מה עושה לו את זה? על הבדל בין גברים לנשים…

| 23 באוקטובר 2013 | אין תגובות

זוג מאוהב בקיץאמרו חכמינו: גברים ממאדים נשים מנוגה. אז זהו, זה הרבה יותר גרוע… אנחנו באים מכוכבים שונים, האנטומיה הרגשית שלנו שונה, מערכת העצבים אחרת, ראיית העולם שונה לחלוטין, אפשר לומר שזה ממש נס שגברים ונשים חיים בכלל יחד בתאים משפחתיים זוגיים ומצליחים לנהל בהצלחה יחסית את העסק! אז זה המצב, גברים ונשים שונים, ועם זה ננצח. נשים יקרות – קחנה את ההבדלים בין גברים לנשים, ובעזרתם תמנפו את הזוגיות שלכן, בדרך הנכספת להפוך את הגבר שלכן למאושר, שלא ירצה ללכת לשום מקום אחר… מה עושה את זה לגברים?

 

הבדל ראשון: טיפוח והשקעה גם מתחת לפני השטח

זה חשוב בעיקר בהתחלה, כך אומרים, אבל הרי זה חשוב מאוד לגבר שלך גם אחר כך לראות שהאישה שלו מטפחת את עצמה, משקיעה בגוף, בלבוש, בתחתונים. מורידה שערות מהרגליים (טוב במינון ואיזון, כן? אי אפשר להילחם בטבע 365 ימים בשנה, למי יש זמן). בבוקר במטבח פתאום תציץ לה חזייה סקסית במיוחד, במיטה כשבא לכם פתאום קצת להשתולל הוא יקבל משטחים נעימים למגע ברגליים וגם ב… נו את יודעת, לא הכל צריך להסביר, העיקר שלא תזניחי את עצמך לגמרי גם אם אתם ביחד כבר 12 שנה.

הבדל שני: החברים

אצל נשים, חברה טובה יכולה להיות להרבה שנים אבל גם יכולה להתחלף בהתאם לנסיבות ולתחומים המשותפים. אצל גברים, לרוב חברויות טובות נשארות מהלימודים, הצבא ואפילו התיכון. דעתו של חבר ותיק לרוב בעלת משקל רב אצל הגבר שלך. אז תעשי מאמץ מיוחד לקבל את אישורו של החבר. אם החברים שלו יאהבו אותך ויפרגנו לו עלייך – הוא יהיה מבסוט כפליים. נשים רבות נוהגות לגלות חוסר סבלנות ולרדת על חברים של בן הזוג. אל תעשנה את הטעות הזו, אפילו אם ככה אתן מרגישות. למען שלום בית

הבדל שלישי: סקס סקס סקס

כולנו שמענו על מספר הפעמים ביום שגבר חושב על סקס. אין ספק, שהליבידו של האישה הממוצעת לא עומד בקצב של הגבר גם אם היא מאוד אוהבת סקס. אבל עם קצת רצון טוב, את יכולה להדביק אותו ברגעים מפתיעים ב"סיבובים" ולפצות על הפער הזה ביניכם. מה זה אומר ברגעים מפתיעים? ובכן, מחקר קצת מגלה כי אחוז מאוד גבוה של גברים מפנטז על כך שאישה תעיר אותו בבוקר עם ירידה טובה או שפשוט תתיישב עליו. לפתוח את הבוקר על הצד הטוב ביותר, ללכת לעבודה עם מבט חולמני, להתאהב מחדש באישה שלצידם שלא מפסיקה לתת מעצמה. תאמיני לנו, גם אם לא במיוחד בא לך, ההערכה והאהבה שתקבלי בחזרה שווה את זה. תדמייני איך הוא היה פעם כשרק הכרתם, תסתכלי עליו ישן ותיזכרי בדברים שאת כל כך אוהבת אצלו, ו…אל תדאגי, יבוא לך. ואם את רוצה לגוון גם להפתיע אותו ולבשל במטבח עם חצאית בלי תחתונים (וכמובן לחשוף את הסוד בפניו!), או להציע להצטרף אליו למקלחת לסיבון הגון, או מלא רעיונות של סקס לא מתוכנן שיכניסו ריגוש ליום שלו, ויגרמו לו להרגיש אהוב על ידך.

הבדל רביעי: ביחד מול לחוד

באנגלית קוראים לזה "SPACE". גם גברים וגם נשים צריכות את זה, אבל נראה כי גברים יותר מבקשים את זה ואת, יכולה בקלות לרכך ביניכם את העניינים אם תתני לו את הזמן שלו לבד, ואפילו תשלחי אותו ב'התנדבות' לערב חבר'ה, לילה של פוקר, משחק כדורסל או כל פעילות גברית טהורה שהגבר שלך צריך לפעמים. פרצופים וכעסים כל פעם שהוא רוצה לחמוק לקצת זמן איכות שלו (במימון סביר הכוונה) הם הדרך הנכונה למטענים ולריבים. לרוב, אם תדעי מתי לשחרר אותו, הוא גם ישכיל לשחרר אותך ברגע המתאים. ואם לא, תגידי לנו, נשדך לך מישהו אחר.

מה עושה לו את זה? על הבדל בין גברים לנשים…
5 (100%) 2 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*