חסר לכם סקס אפיל? כך תטפלו בזה

| 16 באוגוסט 2012 | אין תגובות

אז לפני שבכלל מקבלים טיפים על בניית סקס אפיל משובח, שאלתם את עצמכם פעם מה זה בכלל סקס אפיל? אם חושבים על זה מדובר במושג די חמקמק שלא ממש אפשר לשים עליו את היד, כמו למשל כריזמה. אנחנו יודעים כשלמישהו יש כריזמה אבל לא ממש יודעים להסביר מהי ומה זה אומר. אז גם סקס אפיל – יש את האנשים האלו שכל דבר שהם עושים פשוט נראה סקסי! לא משנה אם הם עושים ג'וגינג, מוציאים את הזבל או מקפלים כביסה, הם פשוט נראים נחשקים. אז החדשות הטובות, שבניגוד לכריזמה שלרוב נולדים איתה וכמעט אי אפשר לבנות, סקס אפיל הוא מושג יותר גמיש. הנה כמה טיפים לבניית סקס אפיל שיגרום לכם להראות סקסיים אפילו כשאתם שוטפים כלים.

היפים והאמיצים

מכירים את זה, שמישהו או מישהי נראים לכם שווים ממש, למרות שהם לא יפים במיוחד, ואין להם גוף אטרקטיבי מאוד? חשבתם פעם מהו אותו נעלם שגורם לאנשים האלו להיראות שווים? אז זהו, מסתבר שאתם כבר יודעים. כמה פעמים אמרו לכם שבטחון עצמי הוא התכונה הסקסית ביותר שיש. אז קחו זאת בחשבון: אם אתם שלמים עם מי שאתם, אוהבים את מה שאתם ובטוחים בדרככם, אתם משדרים את המסר הסקסי ביותר שיש. אנשים שהולכים בתלם, שמרנים, מפחדים ממה שיגידו, שומרים בקנאות על כל החוקים והכללים, אלו אנשים שנראים הרבה פחות אטרקטיביים. בעוד שאותם אנשים עם סקס אפיל הם אלו שהולכים לאן שהם רוצים, עובדים במה שעושה להם טוב, ואף אחד לא יגיד להם אחרת. נסו להיכנס להלך הרוח הזה, ותראו איך עם הביטחון מתחזקת גם המשיכה של הסביבה אליכם.

נגד הזרם

אחת מהתכונות המרכיבות סקס אפיל כאמור היא – נון קונפורמיזם. יענו, אני עושה מה בראש שלי ולא מה שכולם עושים בהכרח. אלו אותם אנשים שלא מפחדים להגיד את דעתם אפילו אם היא מסוכנת, שלא חוששים לעמוד בפני הבוס או אנשים מרתיעים אחרים. שאין להם בעיה לשבת בחברותה או לבד בארוחת צהריים הם פשוט מרוצים ממה שיש. אם כולם רוצים ללכת לאכול המבורגר בהפסקת צהריים, אבל מישהי אחת מתחשק לה סטייק ולא מעניין אותה לאן כולם הולכים – תנו לנו לנחש, היא כנראה הבחורה ה"שווה" במשרד. ולא חשוב איך נראית. יש משהו מרגש באנשים שלא מתכופפים בפני לחץ חברתי, כי נראה שהם יודעים יותר טוב מכולם וכדאי להישאר לידם (שוב מחזיר אותנו לנושא הביטחון העצמי).

זה כל הרגש

רוצים להיות סקסיים באמת? תחיו יותר מתוך הרגש ופחות מתוך מחשבה רציונאלית וקרה. רגש נא, לא מעובד ופראי, הוא אחד הדברים הסקסיים ביותר. תחשבו על הפאסון הלטיני – חום המזג, התשוקה, הפראות. כמה חושניים הגברים הלטיניים וכמה סקסיות הנשים! הם לוהטים, הם חשופים. הם כועסים בקול והופכים שולחנות, ושמחים בקול ופורצים בריקוד. אין להם מעצורים, הם אמיתיים. לא חושבים איך להסתיר את מה שהם מרגישים, כי לא אכפת להם מה תחשבו על הרגש שלהם. תשאפו לשם ובענק רק היזהרו מהקו הדק שבתשוקה גלויה – להיות מלא רגש לא אומר בהכרח להיות קלים להשגה או מתמסר בקלות. זה אומר להיות ים סוער במקום בריכה רגועה.

ריטואלים חושניים

וחוץ מכל הפרשנויות ותכונות האופי, יש כמובן גם את הטקסים הקטנים שנותנים למילים סקס אפיל תוקף משנה. פיזור השיער תוך כדי שיחה ומשחקי שיער בכלל, מבט חודרני לעיניים, משחקים עם הפה והשפתיים, חליצת נעליים ושפשוף כפות הרגליים אחת בשנייה ועוד ועוד. שפת גוף היא מסר חשוב. תהיו זקופים וגאים, חזה החוצה וראש למעלה. תחשבו שאתם מושכים ובולטים ולא כפופים ונעלמים, וכך תחשוב עליכם גם הסביבה. בהצלחה לכל החושניים שלנו! זכרו, סקס אפיל זה פרופיל שאפשר לבנות, אז חשפו את הסקסיות בעצמכם, קדימה!

חסר לכם סקס אפיל? כך תטפלו בזה
4.3 (86.67%) 12 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*