מה נשים רוצות? מדריך הכרויות ללסביות אחת על אחת

| 12 בינואר 2012 | 4 תגובות

החלטת שאת רוצה להרגיש מגע של אישה? רוצה להתרגש ביחד עם אישה? לחוש מהי חוויה שלא חשת מעולם? החל מרגע זה, הכול תלוי רק בך. את תחליטי אם המקום בו את נמצאת מספק עבורך, או שבא לך לטעום טעמה של אישה. מכל תהליך יש דרך חזרה – תוכלי לבחור זאת כדרך לחיים חדשים או כהתנסות חד פעמית. להיות לסבית זה עניין של מהות ולא של מראה חיצוני או התנהלות יומיומית כלשהיא. עשי את שיקולייך ברוגע ובנועם, והחליטי רק את עם עצמך, מה הכי טוב עבורך.

הכרויות ללסביות ולנשים דו-מיניות

מציאת זוגיות לחיים, בכל גיל, מין וצבע, היא משימה מורכבת וכלל לא קלה. כל אחד ואחת מאתנו מחפשים את אהבת חייהם, איתה יצעדו יד ביד לעבר השקיעה…, קל וחומר כאשר מדובר באהבת נשים. סטופ!!! תתעוררו מהסרט שנכנסתן אליו. כולנו באותה קלחת ואישה אשר יודעת מה היא רוצה (וגם אלו שעדיין לא החליטו…), יכולה למצוא את בת הזוג המתאימה לה, הן לסטוץ והן למערכת יחסים ארוכה ואינטנסיבית. אומנם הומואים יכולים לפלס דרכם במקומות רבים יותר, המיועדים לקהילה שלהם בלבד, למסיבות, בתי קפה, בילויים וריקודים, אך גם לסביות יכולות למצוא הן בנות זוג והן מקומות בילוי לבלות איתן ביחד.

איך לסביות מחפשות בנות זוג?

אישה המעוניינת להכיר את אהבת חייה, יכולה לעשות זאת במספר דרכים. אנחנו רוצים לעזור לכן "במשימה" ולהלן מספר אפשרויות דרכן תוכלו לעשות זאת:

מפגש בבר –ישנם ברים או פאבים המיועדים לנשים לסביות בלבד, אך למרבה הצער אין הרבה כאלו. פאב מינרווה ברח' אלנבי בת"א שינה שמו לבר בית השואבה אך בימים אלו הוא עומד על סף סגירה עקב שינוי ייעוד של הבניין בו הוא ממוקם. הבעלים הבטיח כי יפתח בר דומה נוסף, אך עדיין הכיוון אינו ברור. קיים מספר רב יותר לברים מעורבים ללסביות והומואים כדוגמת פאם פאטל נמצא ברח' פיג'וטו בצומת הרחובות אלנבי ויהודה הלוי, יוליאנה, קפה משוגעת באבן גבירול, ריינבו, שלושים ומשהו ועוד. אם המצב בתל אביב כה עגום, מה יאמרו שאר הערים בארץ? ובכן, עד לרגע זה לא ידוע על בר מוצהר ללסביות ברחבי הארץ, אך קיימים ברים ופאבים שאינם יוצאים בהצהרה על כך, ולמרות זאת הם קיימים. תוכלו להתעדכן עליהם מפה לאוזן או באחד הפורומים, ועל כך בהמשך…

מסיבות ביתיות –כמו לכל קבוצה המתאחדת ומארגנת מסיבה או מפגש חברים, גם לקהילה הלסבית נערכות מסיבות ביתיות אינטימיות, אך אליהן מוזמנות רק חברות הקבוצה. מפגשים אלו יכולים לכלול ריקודים, אלכוהול, הרצאת אורח ובילוי משותף. ניתן להגיע אליהן עם בת זוג או להכיר לסביות שבאו בגפן לאותה מטרה שאתן באתן. ישנן קבוצות נשים אשר עורכות ערבי יוגה משותפים, יוצאות לטיולים ברחבי הארץ,

אירועי הקרנות סרטי קולנוע –אירועים אלו מתקיימים בסינמטק בת"א וב"אוזן השלישית", כן כמובן, שנמצא גם הוא בת"א. אומנם אנחנו עדיין לא בסן פרנסיסקו עטורת מקומות המפגש ללסביות, אך זה עדיף מכלום. מפגשים אלו מיועדים לקהילה הלסבית וההומואית כאחד.

במקום העבודה – כן, גם זה מקום בו ניתן למצוא אישה אשר מחפשת גם היא חברה לחיים. אומנם במקום העבודה הנושא מתחיל להיות מביך יותר, מה עוד שאייך תדעו שתיכן כי אתן "באותו צד"? ובכן, משיחות עם לסביות רבות מתברר כי לדעתן כל אישה נושאת עמה רצון (בין אם נסתר ובין אם גלוי) להיות עם אישה אחרת. בנוסף, לסביות טוענות כי הן יכולות לזהות בקלות אישה לסבית על פי מספר סממנים חיצוניים לשם תחילתו של קשר. הן מדברות על "מבט שונה בעיניים", "דרך הסתכלות אחרת" ועוד. אין למעשה הגדרה של אישה לסבית, ועל כן במקום העבודה התהליך מעט בעייתי מכיוון שיתכן שתהיה טעות בזיהוי הכוונות והמבוכה תהייה רבה מאוד. לעומת זאת, נשים אשר מצהירות על כך, או שאינן מתביישות בעובדה שהן לסביות, קל יהיה ליצור עימן קשר אשר יוביל בסופו של דבר לקשר רומנטי.

