מאוהב בידידה? איך לצאת מהפרנדזון

| 4 בנובמבר 2014 | אין תגובות
בחורה וגבר בפרנדזון

Source: AntonioGuillem/BigStock

האתגר הלא פשוט הטמון ביציאה מהפרנדזון מככב בלא מעט ספרי הדרכה ובלא מעט סרטוני הדרכה כמותם ניתן למצוא באלפים במרחב הווירטואלי. בכל אותם מדריכים כתובים או מצולמים ניתן למצוא אלפי טכניקות ואלפי תכסיסים שכל מטרתם לגרום לידידות שלכם להתאהב בכם, להאיר אתכם באור שונה או בקיצור, לצאת מהפרנדזון לבויפרנדזון.

ייתכן כי המידע שמופיע בכל אותם מדריכים הועיל לגברים מסוימים לשבור את המעגל האכזרי והמשמים של הידידות, אבל בכל המקרים כולם מדובר על טכניקות מניפולטיביות הדורשות יכולת העמדת פנים, יכולת התחזות ומאמץ בלתי נדלה. אנחנו מעוניינים להציע לך אסטרטגיה שונה לחלוטין המורכבת משני שלבים מרכזיים: חקירה עצמית וביצוע.

חקירה עצמית

לפני שניגשים לפעולה אקטיבית, חשוב לבדוק כמה דברים חשובים. לפני הכול עליך לשאול את עצמך האם מדובר על פנטזיית כיבוש ותו לא או שמא מדובר על אהבת אמת, כלומר האם עצם העובדה שהידידה שלך ממוקמת במשבצת אפלטונית הוא מה שגורם לה להיות כל כך מושכת ונחשקת או שמא מדובר על יותר מזה.

 מעבר לכך, עליך לשאול את עצמך, האם תהיה מוכן להפסיד את מה שבניתם תמורת הסיכוי ולו הקטן שתוכלו להיות ביחד. תן לעצמך כמה ימים לחשוב על זה, נסה להמעיט בפגישות עמה במהלך התקופה הזו על מנת שתוכל להיות אובייקטיבי במידת האפשר ורק במידה ותגיע למסקנה כי הרגשות שלך כנים לחלוטין, שהמצב לא יכול להימשך כפי שהוא ושאתה מוכן לסכן את הכול, עבור לשלב הבא.

שלב הביצוע

אז איך מפילים את הפצצה הגדולה? ובכן, כל עוד תעקוב אחרי חמשת העקרונות הבסיסיים הבאים, אתה יכול להיות בטוח שמה שצריך לקרות, יקרה:

  • מינימום הפרעות – הימנע מלהפיל את הפצצה במקום הומה אדם והקפד שלא לדבר על הנושא במקום רועש מדי.
  • קח את הזמן – הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות כאשר אתה חושף את הרגשות שלך הוא להעביר את המסר ולהשאיר אותה לבד עם המחשבות שלה. שתף אותה בכל מה שאתה מחזיק בלב והישאר שם. באופן כזה תבהיר לה שאתה לא מפחד מהרגשות שלך ושאתה מוכן להתמודד עמם לטוב ולרע.
  • כנות מעל הכול – אם החלטת לעשות את הצעד, אף פעם אל תנסה לייפות את האמת או להשמיט פרטי מידע מסוימים. כבר אמרו חכמינו שבסיטואציות כאלה יש לפעול לפי הפתגם העתיק: "אם כבר, אז כבר".
  • מסר ברור – העיקרון החשוב ביותר הוא להקפיד על מסר תמציתי ומדויק. כמו כן מעבר לכך שהמסר שלך צריך להיות חד משמעי, אתה צריך לדאוג לכך שיעבור בצורה בהירה וקולעת.
  • בלי לחץ – עשה ככל האפשר על מנת שבזמן שתשתף אותה ברגשות שלך, קצב פעימות הלב שלך יהיה סדיר. נכון, זה קשה ומלחיץ, אבל דע עמוק בפנים שאתה עושה את הדבר הנכון. אל תציב לה תנאים או אולטימטום חלילה, אל תלחיץ ואל תמהר. דבר לאט וברור, הסבר לה שכל החלטה שתעשה תהיה מקובלת עליך ושאתה חושב שמגיע לה לדעת את האמת.

האם זה יעבוד?

כמובן שאי אפשר לדעת האם זה הולך לעבוד, אבל דבר אחד בטוח – אבן גדולה מאוד תרד מהלב שלך והעתיד יהיה ברור יותר לכאן או לכאן. בנוסף לכך, אתה תרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך כיוון שלא היית צריכים להפעיל שום מניפולציה או להשתמש בטריקים חלקלקים בשביל לשתף את מי שאתה באמת אוהב ברגשות שלך.

מאוהב בידידה? איך לצאת מהפרנדזון
5 (100%) 1 vote

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*