כמה עובדות חשובות על אתרי הכרויות

| 8 במאי 2014 | תגובה אחת

Couple in love licking a lollipop. Sunshine and happinessאתרי ההיכרויות המקוונים הפכו להיות כל כך פופולאריים בשנים האחרונות עד שכל אחד בטוח שהוא מינימום מומחה עולמי בתחום. עם זאת, למרות שכבר נדיר למצוא בימינו רווק או רווקה שלא מנויים לפחות לאתר הכרויות אחד, הרי שעדיין ישנם כמה דברים קטנים שטרם ברורים לכולם ובדיוק בשביל זה כתבנו עבורכם את המאמר הזה.

 

הסכנה שבמבחר

אחד הדברים שרבים לא מודעים אליהם הוא שככל שהמבחר גדול יותר, כך משך הזמן עד למציאת בן הזוג האידיאלי ארוך יותר. באופן עקרוני ניתן לכתוב שככל שהמבחר מסנוור יותר, כך קשה יותר לבחור את האחד או את האחת. אי לכך, הקפידו להיות כמה שיותר ממוקדים וזכרו תמיד שהשעון מתקתק.

תמונות מול טקסטים, גברים מול נשים

ממחקר עדכני ורחב היקף שבוצע בתחום ההיכרויות המקוונות עולה תמונה מעניינת לפיה נשים מבלות בממוצע חמישים אחוז יותר זמן מאשר גברים בקריאת הפרופיל של בני זוג פוטנציאליים ואילו גברים משקיעים שישים וחמישה אחוז יותר זמן במעבר על תמונות פרופיל של בנות זוג פוטנציאליות. קחו זאת לתשומת לבכם…

התאזרו בסבלנות

מחקר נוסף שנערך בתחום זה מעלה ממצא מעניין לפיו 33% מהגולשים באתרי הכרויות מקוונים מצליחים למסד קשר עם אדם שהכירו באתר זה או אחר, 33% מצליחים למסד קשר עם בן זוג שהכירו באקראי מחוץ לאתר ואילו 33% פשוט מרימים ידיים תוך זמן קצר מדי. אי לכך, אל לכם לומר נואש. הבחירה כולה שלכם לאיזה מהשלישים להשתייך.

לא לנדנד

אם אישה לא עונה לגבר אחרי שתי הודעות, רוב הסיכויים שהוא כבר לא יזכה לתשובה ממנה. בהתאם לכך אנחנו ממליצים לכם להפסיק את הנדנודים כי אם היא לא עונה, כנראה שזה לא נועד לקרות וזה הזמן להפנים את זה ולחיות עם זה בשלום.

כמה עובדות חשובות על אתרי הכרויות
5 (100%) 1 vote

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. התגעגעתם לכירבולים בלילה? אתם לא לבד | Capiyot | 26 ביוני 2014

השאר תגובה

*