7 סיפורי סקס מביכים במיוחד

| 13 בספטמבר 2012 | 4 תגובות

לכל אדם, גבר או אשה, שהיה מספיק זמן רווק ולא התחתן מיד אחרי התיכון עם בחירת ליבו, שבה לא בגד מעולם, יש לפחות סיפור סקס בלהות אחד, מביך עד דמעות, שהוא מוכן למות ולא לחשוף, אבל לנו יש את הדרכים שלנו וקילפנו כמה שכבות מכמה גברים ונשים ושלפנו לכם את הסיפורים הבאים:

אמא!

אז ככה, שמי נינה והייתי בת 17 כשהחבר שלי מזה שנה, רון, היה בן 19. הוריו של רון גרו בווילה ענקית ובגלל שהבית היה כזה גדול, הרשנו לעצמינו להיות קולניים כשעשינו סקס. פעם רון חזר חרמן בטרוף מחודש של אימונים. טסתי לפגוש אותו ומיד קפצנו למיטה ושכחנו לנעול את הדלת. שנינו ערומים, הוא מענג אותי ואני משמיעה אנקות של חדווה. פתאום פרצה אמא של רון שלא ידעה כי הוא חזר ולא הבינה מה הקולות הללו, לחדר. רון לא ראה אותה מפני שהמיטה שלו ממוקמת מול הדלת והוא היה עם הגב אליה ומרוכז בי, אז הוא המשיך בשלו כשאמא שלו עומדת כמו נציב מלח ונועצת בי מבט המום ואני קפואה בהלם, שדיי בחוץ ורגלי פתוחות בפניה, לא מאמינה שזה קורה, אבל ממשיכה לקבל את טיפולו המסור של רון עד לשיא הקולני הבלתי נמנע, שהעיר גם את אימו לחיים והוציא ממנה צווחה קולנית שהעיפה את רון ממני והותיר אותי חשופה לחלוטין לנגד עיני האם. לא תאמינו אבל אני ורון מאורסים והאבא והאח שלו צוחקים עלינו עד היום!

לכל איש יש שם

זה קרה ביום ההולדת שלי, בדיוק נפרדתי מחברה שלי בגלל שהיא העדיפה מישהו אחר, והייתי מדוכא לגמרי. חברים שלי חשבו שזה יהיה רעיון טוב אם הם יביאו לדירה שלנו כמה בנות שהם מכירים ונחגוג יחד. הסכמתי למרות שממש לא היה לי ראש לזה. מתחילת הערב נדבקה אלי חנית, בחורה כוסית לאללה, שנראתה עצובה ומבואסת וסיפרה לי שגם אותה עזב החבר שלה לפני שבוע. שתינו המון ומצאנו את עצמינו במיטה. באמצע הסקס אני שומע אותה קוראת בקול "יוני, אח זה טוב יוני" ולי קוראים בכלל אדם… טוב, חשבתי שזה טעות בכל זאת הכרנו רק היום אז פשוט לחשתי לה את שמי. כעבור כמה שניות שוב שמעתי "כן, יוני כן" בשלב הזה כבר הבנתי שהיא לא טועה אלא מדמיינת שהיא עם הגבר שעזב אותה… זרמתי עם זה, אבל אף פעם בחיים שלי לא הרגשתי כל כך רע אחרי סקס. הרגשתי מנוצל ומובך. בחיים אני לא אתן לזה לקרות לי שוב.

הגודל כן קובע

שמי דורית וכשזה קרה הייתי בת 22 ודני היה בן 27. הוא גר בתל אביב בבניין מלא בחבר'ה צעירים שהיו מחליפים בני זוג למיטה כמו תחתונים. הכרתי אותם דרך בת כיתה שלי בתיכון והייתי דלוקה על דני. שבת אחת קפצתי לבקר ב"קומונה" ומצאתי אותם יושבים למטה, מקשקשים וצוחקים. הצטרפתי אליהם ובערב הכנו ארוחת ערב קולקטיבית. דני פלרטט איתי לאורך כל היום – הייתי נרגשת וחרמנית עליו אש. דני הוא גבר גדול, גבוה, רחב כתפיים, שרירי ולא עברה חצי שעה אחרי הארוחה וכבר היינו בדירתו מתפשטים בדרך למיטה… התנשקנו בלי סוף וכשהגיע הרגע הוא הוריד את המכנסיים ואת התחתונים וחשף… אבר של ילד בן 7. מצטערת. פשוט לא יכולתי. שיחקתי אותה כאילו שנזכרתי שיש לי פגישה חשובה ששכחתי ממנה והסתלקתי בתוך שלוש שניות. את דני לא ראיתי שוב מעולם.

