סיפור אישי – סקס עם אדם זר עינוג מושלם ללילה אחד

| 13 באוקטובר 2016 | אין תגובות

Girl and boyתמיד חלמתי על סקס עם אדם זר, ולאחר ההתנסות המדהימה, אני חייבת לציין כי החוויה מומלצת לכל אחת. סקס עם גבר שאינך מכירה יכול להיות מושלם ומענג, מפתיע ומקורי. הוא יכול אפילו להיות חוויה בלתי נשכחת לכל החיים. כל אישה יודעת כי אחרי הלילה הראשון נכנסים למעין שגרה ביחסים, לעתים הסקס פחות טוב לעומת הלילה הראשון, אך מנסים לחזור על אותה חוויה מדהימה. רוב הנשים מחפשות זוגיות יציבה לאורך זמן, ונמנעות מסקס עם אדם בלתי מוכר, לכן מניסיוני אני יכולה להעיד כי החוויה מומלצת לכל אחת, ומדובר בלילה מושלם ללא התחייבות וללא מחויבות.

סקס עם אדם זר – חוויה שכל אחת חייבת לנסות לפחות פעם אחת

הסיפור שלי מתחיל בנסיעה לחו"ל. הגעתי לרומא בשעת ערב מאוחרת ולמחרת קבעתי להיפגש עם חברה ישראלית שתגיע למלון ממילנו. הגעתי לחדר, הנחתי את המזוודה, נכנסתי למקלחת ארוכה ותהיתי מה לעשות עכשיו בעיר הגדולה. החלטתי לרדת לבר של המלון, אך המקום היה ריק יחסית וראיתי בעיקר תיירים מבוגרים. פניתי לפקיד הקבלה וביקשתי ממנו המלצה על בר טרנדי קרוב הנמצא במרחק הליכה קצרה מהמלון.

יצאתי מהמלון ובאמת, כפי שהבטיחו לי, היה פאב במרחק חמש דקות הליכה בלבד. בדרך כלל אני מעדיפה לא לצאת לבלות לבד ואני תמיד מוקפת בחברות או מבלה עם בני זוג. הפעם, דווקא במדינה זרה, אזרתי אומץ והזמנתי לעצמי טקילה והחלטתי לבלות בגפי. הפאב היה עמוס בתיירים ובמקומיים, ותוך כדי השתייה ניגש אלי בחור צעיר וחמוד, נאה בהחלט, עם הרבה קסם אישי.

התחלנו לשוחח על החיים, כל אחד סיפר מעט על עצמו, צחקנו, לגמנו עוד טקילה וקינחנו בקוקטיילים טעימים. השיחה קלחה ונמשכה שעות ארוכות, לאט לאט המקום התרוקן ואמרתי לבחור בלי בושה שהוא מוצא חן בעיני ואני רוצה לבלות אתו את הלילה. הוא ליווה אותי למלון ולמזלי הפקיד בדלפק הקבלה לא ראה אותנו. נכנסנו לחדר, הזמנו משירות החדרים שמפניה והבחור החל ללטף אותי, לנשק את צווארי ולגעת בדיוק במקומות שאני אוהבת.

כללי

תוך זמן קצר כל הבגדים הושלכו לצד, ושנינו נכנסו למקלחת, רוטטים מרוב תשוקה. אמנם בחיים לא עשיתי סקס עם אדם זר, לא בארץ ובטח שלא בחו"ל, אך הפעם האווירה של איטליה והבחור החמוד עשו לי את זה והחלטתי לחרוג מהרגליי. אני חייבת לספר לכן שעבר עליי אחד הלי
לות המענגים והמרגשים ביותר בחיי, לכן אני חייבת להגיד לכן, חברות: מומלץ לכל אחת לילה מושלם ללא התחייבות ובלי להחליף טלפונים או לשלוח הודעת טקסט בבוקר. פשוט מזדיינים ונהנים, בלי מסכות ובלי כל מחויבות.

אם טרם ניסיתן סקס עם אדם זר אז כדאי לכן לנסות את החוויה ואני מבטיחה לכן לילה מדהים. כמובן, כל עוד תבחרו גבר שיעשה לכן את זה ושיפגין ביצועים מרשימים.

סיפור אישי – סקס עם אדם זר עינוג מושלם ללילה אחד
3.7 (74.29%) 7 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*