זה הזמן לדבר על הכרויות אקדמאים באינטרנט

| 13 במרץ 2014 | אין תגובות

A1399רוב הסיכויים שאתם כבר שוחים לא מעט שנים באוקיינוס האקדמי. לפיכך, באופן אוטומטי ניתן להגיד עליכם שאתם אנשים רציניים, שקולים, ממוקדים ואם יורשה לנו לומר, עם אינטליגנציה מעל הממוצע. יש לא מעט אלמנטים שמהווים מכנה משותף לאנשי אקדמיה ואנחנו בטוחים שאתם יכולים לספר לנו עליהם יותר טוב מאתנו. זו הסיבה בגינה התפתח ז'אנר חדש של אתרי הכרויות שמיועדים באופן בלעדי לאקדמאים. ת'כלס, מדובר על הצעד ההגיוני ביותר עבור התחום. כיום הרי ישנם אתרי נישה לכל קבוצה כמעט באוכלוסייה – ישנם אתרים שמיועדים לדתיים ודתיות לשעבר שמעוניינים להכיר למטרות קשר רציני, ישנם אתרים שמיועדים לגרושים וגרושות שרוצים לפתוח פרק ב' בחייהם וישנם כמובן גם אתרים לחרדים, אתרים לגייז, אתרים למבוגרים, לצעירים ועוד.

 

פשרה זה רע

קודם כל נקדים ונכתוב שכמו שאתם יודעים, לא כל אחד מתאים ללימודים אקדמיים וישנן לא מעט דוגמאות לאנשים שהצליחו בצורה פנטסטית בחיים גם מבלי שהיה להם ולו תואר ראשון. אי לכך, אנחנו לא מביעים שמץ של זלזול במי שלא עבר את המסלול האקדמי שאתם עברתם. בדיוק כמו שישנם אנשים מוצלחים בקרב האוכלוסייה הלא אקדמית, כך בדיוק ישנם גם אנשים לא מוצלחים בקרב הקהילה האקדמית כפי שאנחנו בטח שלא צריכים לספר לכם.

עם זאת, במידה ואתם מחפשים שותפים לקשר ארוך טווח, קשר רציני שיישא את פירותיו בעתיד ולצורך כך אתם מחפשים פרטנר או פרטנרית בראש דומה לשלכם, רוב הסיכויים שאתם מחפשים עכשיו אקדמאים או אקדמאיות. אף אחד כמובן לא מבטיח לכם שהפרטנר הראשון שתכירו יהיה האחד, אבל דבר אחד בטוח – יהיה לכם על מה לדבר. אתרי ההיכרויות המקוונים מאפשרים לכם לסמן בדיוק רב את התכונות שאתם מחפשים באדם האחר, כולל מספר שנות לימוד. כך אתם לא צריכים להתפשר על אדם שלא עבר את המסלול שאתם עברתם ולא יכול להבין ללבכם בנושאים מסוימים.

מה ההתמחות שלך?

במידה והחלטתם להתמקד באנשי ונשות אקדמיה, הרי שאז צריך לשאול האם להמשיך את ההתמקדות או לעצור שם. הכוונה היא האם לבחור באנשים ונשים שפועלים באותו שדה אקדמי שאתם פועלים בו או לא? כשמדובר על הכרויות אהבה, חשוב להבין כי לא תמיד הפכים נמשכים. כך למשל במידה ואתם בעלי תואר דוקטור להנדסת חשמל, לא בטוח שבעלת תואר שני בעבודה סוציאלית תהיה בת הזוג המושלמת עבורכם. השאלה היא למעשה – עד כמה תיהנו מחברתה של מישהי שפועלת בתחום שונה לחלוטין או כמה תיהנו מחברתו של אקדמאי שפועל בשדה דומה לשלכם או באותו שדה ממש?

כן, האתרים המודרניים יורדים לרזולוציות האלו ואף לרזולוציות חדות יותר. אתם בהחלט יכולים לכתוב על עצמכם פרטים כגון נושאי המחקר החביבים עליכם וכמובן שגם לרשום איזה אנשים אתם מחפשים בהתאם לתחומי המחקר שמעניינים אותם.

לסיכום

במידה והחלטתם למצוא אהבה באינטרנט, דעו כי החלטתם החלטה נכונה ונבונה. במידה ואתם אנשי אקדמיה, יש לכם את הפריבילגיה לאתר אנשים דומים לכם שמגיעים מהתחום האקדמי ופועלים בו. במקום לעבור דייט אחר דייט ולשאול את השאלה המביכה: "מה ההשכלה שלך?" תוכלו לסנן מראש את המועמדים הפוטנציאליים לפי מספר שנות לימוד, תחומי ענין, תחומי מחקר ועוד. בהצלחה!

זה הזמן לדבר על הכרויות אקדמאים באינטרנט
5 (100%) 3 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*