לא מצליחה להכיר בחורה רצינית?

| 29 בנובמבר 2012 | אין תגובות

עולם הגאווה אולי נראה נוצץ וידידותי מבחוץ, ויש לו יחסי ציבור מצוינים בעיקר בתקופה שסביב מצעדי הגאווה, אבל בסך הכל אין הרבה שלא מבינים כי מדובר באורח חיים לא פשוט שמערים קשיים רבים ואתגרים לעומת עולם ההטרוסקסואלים. באופן כללי ישנו קושי אוניברסאלי אפשר לומר, במציאת זוגיות.

ובמקרה של בחורה שנטייתה המינים היא לכיוון נשים והיא גם רוצה מערכת יחסים רצינית ומחייבת, לא פשוט למצוא לאן הולכים עם המטרה הגדולה הזו. אז איך בכל זאת מתחילים צעד צעד בתהליך למציאת בת זוג רצינית, אם את לסבית?

תיסגרי על עצמך

ממש כאילו חיפשת גבר רציני למערכת יחסים (דבר מסובך בפני עצמו), עלייך להיות מאוד בטוחה ומאוד מגובשת עם מי שאת ועם מה שאת רוצה. לעיתים קרובות, מי שלא מוצא את מה שמחפש במשך זמן רב ועמוס תסכולים וכעסים על העולם, צריך לסובב את המראה וקודם כל לבדוק את עצמו. אז גם אצלך: האם את בטוחה שאת בשלה למערכת יחסים רצינית? סיימת עם השלב בו כל אישה מסקרנת אותך ואת רוצה להמשיך ולהתנסות? אם כן – מצוין. כי אם לא תהיי, בלי להיות מודעת לכך בכלל את תשדרי את זה לבחורות מולך בקולי קולות. וכמובן, מיותר לציין שאם אינך סגורה על נטיותייך המיניות הדבר יקשה עוד יותר להכיר בחורה רצינית אמיתית שתיתן צ'אנס לבנות משהו יחד.

אישה! תשקיעי, אל תשבי בבית

בין אם את אישה או גבר, נשית, גברית, גבוהה או נמוכה, לסבית או הטרוסקסואלית, העצה הבאה מופנית אלייך מכל הלב: אל תחכי שיקרו לך הדברים, תגרמי להם לקרות. צאי החוצה והביאי אותם אלייך. תזמי היכרויות, צאי למועדונים של לסביות או ערבי נושא להכרויות לנשים לסביות, העיקר שלא תשבי בבית ולא תביני למה את לא פוגשת בחורה רצינית. לא יזיק גם לפזר מסביב בין חברים ומכרים קרובים שאת מחפשת. הרי שידוכים על ידי אנשים שאוהבים אותנו הם בעלי סיכויים טובים להצליח. אז נכון, אנשים רבים עושים את הטעות להניח שאם בחורה היא לסבית ואת לסבית אז באופן אוטומטי אתן תרצנה אחת את השניה, אבל המשיכי בשלך, תקני את הטעות של האנשים – לא נורא, בסך הכל אנחנו בטוחים לחלוטין שהכוונות היו טובות וכנות, ואם תגיבי שלא לעניין לניסיונות שידוך אז הם יפסיקו להגיע ואולי יעלו לך במחיר מציאת בת הזוג האמיתית שלך.

אתרי הכרויות לנשים אונליין

היום העולם המערבי כולל מדינתנו הקטנטונת הפכו להיות ליברליים הרבה יותר, יש יותר פתיחות ויותר קבלה של כולם, גם אם בעלי העדפות שאינן במסגרת הנורמות החברתית שהיו מקובלות עד לא מזמן. אי לכך יש גם הרבה יותר אופציות להיכרויות של נשים עם נשים. יש היום אתרי הכרויות ללסביות נהדרים ומושקעים שמיועדים ללסביות ולמציאת מערכות יחסים זוגיות ומחייבות לנשים בלבד. חיפוש קצר בגוגל יביא אותך להמון אתרים שכאלה. דפדפי, התרשמי, נסי להבין איפה הקהל שאת מתחברת אליו הכי הרבה. ובחרי לבסוף אתר או שניים שבהם תקימי פרופיל מסודר. למה רק אתר או שניים ולא יותר? כי אנחנו רוצים למקד אותך כדי שתהיי יעילה יותר ומכווננת יותר בחיפוש שלך ולא תתפזרי יותר מידי. וחוצמזה, בינינו הקהילה של הלסביות בארץ לא כזו ענקית שיכולה למלא את המוני האתרים שיש. רוב הסיכויים שנשים רבות רשומות ביותר מאתר אחד.

לחשוב חיובי

אל תהרגי אותנו. אנחנו יודעים שזו עצה שיכולה להיות כללית מדי ומייגעת, שקשה לשמוע ממקום של תסכול וחוסר הצלחה. אבל נסי לשחרר רגע את הרגש השלילי ולפנות מקום לקבלה והקלה של המצב עם הסתכלות חיובית קדימה. זה מוכח, זה עובד. תחשבי חיובי – ותמצאי. את בעצמך לא תביני מה קרה, אבל אנחנו מבטיחים לך שעם האופטימיות מגיעות הרבה הפתעות.

לא מצליחה להכיר בחורה רצינית?
5 (100%) 2 votes

תגיות: , , , , , , ,

קטגוריה: גאווה

השאר תגובה

*