עולם אפליקציות ההכרויות החדש

| 24 בפברואר 2013 | אין תגובות

עוד לפני עולם ההכרויות הוירטואלי וכל חוקיו. בני האדם הם אנשים חברתיים ואמוציונליים והם נוטים להסכים או לא להסכים על מספר דברים בחייהם. כששני פרטנרים נפגשים, כמובן שהם מבטיחים לעצמם שיחיו ביחד כל חייהם עד יום מותם. נדר זה בחלק מהנסיבות מסתיים ממספר סיבות השייכות לפרטנר או לשניכם. כשמישהי מאבדת את החבר שלה למישהי אחרת, היא נכנסת לדיכאון. בנות, אתן לא צריכות לדאוג מאיבוד האהבה שלכן כי אתן כבר תמצאו מישהו.

אם הגבר שלך עוזב אותך, זה לא הסוף של העולם. יש פתרון לכל הבעיות. את יכולה להשתמש בידע שנמצא ברשת כדי להשיג את האקס שלך בחזרה ואפילו בקלות.

אפשר למצוא שוב אהבה

מה שאישה חייבת לדעת ולעשות כדי להשיג את האהבה שלה שוב זה קודם כי שזה אפשרי. כשאת מאבדת את הגבר שלך, יש סיכוי שלא את הבעיה. הפעם הראשונה שהוא אהב אותך היה פשוט כי הוא אהב אותך. כדי להשיג אותו חזרה, תצטרכי קודם לשנות את ההרגלים שלך ולהיות הבחורה שאת רוצה להיות. את יכולה לומר לו בעצמך או דרך ידידה טובה שהשתנת. תפני לרגשות שלו כדי שהוא יוכל לזכור את הדברים הטובים שלך. זה יעזור לך להחזיר אותו.

תתחילי מזה שתנסי לקבוע פגישה בין שניכם. את יכולה להזמין אותו לקפה במקום שקט. תהיי פתוחה ותגידי לו את האמת בלי פחד ותוודאי שאת לא מסתבכת במילותייך. כשהוא רוצה לחתוך, אל תפעלי במהירות כי תוכלי לחשוב על רעיונות אחרים לספר לו. תוכלי להחזיר את האקס שלך אם לא תאבדי ריכוז כשאת מדברת אליו. אל תהיי דרמטית מדי ותראי את הלהיטות שלך. תהיי רגועה ודברו ביחד כמו גדולים. תני לו סיבה הגיונית לחזור אליך.

בסופו של דבר, אם אתם מתאימים אז אתם מתאימים והוא יבין את זה ואם הוא לא יבין את זה, אולי הוא לא הבן אדם שאת צריכה להיות איתו.

אל תלחצי, יש כיום ברשת מלא אפליקציות להכרויות שניתן להכיר דרכן. אחת מהן היא סינגלס החינמית. כנסי ותראי שלמרות הקושי, יש עדיין הרבה מעבר להר.

עולם אפליקציות ההכרויות החדש
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*