סטוצים VS דייטים: יתרונות וחסרונות

| 27 באוגוסט 2015 | אין תגובות
סטוצים נגד דייטים

source:digitalista/bigstock

ישנם כוחות רבים בחיים האלה, שלנצח יזכו לקחת חלק בקרבות אינסופיים כשהכוונה היא למשל לשוקו ווניל, קנביס ואלכוהול וכמובן שגם דייטים וסטוצים. האמת היא שאין לנו עניין לקחת צד בוויכוח האינסופי המתקיים מעת לעת בין חובבי המין המזדמן לאלו המאמינים שדווקא דייטים הם הדרך הנכונה שיש ללכת בה, אבל בכל זאת ברצוננו לשפוך מעט אור על הנושא, ולו בשביל שתוכלו לקבל תמונת מצב רחבה יותר ולהבין טוב יותר באיזה צד אתם עומדים.

אילו יחסים אתם בעצם רוצים?

לפני הכול עליכם לשאול את עצמכם אילו יחסים אתם מאחלים לעצמכם ולהבין כי מדובר בשאלה שהתשובה עליה משתנה ללא הרף. אי לכך, אם הרגע יצאתם ממערכת יחסים מורכבת שנמשכה יותר מדי זמן וכל מה שמתחשק לכם לעשות זה סקס פרוע וחסר מעצורים, הרי שמן הסתם דייטים הם לא בדיוק מה שאתם זקוקים לו כרגע. עם זאת, אם כבר הרבה זמן אתם קופצים ממיטה למיטה ומתחשק לכם כבר להתמסד, ככל הנראה אתרי הכרויות סקס הם לא בדיוק מה שאתם צריכים עכשיו בחיים שלכם.

הכרויות סקס מול הכרויות למטרות קשר רציני

הכרויות למטרות סקס נחשבות כיום ללגיטימיות לא פחות מהיכרויות שמטרתן מציאת אהבה. במציאות המודרנית שבה אנחנו חיים ברור לכול שכמעט כל אחד מעוניין מפעם לפעם בלילה של תשוקה עם אדם זר שאת שמו הוא לא בהכרח יודע. אין בכך כל רע, אין בכך בשביל לחוש בושה או אשמה כשלמעשה מדובר על הדבר הטבעי ביותר בעולם.

עם זאת, הסיכוי לכך שתצליחו למצוא אהבה רצינית או קשר עמוק באתרים שנועדו למרות סקס וסקס בלבד, נמוך מהסיכוי שתזכו בלוטו מבלי למלא טופס, קחו זאת לתשומת לבכם.

השורה הסופית

לסיום נסכם את העניין בשתי הנקודות הבאות:

  • היתרונות והחסרונות של דייטים – נפלאים עבור אלו המעוניינים להכיר את הנפש התאומה שלהם, פחות עבור אלו המעוניינים להכיר בני זוג מיניים בלבד. כרוכים בחיפושים ארוכים ונטולי סיפוק מידי, אך טומנים בחובם הבטחה לעתיד טוב יותר בטווח הרחוק.
  • היתרונות והחסרונות של סטוצים – מצוינים עבור אלו המעוניינים לבוא על סיפוקם כמה שיותר מהר ואם אפשר אז תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת, פחות עבור אלו המעוניינים להכיר לעומק את האדם שמולו הם עתידים להתפשט. לא טומנים הבטחה לקשר רציני, אבל אם לא קיים רצון לקשר מסוג זה, הרי שלא מדובר באמת בחיסרון.

 

 

סטוצים VS דייטים: יתרונות וחסרונות
4.5 (90%) 2 votes

תגיות: , , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*