לחזור לתקופת הנעורים עם סקס יבש

| 14 בנובמבר 2013 | אין תגובות

אוי שנות הטיפש עשרה הרחוקות…. מתגעגעים או לא? יש מי שכן ויש מי שלא, אבל אף אחד מאיתנו לא ישכח את השנים האלו, מפוצצות בהורמונים, רגשות ומחשבות; לטוב ולרע אלו שנים בלתי נשכחות. ישבתי עם עצמי איזה יום, ונזכרתי אחורה בתקופה המסעירה הזו, ובחוויות המיניות של עצמי. רוב החבר'ה שלנו חוו אז בדיוק את החוויות המיניות הראשונות שלהם. חוץ ממני. לא אני. הייתי מבוהלת עד עמקי נשמתי מהמחשבה על חדירה של ממש ובכל, על כך שמישהו יראה אותי עירומה! אמא'לה, מה פתאום! אבל לא יכולתי להתכחש לכל התחושות הגועשות אצלי בפנים. הריגושים בגב ובעורף ופעימות הלב המואצות שהרגשתי כל פעם שהייתי קרוב לאחד הבנים שהייתי מאוהבת מהם בסודי סודות. הגוף שלי היה הרבה יותר מוכן ממני, וחיכיתי כבר לרגע הזה, הנשיקה הראשונה, המזמוז הראשון… אבל סקס? לא, עוד לא. תנו לי להשאיר את הבגדים עוד קצת.

 

פגישה ראשונה, איפוק מכאיב

באותו יום החלטתי לחזור קצת לשנים האלו ואולי להצליח לשחזר חלק מהריגושים שהרגשתי אז. הגעתי למסקנה שהדרך היחידה לעשות זאת – זה להתאפק עם סקס. בדיוק התחלתי לצאת עם משיהו, והסתדרנו נפלא. כבר שני דייטים, והצלחנו להתאפק. קצת נשיקות קצת מזמוזים, אבל נפרדנו מהר כל אחד לביתו. ועכשיו החלטתי שבדייט הבא, אמנם אני עדיין לא מתפשטת, אבל ניתן לו טעימה מימי הנעורים שלי ונעשה לא פחות ולא יותר – סקס עם בגדים! לא אגיד לו כלום, נראה אם הוא יעלה לבד על התכנית הזדונית שלי.

פרפרים בבטן

קבענו להיפגש היום בערב. ואני פה בהתרגשויות… זה עובד! הפרפרים בבטן ממש מזכירי לי רגעים כמוסים מימי התיכון העליזים. הרגע הזה במסיבות של בית הספר, כשאת רוקדת סלואו עם מישהו שממש מוצא חן בעינייך, ומרגישה בליטה מוזרה באזור החלציים, ודי ברור שאתם תכף יוצאים החוצה להתנשק ולגעת והלב שלך דופק כמו משוגע, תכף עף מהחולצה החוצה ליד כולם. אז גם עכשיו ממש התרגשתי, וחיכיתי כבר שיגיע הערב ואשמע את הצלצול בדלת. עכשיו תסלחו לי שנייה, אני חייבת למצוא משהו מתאים ללבוש לכבוד האירוע המשמח.

כמו בסרטי נוער…

הוא בדלת, אני כולי זעה קרה, פותחת את הדלת בחיוך רחב ודופקת לו נשיקה צרפתית מתגרה לחלוטין. כולה דייט שלישי, אבל מה אכפת לי, צריכה לחמם את האווירה. לבשתי מכנסי סאטן צמודים וגופיה אוורירית עם גופיית חזייה, שאי אפשר לפתוח. וואו, אני ממש נבל מקצועי… הוא התלהב מהפתיח המבטיח וניסה לדחוף אותי פנימה מתוך שאיפה להמשיך את הנשיקה בחדר המיטות, אבל לפני שהספיק חטפתי את הארנק והמפתחות, דחפתי אותו החוצה ויצאנו. נסענו לאכול ארוחת ערב בהרצליה פיתוח, ואח"כ אמרתי לו שאני רוצה לנסוע לאזור המרינה. הסתובבנו לנו שם מסתכלים על הסירות, שתינו כמה דרינקים בפאב האירי ליד (הוא לפחות, אני נהגת תורנית, שלא יהיו טעויות), ואח"כ חזרנו לאוטו. מחויכים. כבר לפני כן דאגתי לכך שיחנה בפינה חשוכה במיוחד בחניון. הגענו לאוטו, התנעתי, שמתי מזגן על עוצמה גבוהה, רדיו ו…טיפסתי עליו. הוא התלהב, וניסה להפשיט אותי.

תנו לעבר להישאר בעבר

לחשתי לו באוזן שאני לא יכולה להתפשט, אבל מוכנה לסקס… הוא הרגיש את הרטיבות על מכנסי הסאטן ולא ממש הבין מה קורה. איזה גירוי מטורף. בהתלהבות עליתי עליו, מנשקת בצוואר, נושכת באוזן, מלטפת באזור הנפוח ואז, דוהרת עליו עם מלתחה מלאה ובלי בושה! נראה לי שמרחוק ראו אותנו כמה תיירים סקרנים, אבל המשיכו ללכת. לא לקח הרבה זמן ו……… תחושה רטובה וחמימה התפשטה לשנינו שם באזור החיבור. הוא הסתכל עליי המום, בהתחלה רציני ואחר כך התחיל לצחוק עד שדי מהר הוא התגלגל מצחוק… "מה לעזאזל קרה פה עכשיו? אני מרגיש כמו בכיתה ט'!!!!!". YES! זה הצליח. שחזרתי את התיכון בהצלחה מסחררת. חייכתי, התרוממתי ממנו, ולחשתי לו באוזן: "ועכשיו נוסעים אליי לדירה ואראה לך איך עושים את זה בגיל 32…"

לחזור לתקופת הנעורים עם סקס יבש
4.4 (88%) 5 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*