נמאס לי רק להסתכל, אבל איך להתחיל איתו?

| 27 ביוני 2013 | אין תגובות

כבר כמה דקות שאת לא יכולה להסיר ממנו את העיניים. הוא יושב שם מולך, משוחח עם חבריו וצוחק. את יושבת עם החברות שלך, והן מצחקקות על חוסר התעוזה שלך. "למה את מחכה? למשיח?", אחת מהן אומרת. אבל האמת היא שמשהו לא מסתדר לך. תמיד חשבת שאביר חלומותיך ייגש אליך, ויזמין אותך ללכת יחדיו לעבר השקיעה. במציאות, זה כמובן שלא קורה. איך להתחיל איתו?

אומנות המלחמה

"המלחמה בין המינים הסתיימה, ואנחנו ניצחנו", אמר ריאן גוסלינג לסטיב קארל ב"טיפש, מטורף, מאוהב". כמה דקות אחרי, הוא הראה לקארל את כל הטכניקות שלו לכיבוש בנות המין היפה. את זוכרת איך זה נגמר: כמעט וכל בחורה נענתה לו, ממש כבמטה קסם. ואז נגמר הסרט, והבנת שסרטים רחוקים מלתאר את המציאות. בהם, מה לעשות, גם את- בת המין היפה- צריכה לקחת יוזמה, ולדעת איך להתחיל עם הבחור שמצא חן בעיניו.

אז איך מתחילים עם בנים? יש הרבה הבדלים בין הגברים השונים, אבל נקודת דמיון אחת לפחות: כולם פשוט נמסים כשבחורה מחייכת אליהם. זו גם צריכה להיות הגישה שלך. למעשה, יש נשים שיגידו כי התשובה לשאלה איך להתחיל עם בנים, צריכה להיות "עם חיוך". חשוב לראות איך הוא מגיב: האם הוא נראה מופתע, או משחק אותה אדיש? בכל מקרה, כל תגובה תאפשר לך לסמן "וי" על השלב הראשון, והוא יצירת הקשר הראשוני.

חשיבותה של חביבות

בניגוד למה שגדלנו עליו, בנים חושבים (גם) מהראש. את צריכה להגדיר את המטרות, ולנסות לזהות מי נמצא מולך: האם חשקה נפשך בסטוץ, או שאת מרגישה קליק של מעבר לכך, כלומר תרצי לנסות להפוך את זה לקשר רציני? האם הוא נראה לך טיפוס ביישן ורומנטי, או גבר מסוקס וקשוח? וכן הלאה. לרוב, ניתן יהיה לדעת את זה רק לאחר שיחה, אפילו של מספר דקות. במהלך השיחה, נסי להיות את עצמך, אך גם הפעילי את חושייך הנשיים המחודדים. כאשר תעברי את המשפטים הראשונים, תביני כי ללמוד איך לדבר עם בנים זו לא המשימה הקשה ביותר שתעשי.

אפשר לגשת לבחור, ולשאול אותו, פשוטו כמשמעו, אם הוא רוצה לרקוד, או לצאת החוצה לשוחח ביחידות, או שיספר קצת על עצמו. אלא אם המטרה שלך היא סטוץ חפוז, רצוי גם לא להיות יותר ישירים מזה. תחת זאת, אם תהיי את עצמך, תשדרי מיניות וביישנות גם יחד, סביר מאד להניח שהצד הגברי יחשוב אותך למושכת. את שאלת הכימיה, כמובן, ניתן לבחון אחר כך.

שימוש בקשרים אישיים

כאשר נתקלים בבחור ברחוב, במועדון או בפאב סביר מאד להניח שלא יהיה לך קשר אליו. לעומת זאת, בהרבה מאד מצבים אחרים- דווקא כן. זה משנה את התשובה לשאלה איך מתחילים עם בחור, ואולי אף הופך אותה לפשוטה יותר. למה הכוונה? ובכן, אם נתקלת בו בפייסבוק, תוכלי לברר עליו בקרב החברים המשותפים, ואולי אפילו לשלוח לו הודעה. על אותו עיקרון, אם ראית אותו במסיבת יום הולדת של החברה של חברה שלך, בוודאי תמצאי מישהו שתספר לך עליו, ואולי אפילו תכיר ביניכם. אין לזלזל בכוחם של נסיונות אלה: כמה מהרומנים המופלאים ביותר בעולם התחילו כך.

כל אלה מאפשרים לך להבין שה"מלחמה" בין המינים נמצאת עדיין בעיצומה. בעזרת כל אחת מהעצות שהובאו כאן, את תוכלי לצאת לכבוש את יעדיך. ומי יודע, אולי יתפתח מכאן גם רומן רציני?

נמאס לי רק להסתכל, אבל איך להתחיל איתו?
2 (40%) 1 vote

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*