לצאת עם כמה פרטנרים במקביל: על מה חייבים להקפיד

| 28 באוקטובר 2014 | אין תגובות
2 גברים ואישה

Source: Aaron Amat/BigStock

אין זה סוד שבעידן המודרני דייט הוא לא עניין מחייב יתר על המידה. כיום מקובל מאוד לצאת עם מספר פרטנרים במקביל ואין בכך כל רע. עם זאת, על מנת להימנע מסיטואציות לא נעימות, חשוב להקפיד על כמה כללים בסיסיים. בכללים אלו נעסוק במאמר שלפניכם.

הימנעו משקרים

 

כל עוד אתם כנים עם עצמכם ועם הפרטנרים שלכם, אין לכם שום סיבה להרגיש לא נעים. כמובן שלא צריך להכריז על כך שאתם יוצאים עם מספר פרטנרים במקביל בתחילתו של הדייט, אבל במידה והדבר יצוץ, עליכם להיות כנים ולשתף את הצד השני בכך שאתם בוחנים כמה אפשרויות במקביל. אל תשכחו לציין שברגע שתבינו שאתם עומדים לפני קשר רציני, כל שאר הדייטים ייעלמו כלא היו.

סדר וארגון

 

חשוב מאוד להקפיד על סדר ועל ארגון של הדייטים השונים. הדבר נכון באופן כללי אך נכון במיוחד עבור אלו מכם שסובלים מהפרעות קשב וריכוז. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות במצבים שבהם אדם מנהל כמה דייטים במקביל הוא שבערב נורא אחד יקלוט שהזמין שתי בנות זוג לאותו המקום באותה השעה.

הקפידו לנהל יומן דייטים מסודר ומאורגן והימנעו מלקבוע שני דייטים לאותו היום. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאין לכם שום אפשרות לדעת כמה זמן יימשך הדייט שקבעתם לצהריים. כמו כן מומלץ לנהל יומן מסודר שבו תכתבו את ההתרשמות שלכם מכל דייט ולציין בו את המקומות שבהם ביליתם עם כל אדם.

חפצים אישיים

 

אם אתם מנהלים מספר מערכות במקביל, הימנעו מלהשאיר בביתכם חפצים אישיים שלא שייכים לכם. גם אם הבחורה שאתם יוצאים עמה לדייט מודעת לחלוטין שאתם מנהלים עוד קשר בתולי בתחילת דרכו, זה לא בדיוק אטרקטיבי להיתקל בחפץ ששייך לבחורה אחרת, קחו זאת לתשומת לבכם.

אל תתגרו בצד השני

 

הימנעו מהתרברבות בכל מחיר. גם אם העובדה שאתם מנהלים כמה מערכות יחסים במקביל ממלאת אתכם גאווה נסתרת, אל לכם להתרברב על כך בפני איש, בדגש על האנשים שעמם אתם יוצאים לדייטים. במיוחד מומלץ שלא ליצור תחרותיות בין מושאי הדייטים שלכם שכן בסופו של דבר בכל הקשור למספר מערכות יחסים שמתנהלות במקביל, הפתגם "תפסת מרובה לא תפסת" עובד שעות נוספות.

לא להגזים

 

הכלל האחרון הוא אולי החשוב ביותר. חשוב לשמור על איפוק הן מבחינת כמות הדייטים והן מבחינת המשך שלהם. יותר מדי דייטים שמתנהלים במקביל יכולים ליצור בלבול ולהוביל לאובדן מוחלט של המיקוד וקשר שמתנהל לאורך מספר שבועות או חודשים כבר הופך לעניין רציני מכדי שניתן יהיה להמשיך לנהל עוד מערכות יחסים במקביל.

לצאת עם כמה פרטנרים במקביל: על מה חייבים להקפיד
5 (100%) 1 vote

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*