להיות ג'נטלמן – כך תכבוש את הדייט שלך

| 4 במאי 2016 | אין תגובות

Couple in love drinking coffee in coffee shopאם הצלחת לקבוע דייט עם בחורה העושה עליך רושם טוב ואתה משוכנע כי אתם מתאימים, חשוב כי תגיע מוכן לפגישה הראשונה ביניכם ותתנהג בכבוד כלפיה. אם תהיה ג'נטלמן אמיתי הבחורה רק תתרשם ממך לטובה, וגם אם לא הצלחת לכבוש את ליבה תותיר עליה רושם רב ואולי תקבל סיכוי לדייט נוסף. לכן, גם אם לא נולדת באנגליה לשושלת המלוכה, עדיין תוכל להתנהג כג'נטלמן ולכבוש כבר במהלך דייט ראשון את הבחורה הניצבת מולך. 

מדוע עליך להיות ג'נטלמן במהלך דייט ראשון?

גברים ונשים שונים בתחומים רבים, ובעוד הגבר שמגיע למפגש דייט ראשון מעוניין לכבוש ולהקסים את הבחורה, הרי האישה מגיע למפגש כדי לתהות על קנקנו של הגבר ולבדוק האם יש התאמה. גבר שאינו מתנהג כג'נטלמן זוכה לפחות הצלחה, זאת על פי מחקרים שנערכו בתחום בקרב נשים בארץ ומכל העולם. אינך נדרש לפתוח את הדלת לכבודה, אך התנהגות זו יכולה לסייע לך ואינה מצריכה ממך מאמץ רב. כמו כן, עליך לזכור כי אם תתנדב לשלם את החשבון במסעדה, בבית הקפה או בבר השכונתי בו קבעתם דייט, הרי הבחורה תעריך אותך יותר.

נכון, אנו חיים בעידן מודרני בו השתנו הכללים, ויש הנוהגים לחלוק בהוצאות האוכל והשתייה של הדייט שווה בשווה. אם הבחורה מוצאת חן בעיניך עדיף לך להיות ג'נטלמן ולהציע ראשון כי אתה תשלם את החשבון. כמובן שאם הבחורה מתעקשת לשלם חצי חצי אין טעם להיכנס לוויכוחים, בטח ובטח שלא במהלך דייט ראשון, אך תוכלו גם להסכים כי בדייט הבא היא תשלם.

נא להתנהג ולהתלבש בהתאם

כל ג'נטלמן יודע להתנהג בכבוד כלפי הסובבים אותו, לבטח עם בת הזוג שלו. כמו כן, ג'נטלמן אמיתי מקפיד על לבושו ולפני היציאה לדייט הוא מתקלח, בוחר בקפידה את בגדיו, מתבשם קלות ומקפיד על הופעה מרשימה. אם תגיע פרוע ומטונף מהים או תלבש ג'ינס קרוע וטי שירט מוכתם, אל תצפה להצלחה כבירה בדייטים שלך.

בנוסף, ג'נטלמן לא יאחר לדייט ולא יניח לבחורה להמתין לו דקות ארוכות, ובטח שלא חצי שעה או יותר. הקפד לצאת בזמן מהבית, ותמיד תזכור כי עדיף להקדים מאשר לאחר. כמו כן, חשוב להתנהג בכבוד במהלך דייט ראשון ובכלל בחיים, לכן חשוב כי תקפיד על נימוסים והליכות, ואל תתבייש להגיד תודה, בבקשה, סליחה וכיוצא בזה. הדבר לא יפחית מכבודך אלא נהפוך הוא, כי כך תזכה להערכה מבת הזוג שלך לדייט.

להיות ג'נטלמן – כך תכבוש את הדייט שלך
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות, יחסים

השאר תגובה

*