נכנסתי למיטה תוך רבע שעה מהרגע שהכרתי אותו

| 23 בינואר 2013 | אין תגובות

אני הראשונה להודות שאני לא מושלמת ושלפעמים אני עושה טעויות, אבל מה לעשות שלחלק מהטעויות שלי יש טעם שנשאר לעד? זה היה בקיץ לפני שלוש שנים. עבדתי אז במשרד בתפקיד בו לא מיציתי קמצוץ מהפוטנציאל שלי, זוגיות לא נראתה באופק והשותפה לדירה התגלתה כפסיכית לא קטנה.

משועממת, מוטרדת וחסרת מנוחה הלכתי לים בסיום אחד מימי העבודה המשמימים. ניסיתי להתמכר לשקט ולהתמקד באוושת הגלים, ואני חייבת להגיד שהניסיונות היו ללא הצלחה.

לאחר שעה של ניסיונות כושלים החלטתי לפנק את עצמי בארוחה טובה, ומצאתי מסעדה ממנה אפשר לראות את השקיעה. למזלי, שמלת המיני והגופייה הלבנה שלבשתי באותו יום נראו עליי מצוין, וידעתי שאף מלצרית לא תוכל לעקם את אפה לנוכח המוזרה הזו שפתאום צצה במסעדה והיא לבדה.

עוד בטרם הספקתי להזמין את מנת היום הרגשתי במבטיו

הוא ישב על הבר, גבוה ושזוף, ביד אחת החזיק כוס משקה והיד השנייה ליטפה את זיפי זקנו. הוא נראה כמו מישהו שלא מביא נשים לפגוש את אימא שלו, ולנשים זה ממש לא מפריע.

הוא לגם מהמשקה ולא התבייש לנעוץ בי מבטים חודרים. עוד לפני שהגיעה המנה הראשונה לשולחני הוא כבר התיישב לצידי ושאל בנימוס אם אפשר לשתות משהו ביחד. הסכמתי, אחרי הכול , מדובר היה בקרן אור במסע חיי הבלתי מספק. דיברנו מעט, הסתכלנו אחד על השנייה די הרבה ולאחר כמה דקות הוא שאל, בלי היסוס, אם אכפת לי לבטל את ההזמנה ולבוא אליו. הוא גר קרוב, כך אמר. הסכמתי גם אני בלי היסוס, בלי מחשבה, בלי להביט לאחור.

הדירה שלו הייתה מסודרת ונקייה. ריח של בישום קל עלה מכל פינה אך לא הספקתי להכיר את הפינות השונות מכיוון שברגע שדלת הכניסה נסגרה, מצאנו את עצמנו מתנפלים אחד על השנייה במין כוח חייתי לא מוסבר. טרפנו זה את זו כאילו חיינו עומדים להסתיים בכל רגע.

זו הייתה הפעם הראשונה בה נכנסתי למיטה עם בחור, תוך רבע שעה מהרגע שהכרתי אותו. האמת היא שלא ממש זכרתי מה שמו, וזה גם ממש לא עניין אותי.

אלו היו שעות קסומות של משחק אהבה בין גבר לאישה

ידעתי שאלו הן שעות קסומות עם סוף ידוע מראש. אהבתי כל רגע איתו, את ידיו המלטפות את שדי, את בטני, את פני המחייכות, את הבל פיו המנשק, את זיפי זקנו שהרטיטו את נפשי (ולא רק את נפשי). הוא עינג אותי ולקח אותי למקומות קסומים, מקומות שבחיי היומיום האפורים שלי שכחתי מקיומם.

גופו היה חזק וניכר היה שמלאכת עינוג האישה אינה זרה לו. שרירי זרועותיו הלהיבו את רוחי ואיברו החזק והזקוף גרם לי להחסיר נשימה. הוא הריח כמו ים וכמו חנות בשמים יוקרתית יחדיו.

גנחתי מעונג צרוף אל תוך אוזנו, ליקקתי את שפתיו ובלעתי את מיציו. שערו השחור והמלא כאילו הזמין ליטופים חוזרים או אחיזה אגרסיבית ברגע השיא. הוא היה שם כדי לענג אותי ואני הייתי שם כדי לענג אותו.

ענגנו אחד את השנייה שוב ושוב, בלי מילים ובלי הבטחות

מוזיקת הרקע שהייתה בדירה הורכבה מגניחות חוזרות ונשנות, פעם שלי ופעם שלו. ידענו כי זו הפעם הראשונה והאחרונה בה נפגש אי פעם. לא עצרתי אפילו לרגע להסתכל על עצמי מהצד, לשאול, מה קורה לך ומה לעזאזל את עושה כאן? נתתי לנפשי ולגופי להתמכר לרגע.

אחרי ששבענו, ניתקתי את עצמי בכוח מגופו החסון. התקלחתי, התלבשתי, הזלפתי על עצמי מעט מהבושם שלו ושמתי פעמיי לאותה מסעדה בה נפגשנו. כך, כשאני מסופקת ומרוצה, ידעתי בדיוק מה אני הולכת להזמין לארוחת ערב מאוחרת.

נכנסתי למיטה תוך רבע שעה מהרגע שהכרתי אותו
3 (60%) 1 vote

תגיות: , , , , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*