אתרי היכרויות – הגעתם למקום הנכון ולאפשרות הקלה והנעימה מכולם. ברשת האינטרנט יש היום אינספור אפשרויות קלות ונוחות ליצירת קשר בין אישה לאישה. מה שבעבר היה קשה וכמעט בלתי אפשרי, נגיש כיום לכל אחת אשר רוצה בכך. יש נשים אשר הן לסביות מוצהרות ובוודאי ימצאו מקומן בנוח ובטבעיות, כאשר לעומתן יש נשים אשר זהותן המינית אינה ברורה להן. חלקן של הנשים נמצאות לעיתים במערכת זוגית עם גבר, ופירוק המשפחה הוא תהליך ארוך וקשה, לעומתן נשים אשר עדיין לא הגיעו לרגע בו הן מסוגלות להתמודד עם התחושות הפנימיות שיש להן ועם התשוקה החדשה אשר הן מרגישות לבנות המין שלהן. לכל אלו ועוד, מיועדים אתרי האינטרנט ללסביות וכן אתרי הפורומים השונים בהם הן תוכלנה לשאול שאלו, להבין ולהחליט על הדרך בה ימשיכו ללכת. מכיוון שהכרויות ללסביות באינטרנט הוא עולם ומלואו, כדאי שתמשיכו לקרוא מכיוון שהקדשנו לכך פרק בפני עצמו !

הכרויות ללסביות ברשת

ובכן, הבטחנו שמרחב האפשרויות והנגישות גדול יותר באינטרנט, לכן הכנו עבורכן מדריך קצר ובו אתרים נבחרים, פורומים ומה לא? אז קדימה, אם את מעוניינת להכיר נשים, או סתם לדבר על ענייני נשים, זהות מינית, מיניות, קהילת הלסביות ועוד – את יותר ממוזמנת לכל אחד מהאתרים והפורומים הבאים:

 • גברת נעים להכיר

  אתר להיכרויות המיועד לקהילה הלסבית בלבד וכולל כרטיסים אישיים להיכרויות, פורומים ופרסום בלוגים. מדובר באתר מודרני ואיכותי אשר נשים יכולות להכיר דרכו נשים אחרות בצורה נעימה, סולידית ודיסקרטית. הן יכולות לשתף ממחשבותיהן בפרסום בבלוג, להתעדכן מאירועים שונים המתקיימים בקהילה ולהתכתב עם נשים בפורומים. כך יכולה כל אחת להרחיב את מעגל ההיכרויות שלה, ליצור חברויות, לקחת חלק פעיל ולהביע דעתה על גבי הדיונים בפורומים השונים.

 • פורטל היכרויות לנשים בלבד

  אתר ההיכרויות שידייט מיועד לנשים לסביות, דו מיניות ובעצם כל אישה אשר מעוניינת להשתתף בו.

 • פורום גאווה – לסביות – נענע 10

  פורום פעיל בהשתתפות הקהל הרחב

 • פורום לסביות גאווה נשית – תפוז

  פורום פעיל בהשתתפות הקהל הרחב

איך תדעי אם את לסבית, או סתם נמשכת לנשים?

הרבה נשים שאינן לסביות נמשכות גם הן לנשים. אופן הדיבור שלהן נעים לאוזניהן, דרך ההליכה שלהן, המגע, הריח, הנוכחות.. נעים להן להיות במחיצתן הרבה יותר מאשר עם כל גבר ביקום. ועם זאת, הן נחשבות סטרייטיות וממשיכות לקיים אורח חיים רגיל של בעל-ילדים-בית-עבודה-חברים. המילה "לסבית" היא מילה זרה בלקסיקון שלהן, והן אינן מוכנות או רוצות להודות במשיכה הבלתי מוסברת שלהן לנשים. ייתכן שהרגישו כך בעבר במספר צמתים בחייהן, אך תמיד הדחיקו זאת והמשיכו "ללכת בתלם, לאן שכולם הולכים". נשים אלו תמיד ירגישו שמשהו חסר להן. ייתכן שתהיה להן התנסות לסבית אחת שלאחריה יחליטו שזה המקום הנכון עבורן, ועבור רובן זו תהייה ככל הנראה התנסות אחת ויחידה שלא תחזור על עצמה.

נשים אשר נמצאות בתחילת החיפוש יכולות לשאול את עצמן הרבה שאלות כגון: האם את יודעת מה את רוצה? יודעת בדיוק מה את מחפשת? איך ציירת בדמיונך את בת הזוג שלך? האם את רוצה בת זוג דומיננטית ואקטיבית, או מעוניינת שהיא תהייה ענוגה ושברירית? כמו שאנחנו מכירים את החיים, הם טומנים בחובם הפתעות רבות. לא תמיד מה שמחפשים הוא מה שמוצאים ולהיפך. תזרמי עם התחושות, ותני לעצמך חופש להחליט בזמנך החופשי.

מה נשים רוצות? מדריך הכרויות ללסביות אחת על אחת
3.1 (62%) 10 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: גאווה

השאר תגובה

*