוגיות חדשה תצטרכו לפעול עם המון רגישות ושיקול דעת. אולי זה לא רציני ואולי כן וכדי למנוע מעצמכם מבוכה גדולה ועוגמת נפש נוספת אצל הצד השני, גששו מאוד בעדינות. בכל מקרה, עם או בלי תחרות בצד השני – התחילו לזרוק רמזים ברורים לצד השני שאתם חושבים עליו או עליה. מיסרו ד"ש דרך חברים, תעשו "לייק" או שניים או שלושה בפייסבוק, הגיעו במקרה למקומות הקבועים שלהם והיו לבביים מתמיד. ואז, הגיע הזמן להתקדם: המפגש הטוב ביותר מבחינתכם הוא בבית קפה (אם אפשר אחד שבו ביליתם יחד הרבה כזוג) – לכוס קפה להשלים פערים. "קפה ועוגה עליכם" כמובן. וזאת בלי להיכנס לזה יותר מידי (אם תישאלו למה) פשוט נסו להגיע למצב של פגישה נעימה בארבע עיניים ואל תחשפו את כל הקלפים בשיחת טלפון הראשונה שלכם.

שם המשחק – עדינות, פתיחות ורגישות

כשאתם כבר מגיעים לדבר על זה כמו שצריך היו הכי אמיתיים וכנים שאפשר. וכך גם אם התוצאה לא תהיה כפי שקיוויתם לפחות תדעו שהייתם נאמנים לעצמכם וברורים כמה שניתן. אם תהיו רגישים ופשוט ולעניין תגידו את האמת – שהתגעגעתם ואתם רוצים את הזוגיות בחזרה כי הצד השני הוא כנראה המתאים לכם ביותר, יהיה קשה יותר לסרב לכם. ובפעם הבאה שתיפגשו אפשר לעשות כבר מחווה יותר משמעותית – להביא מכתב רומנטי, זר פרחים, עוגה שהוא אוהב, שוקולד שהיא מעדיפה. כל דבר קטן שכזה שמראה שאתם לא שוכחים את ההעדפות ושאתם קשובים לצרכים והרצונות של הצד השני ואתם כנראה מוכנים לזוגיות שוב פעם אבל הפעם יותר טוב ושזה גם יצליח.

תדעו גם מתי לסגת ולהמשיך בחייכם

תמיד תזכרו את הקלישאה העל-זמנית שמה שצריך לקרות יקרה. אם הרגשתם שזה זה, עשיתם את כל הצעדים הנכונים, פרשתם את הרגשות שלכם באומץ, עשיתם מחוות רומנטיות והעיקר – הייתם כאמור הכי אמיתיים שאתם יכולים וזה עדיין לא עזר? כנראה שזו לא הזוגיות בשבילכם ואתם חייבים להמשיך הלאה באומץ ותקווה חדשה. אל תתייאשו, לכל סיר יש מכסה ויש הרבה דגים בים (אנחנו חזקים בקלישאות היום, אבל הן כולן נכונות!).

נפרדנו אבל אני רוצה לחזור, כיצד לעשות זאת?
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*