כיצד תארגן לה בילוי רומנטי מהסרטים בחג שבועות?

| 20 במאי 2012 | אין תגובות

טיול ג'יפים ליילי, שייט רומנטי בגונדולה או ביאכטה, שיעור בישול משותף, קטיף פירות יער ועוד מגוון אפשרויות אין סופי המתאים או ניתן להתאמה לחג השבועות ואנחנו נלמד אותך מה הכללים ואיך להפיק לה חוויה רומנטית היישר מהוליווד שתגרום לה להיות דומעת, נרגשת ואסירת תודה ואתה תראה בעיניה הגבר לו חיכתה כל ימיה!

זה אולי ניראה מסובך, כי אתה לא ממש יודע מאיפה להתחיל, אבל אם תפנים את הפסקה הבאה אחרי זאת, כל היתר יהיה רק חיפוש קצר באינטרנט וסגירת פרטים אחרונים בטלפון. כן, דייט חלומי מהסרטים הוא לא סיפור כזה גדול בשביל המארגן, אבל הוא משהו עצום עבור המקבלת – אם אכן מה שהכנת לה הוא מה שהיא רוצה. (*טיפ חשוב ביותר! אל תוציא הרבה כסף רק כדי לקנות את ליבה של בחורה, זה לא עובד! אם אתה משקיע ממון עשה זאת עבור אשה שיש לה כבר רגשות כלפיך ואז ייתכן והרגשות הללו יגברו!)

מה היא רוצה?

זה החלק הקריטי, אבל הוא למעשה מאד פשוט – תקשיב לה! אם אתם מכירים זמן רב, אתה כבר יודע מה היא אוהבת ומה לא, מה ירגש אותה ומה יאכזב, מה יצחיק אותה ומה יכעיס. אבל אם אתם זוג חדש או ממש טרי, שיחה של ארוחת ערב רומנטית תיתן לך את כל הפרטים שאתה צריך; האם היא אוהבת לשוט? מה היא אוהבת לאכול, האם היא אוהבת חיות, האם היא אוהבת הרפתקאות, יין, פירות, שוקולד? מה הוא בעיניה בילוי רומנטי? איזה סרט היא הכי אוהבת, האם היא נהנית לבשל, לאפות? וכך הלאה. כמות המידע שתקבל היא עצומה ואם תקשיב תדע אם רעיון של שייט ביאכטה הוא טוב או שהיא תקבל מחלת ים עוד על הרציף…

לא חשוב מה אתה רוצה

כשאתה מתכנן לבת זוגך בילוי רומנטי, אתה לא מרכז העניין אלא היא! ולא חשוב שאתה מוצא שקטיף פירות יער הוא רומנטי עד דמעות – אם היא שונאת להתלכלך ואלרגית לפטל! אם אתה רוצה ליהנות בעצמך וודא שמה שאתם עושים גורם לה עונג! אבל רגע, זה לא אומר שאם אתה שונא דגים אתה צריך ללכת לסדנת עשיית סושי – רק בגלל שהיא אוהבת את זה, (למרות שזה נכון, אבל רק בשלב מאוחר יותר במערכת היחסים וזה נכון לגבי שני הצדדים), חשוב על משהו שהיא תהנה ממנו ואתה תהנה גם כן או לפחות לא תסבול ותוכל להתרכז באושרה.

הצעה מס' 1 שייט רומנטי

בשיחות שניהלת איתה גילית שהיא מאד אוהבת את הים, ושייט מרגיע אותה. אתה יודע שהיא שותה יין אדום חצי יבש ואוהבת לאכול דגים. מצוין – הנה לך כר נרחב לדמיון. החיפוש באינטרנט יהיה של "שייט רומנטי בחג השבועות" וזה יעלה כמה וכמה אפשרויות וכל מה שתצטרך לעשות הוא לבחור אם אתה רוצה לקחת אותה לשייט בגונדולה או הפלגה רומנטית בים. ברר באיזה איזור מתקיים השייט, מה המחיר, השעות, הימים ומה ההליך להזמנת מקום. כמו כן כדאי לברר אם מגישים יין ואם יש להם את היין שהיא אוהבת, האם המחיר כולל ארוחת ערב ואם הם מגישים דגים ואם לא, האם יש בסביבה מסעדת דגים רומנטית שאליה תוכלו ללכת עם סיום ההפלגה, במידה ותהיו רעבים. (טיפ: הבה איתך כדורים נגד בחילה לייתר ביטחון ומשהו חם להתכסות בו כדי שתוכלו לשבת על הסיפון גם אם קריר).

הצעה מס' 2 טיול ג'יפים ליילי

גילית שהיא אוהבת חיות, אוהבת הרפתקאות וחולמת על טיול ג'יפים בדרום אמריקה – החיפוש באינטרנט יהיה של "טיולי ג'יפים בחג השבועות" ושם תמצא אתרים המציעים ספארי ג'יפים לילי עם שינה בצימרים מקסימים. הנסיעה היא בג'יפים פתוחים עם זרקורים המחפשים כל הזמן את חיות הבר ומאפשרים לכם לצפות בהן בביתן הטבעי, במקום בגן חיות או מתחם כמו הספארי ברמת גן (שגם זו, דרך אגב, אפשרות מקסימה לבילוי רומנטי). הג'יפ מיטלטל ואתם נאחזים זה בזו והיא מתרגשת בכל פעם שאתם רואים שועל או ארנבת… ולמרות שאתה לא מבין מה השמחה, היא קורנת מאושר וזה מספיק!

הגשמת חלומות מהסרטים

מפת הדרך אל האושר היא מציאת הבילוי הרומנטי שיגרום לה להרגיש כמו כוכבת בסרט של עצמה וזה אומר להגשים לה חלום – אם חלומה הוא ללמוד בישול, חפש באינטרנט שיעורי בישול חלבי לזוגות או לסדנת טעימת יינות אם היא אוהבת יין. אם היא חברמנית ואוהבת טבע, קח אותה לרכיבה על סוסים ואז לכו לאכול במסעדה מקסימה באזור. ובקיצור, מספיק שתקשיב לה ותתחשב ב- "מה היא רוצה לעשות" וזה כבר יהיה בילוי רומנטי מהסרטים.

כיצד תארגן לה בילוי רומנטי מהסרטים בחג שבועות?
1 (20%) 1 vote

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*