לילה שלא ישכח

שמי איציק ואחרי החתונה עשיתי לאשתי הטרייה, נועה, הפתעה ולקחתי אותה לפארק ציבורי שם ביקשתי מחבר שלי גדי, שיחביא שמיכה וסל עם דברים טובים ושמפניה. הגענו לפארק המרוחק ממקום ישוב ולהפתעתה של נועה, נעלמתי לרגע בין השיחים והופעתי שוב עם הכבודה שהוחבאה עבורינו. פרשנו את השמיכה, שתינו שמפניה, אכלנו עוגה ותותים מצופים בשוקולד, דיברנו קצת וכמובן התחלנו להתמזמז. ידעתי שהפארק נטוש אז הרשתי לעצמי להפשיט אותה ולהתפשט בעצמי. כבר היינו כמעט ערומים ושפתיה של נועה היו בקו החגורה שלי, כשלפתע התחילו הממטרות לפעול ואם זה לא מספיק הופיע רכב עם שומרים וברמקול צעק עלינו לעוף משם. אין ספק, שאת הלילה זה נזכור לתמיד.

הנואם

שמי דנה ואני בת 30, אף פעם לא הייתי קלה להשגה אבל ניסיתי לא מעט גברים בחיי. בשנות העשרים המוקדמות שלי נדלקתי על בחור שנראה לא רע והגענו למיטה. הכל התחיל מצוין, הוא היה מתחשב ומפנק אבל כשהגענו לאקט עצמו, הוא החל מדבר בלי הפסקה על כמה הוא גדול וכמה הוא מדהים וכמה אני נהנית, וביקש ממני להצהיר הצהרות בדבר גדולתו ומדהימותו… בהתחלה שיתפתי פעולה אבל מאחר והוא לא היה כזה גדול וכזה ביצוען, התחילו גלים של צחוק מטפסים בגרוני והייתי צריכה להתאפק בכל מאודי לא לפרוץ בצחוק ולחקות אותו. ברור שאיבדתי עניין בסקס, אבל היה לי לא נעים להיחלץ ממנו ולהסתלק אז אמרתי לו שהדיבורים מפריעים לי להתרכז. הוא ניסה, הוא באמת ניסה לסתום, אבל זה לא הלך לו ואני לא יכולתי יותר ופשוט קמתי באמצע התלבשתי והסתלקתי. עד היום כשהוא מזהה אותי ברחוב הוא עובר לצד השני של המדרכה.

שמשון הגיבור

כשהייתי בן עשרים וחמש למדתי כלכלה והתאמנתי כל יום במכון. כשסיימתי את הלימודים נכנסתי לעבוד בחברה אמריקאית רצינית וכדי להתקדם הייתי צריך לעבוד מהבוקר עד מאוחר בלילה ולמי יש כוח ללכת להתאמן… אני גבוה ובנוי חזק אז גם עכשיו אני נראה טוב אבל הכושר שלי על הפנים. לפני שבוע פגשתי את שרית, בחורה חמודה שהכרתי בתקופת הלימודים וקבעו לצאת לדייט. היא, שהכירה אותי כספורטאי, הציעה שנלך למועדון כושר ומשם נמשיך. הסכמתי בלי לחשוב פעמים. הגענו ואני ישר התחלתי להשוויץ במשקלים הגבוהים שאני מסוגל להרים. אידיוט! אחרי האימון התקלחתי והלכנו אליה לדירה, בזמן שהיא התקלחה התיישבתי על הספה בסלון שלה ונחתי. כשהיא יצאה, עטופה רק במגבת קטנטנה וניגשה אלה רומזת שאקום ונלך לחדר השינה – גיליתי שאני לא מסוגל להזיז שום שריר בגוף… וכל תנועה הסתיימה בסדרה של התכווצויות שרירים שגרמה לי לצווח כמו ילדה שראתה עכביש…

אמצעי מניעה במטבח

עמדתי עם האמא המבוגרת שלי במטבח ובישלנו, פתאום היא פנתה אלי ואמרה "דינה'לה, את משתמשת באמצעי מניעה?" אני בת 26 וחיה עם החבר שלי כבר שנתיים וכחוק, אני ואמא שלי לא מדברות על סקס אף פעם! אז עניתי בזהירות: "למה את מתכוונת?" והיא המשיכה ושאלה בלי להניד עפעף אם אני משתמשת בגלולות למניעת הריון, מסתבר שהיא שמעה באיזו תוכנית רדיו כי הן מסרטנות. "לא ," עניתי " אני לא משתמשת בגלולות." אמא לא ויתרה והמשיכה "אז אני מקווה שאת משתמשת בקונדומים? כי השיטה של "הימים הבטוחים" לא ממש עובדת… תסמכי עלי , אני יודעת!" וכאן היא טפחה על ליבה עם הסכין הגדולה שהחזיקה ביד. למזלי אבא שלי נכנס למטבח לברר מה אוכלים, כי אני ממש לא הייתי מוכנה לשמוע על אמצעי המניעה בהם משתמשים הורי ובטח ובטח לא רציתי לשמוע שאני התוצר של "שיטת הימים הבטוחים" שלא עבדה עבורם…

7 סיפורי סקס מביכים במיוחד
3.6 (71.16%) 43 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*