נשים מספרות – איך החיים אחרי שעזבו את כל אפליקציות ההכרויות

| 27 באוקטובר 2016 | אין תגובות
מקור JohanJK/BigStock

מקור JohanJK/BigStock

נשים רבות מחפשות זוגיות וקשרים רומנטיים באמצעות שלל אפליקציות ייעודיות, לעתים בהצלחה ובמקרים רבים – ללא הצלחה. נשים מספרות כי אחרי תקופה בלתי מבוטלת בה ניסו כמיטב יכולתן למצוא זוגיות ואהבה באפליקציות השונות, החליטו לזנוח אותן ולנסות את מזלן בחיים האמתיים. אז איך החיים אחרי נטישת כל אפליקציות ההכרויות? לפניכם דוגמאות מחייהן של נשים שעשו זאת.

נשים מספרות על החיים אחרי נטישת האפליקציות

אין זה סוד גדול שרוב הנשים מחפשות אהבה, זוגיות ויחסי מין באמצעות מגוון אפליקציות ייעודיות להיכרויות. יש מספר רב של אפליקציות, חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות. באמצעות האפליקציות השונות קל להכיר גברים ולקבוע דייטים או במקרים מסוימים לקבוע סטוץ כדי ליהנות ממימוש פנטזיות ומסקס סוער וסוחף.

אז איך החיים אחרי עזיבת האפליקציות? ובכן, נשים מספרות כי לפתע הן זכו לשקט ולדממת אלחוט, הן לא בדקו בכל רגע פנוי האם קיבלו הודעה, ולפתע היה להן הרבה יותר זמן חופשי ופנוי כדי לעשות דברים אחרים. אחרי עזיבת אפליקציות ההכרויות, נשים החלו ליזום יותר מפגשים עם חברות ועם ידידים, הן יצאו יותר לבלות כדי לנסות ולהכיר גברים כמו פעם: בשיחה בבר השכונתי, במועדון, בחוף הים ובמקומות נוספים.

מסתבר שיש חיים אחרי עזיבת האפליקציות, אך קשה יותר להכיר גברים והנשים נאלצות ליזום שיחות והכרויות. עם זאת, יש נשים שהשינוי דווקא עזר להן למצוא זוגיות חדשה וטובה, בעוד אחרות הרגישו בודדות וגלמודות וחזרו תוך זמן קצר לבלות באפליקציות השונות ולהמשיך לחפש את גבר החלומות שלהן.

ליהנות מיותר זמן פנוי

כאמור, מניסיונן של נשים שעזבו את כל האפליקציות השונות להיכרויות, הן גילו לפתע כי התפנה להן הרבה מאוד זמן פנוי. במקום להציץ כל רגע פנוי באפליקציות כדי לקרוא הודעות חדשות, לבדוק תגובות ולעיין בתמונות של בחורים, לפתע היה להן יותר זמן להיפגש עם חברות, לקרוא, לטייל ולעשות עוד הרבה דברים אחרים. אמנם קל לפגוש גברים באפליקציות ולצאת לדייטים רבים, וכאשר עוזבים את האפליקציות נשים מסוימות מרגישות כי אף גבר אינו מעוניין בהן יותר, אך חשוב לדעת שההרגשה הזו נובעת מכך שהאפליקציה איננה משקפת את החיים מחוץ לה. כל תפקידה הוא ליצור מרחב שבו קל יחסית לפנות לבני זוג פוטנציאליים, מה שבחיי היומיום נראה כמו פעולה מורכבת יותר.

דממת אלחוט

לא מעט נשים סיפרו כי אחרי שהן עזבו את האפליקציות השונות להיכרויות הן סבלו בהתחלה מדממה ומשקט מגברים והדבר גרם להן לירידה בדימוי ובביטחון העצמי. אחרי שהרגישו מחוזרות ונחשקות בגלל הרבה הודעות באפליקציות השונות, לפתע לא הגיעו מיילים חדשים ולא נכנסו שיחות טלפון כמו קודם. השינוי הקיצוני גורם בהתחלה לקושי, אך ניתן לנצל את ההפוגה כדי לעשות חשבון נפש, לקבוע מטרות ויעדים, לטייל, להרחיב אופקים ולבלות יותר זמן עם משפחה ועם חברים. הרצון לבדוק את ההודעות אינו חולף בקלות, ולכן אם גם אתן נואשתן מהאפליקציות כדאי שתדעו כי מדובר בתקופה מאתגרת שעלולה לערער מעט את הביטחון העצמי.

 

 

נשים מספרות – איך החיים אחרי שעזבו את כל אפליקציות ההכרויות
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*