כנסי לראש שלו: פנטזיות של גברים שתוכלי להגשים

| 6 בפברואר 2012 | תגובה אחת

אם בן הזוג שלך מתבייש לספר לך הכל על הפנטזיות שלו, ואת יודעת שבסתר ליבו הוא מפנטז, אני רוצה לעזור לך להיכנס לראש שלו וללמד אותך כמה פנטזיות גבריות שתוכלי להגשים. בשורה התחתונה, גברים הם אוסף של פחדנים. הם לעולם לא יחלקו עם בנות הזוג שלהם את הפנטזיות הכמוסות שלהם. הם חושבים שהם מעליבים אותנו, הם לא רוצים שנחשוב שאנחנו זולות ומתביישים מפנינו. אז כדאי שהם ידעו, הגברים הנכבדים, שאנחנו הנשים לא שמרניות כמו שהם חושבים.

הרפתקאות עליסה בארץ הפלאות

קודם כל, גם לנו יש פנטזיות ושנית, אנחנו יכולות להגשים כמה. אז בת המין היפה והחזק, אל תתני לו להמשיך לחלום כמו הארי פוטר, הוכיחי לו שאת יודעת דבר או שניים על מימוש פנטזיות ובעזרת הטיפים שאחלוק איתך (ואל תגלי לאף אחד) תוכלי לממש כמה פנטזיות שנחבאו אל הכלים ולספק לבן הזוג שלך כמה רגעים של נחת בחיי היומיום. זכרי שהפנטזיות הגבריות שונות בעליל מהנשיות, נשים מערבות רגש וגברים לא, הם מתרכזים נטו בסקס.

אוכל, שתייה, גבר, אישה

ידוע שהדרך ללב של הגבר עוברת דרך הקיבה, אבל לא רק. ארגני לו ארוחה רומנטית עם אוכל משובח. הוסיפי לחגיגה אלכוהול שיחמם את האווירה. בין מנה למנה אפשר לעבור לחדר השינה, לסלון, לשיש במטבח. פנקי אותו בכמה שעות של אוכל ושתייה מלווים בסקס. זו לא תהיה עוד ארוחה רומנטית לאור נרות, אלא ארוחה שמשלבת הרבה יצרים. רצוי לא הכין חמין בערב שכזה… לכי על מאכלים קלילים וסקסיים.

ארומה

ריח טוב הוא גורם משיכה חזק ביותר אבל לפעמים אפשר לגוון עם ריחות אמיתיים. לא של בושם, מקלחת רעננה או קרמים. הפתיעי אותו בסקס ברגעים הכי לא צפויים וריחניים, שנייה אחרי שהוא חזר מאימון כדורסל, אחרי הזעה בחום יולי אוגוסט, כשחוזרים מהעבודה אחרי יום שלם, אחרי טיגון בצל. הכירי ותני לו להכיר את הריחות האמיתיים של הגוף שלך. בלי מסכות והגנות. זה יהיה סקס יצרי וראשוני, מטורף ומסעיר.

סדנת משחק

שחקי משחק תפקידים. נחמד להיות מישהי אחרת בזמן אחר. ביימי סצנות מהסרטים האהובים עליו. תלבשי משהו שונה מבדרך כלל, דברי בקול אחר. תחשבי על כמה תחפושות שכיחות בפורים- שוטרת, אחות, רופאה. בנוסף, גברים אוהבים לחוש שהאישה שלהם נזקקת להם, שהם מצילים אותה. ביימי סצנה שהוא מציל אותך, עוזר לך. תודי לו בעזרת סקס מתגמל. זו דרך נפלאה לגוון בסקס וביחסים בכלל.

ללא מילים

אל תדברי איתו, לא במשחק המקדים, לא תוך כדי וגם לא אחרי. הסתכלי לו בעיניים בשקט מופתי ואל תספרי לו על היום שלך, על אימא שלך, על הכלב שלכם. פשוט נקו את הראש ממחשבות ודיבורים והתרכזו רק בסקס. ללא ספק הוא יישאר ללא מילים.

האוטו שלנו גדול וירוק

זה נשמע כל כך מיושן אבל רוב הגברים, ותשאלי כמה מהידידים הגברים שלך, מפנטזים על קיום יחסי מין באוטו. הפנטזיה השכיחה ביותר היא מתן מין אוראלי באוטו. אז רק פעם אחת, התעלי על עצמך, אני יודעת שזה לא נוח, ויכול להיות שייתפס לך הצוואר. תני לו את הזכות לדעת שגם הוא מימש את הפנטזיה המינית העתיקה באוטו. לא כל כך בטיחותי- עדיף שלא בזמן נהיגה.

מיטת נוער

גברים מנהלים מערכת יחסים די הדוקה עם העבר המיני שלהם. הם זוכרים כל צעד ושעל שלהם בקריירה המינית. מעיתוני פלייבוי, דרך סרט הפורנו הראשון שלהם ועד השכנה היפה שהציצו לה. בגלל זה יש למיטת הנערות שלו ערך סנטימנטלי לא מבוטל, שם נרקמו הפנטזיות. אז פעם הבאה שתיסעו להורים שלו, הישארו לישון וממשי לו פנטזיית ילדות נשכחת במיטת הנערות שלו. תני לו את התענוג לחשוב שאחרי כל השנים הוא הצליח להגשים את מה שחלם עליו פעם במיטה.

מי כאן הבוס?

סמסי לו שאת מגיעה עוד חמש דקות למקום העבודה שלו, הבהירי לו שאת מגיעה כדי לעשות איתו סקס, ושיכין מקום מתאים. אחרי שתעשי סיבוב עם הבגדים היפים שבאת איתם, תוכלו לעבור לחלק המעניין. אחרי ההפתעה הזו, אין סיכוי שתהיה לו פנטזיה על מישהי אחרת ממקום העבודה שלו. אם בא לכם, אפשר ליישם גם בחלק הזה את משחק התפקידים. תוכלו להעמיד פנים שאת הבוסית שלו, שאת מחליטה עליו ושיש סיכוי שאחרי זה תפטרי אותו.

כנסי לראש שלו: פנטזיות של גברים שתוכלי להגשים
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: פנטזיות

תגובות (1)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. דברים שאת חייבת לעשות אחרי פרידה : Capiyot | 20 בנובמבר 2014

השאר תגובה

*