נשים: סימני אזהרה שיש לשים לב אליהם באתרי הכרויות

| 21 בדצמבר 2015 | אין תגובות
סימני אזהרה באתרי הכרויות

source: AndreyPopov /bigstock

בחורות רבות כל כך מכירות את התסריט הזה מקרוב: במבט ראשון הוא נראה מרשים מאוד, במבט שני הוא נראה מרשים אפילו עוד יותר, בשיחת הטלפון הוא מבטיח הבטחות, בפגישה הראשונה הוא כבר מדבר על ילדים וחתונה ואחרי הפעם הראשונה שאתם עושים אהבה מתוקה, הוא משאיר אותך מרחפת על ענן, אבל לבד…

בכל הקשור לכל אותם אתרי הכרויות, הפתגם הידוע "לא כל הנוצץ זהב הוא", עובד שעות נוספות. במאמר שלפניכן נפרט אודות כמה סימני אזהרה שיש לשים לב אליהם באתרי הכרויות, שיסייעו לכן לדעת האם בעברו השני של הקו יושב גבר חרטטן או שמא מדובר בנסיך על סוס לבן.

מה נשים רוצות?

גברים רבים מאמינים כי הצליחו לפצח את הפורמולה ולהבין באמת מה נשים רוצות. בדרך כלל הגברים האלו ינסו למכור לך תמונה אידיאלית שכוללת משרה טובה, פניות רגשית וזמינות רגשית מלאה, גוף מסוקס ואימא תומכת. מה שחשוב לשים לב אליו הוא היעדר פגמים. מן הסתם אף אחד לא מעוניין לחשוף את הפגמים שלו כבר בהתקשרות הראשונה, אבל חשוב מאוד להיות ערות לכך שתמונה מושלמת מדי היא לרוב לא מציאותית בעליל.

הכרויות רציניות דורשות השקעה של זמן

גברים שמעוניינים להכניס אותך למיטה ותו לא, לרוב ימהרו להבטיח לך הבטחות על ימין ועל שמאל. הקפידי שלא ללכת שולל אחרי מתק שפתיים ולא למהר לרכוש יחד דירה בבניינים הממוקמים באוויר בלבד. אמנם ישנם אינספור סיפורי אהבה שאכן התחילו בסוגים שונים של אתרי הכרויות, אבל עדיין מדובר בעניין שדורש השקעה של זמן. אם את חשה שהוא מנסה לדלג על השלבים הראשונים של ההיכרות ובכל מקרה שבו את מרגישה לחץ מיותר, קחי צעד אחורה ונסי לשים לב כיצד הוא מגיב לזה.

ישנם גברים רבים שינסו לשכנע אותך שהם מכירים אותך טוב מאוד, אפילו שרק נפגשתם. לרוב מדובר על ניסיונות עלובים להכניס אותך למיטה כמה שיותר מהר. הישמרי לנפשך.  

מסתורין שאינו במקום

הדרך הטובה ביותר לזהות חרטטן באתרי הכרויות היא לשאול שאלות על חייו ועל עברו. אם מדובר על אתרי הכרויות למטרות סטוצים, הרי שמן הסתם מדובר בחקירה שאינה במקומה. עם זאת, כשמדובר באתרים למטרות הכרויות רציניות, כל ניסיון להסתיר ממך מידע, כל שקר ולו הקטן ביותר וכל תקשורת מעורפלת במידה כזו או אחרת, צריכים להדליק אצלך נורה אדומה אחת לפחות.

לסיום נשאיר אותך עם טיפ אחד קטן אך חשוב – סמכי על תחושת הבטן שלך. עם זאת, אם בבטן שלך יש יותר מדי פרפרים בשביל שתוכלי לחוש משהו, סמכי על תחושת הבטן של החברות הטובות שלך. בכל מקרה ומקרה, קחי את הזמן, תני לו לחזר אחריך ולהוכיח לך שהוא לא טוב מדי בשביל להיות אמתי.

נשים: סימני אזהרה שיש לשים לב אליהם באתרי הכרויות
5 (100%) 1 vote

תגיות: , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*