על האופנוע או בבריכה? כך תבחרו תמונה באתר היכרויות

| 7 בנובמבר 2013 | אין תגובות

בחורה על אפונועמילאתם את הפרופיל האישי שלכם באתר ההיכרויות, פירטתם את התחביבים שלכם, העיסוק, אולי אפילו הגיג או שניים. עכשיו הגיע רגע האמת- התמונה. איזו תמונה לבחור, מה מחמיא לכם במיוחד ועד כמה התמונה שבחרתם משקפת את דמותכם? תמונה באתר היכרויות היא בעלת חשיבות רבה ולעתים היא זו המפרידה ביניכם לבין שיחת הטלפון המיוחלת.

 

אין כמראה עיניים

אתרי היכרויות הם היום אחת הדרכים היעילות ביותר להכיר את החצי השני שלכם. הם נוחים וממוקדים, יש בהם פעילים רבים והסיכויים לפגוש מישהו ושזה יוביל למערכת יחסים משמעותית הם גבוהים בהרבה מאשר יציאה למועדון או הליכה לסופרמרקט. באתרי היכרויות יש מקום להציג את עצמכם באופן שיאפשר לצד השני להתרשם מכם ולזהות אם יש נקודות חיבור ביניכם, כמו תחביבים, סטטוס משפחתי, גיל, מקום מגורים וכדומה. יחד עם זאת, למראה החיצוני יש חשיבות רבה ונמצא כי פרופיל באתר היכרויות שיש בו תמונה, זוכה לפניות רבות יותר מאשר כזה ללא תמונה. להלן ה"עשה ואל תעשה" בבחירת תמונה באתר היכרויות:
1. עדכניות- למרות שנראיתם בשיאכם לפני חמש עשרה שנה, התמונה חייבת להיות עדכנית ומהתקופה הנוכחית. גם הקמט ליד העין או התספורת החדשה הם חינניים, ובעיקר אתם יוצרים אמינות.
2. מדברים ברור- תמונה של האופנוע הנוצץ שלך התופס את רוב נפח התמונה ועליו אתה יושב בפוזה של ג'יימס דין ועם קסדה על הראש תתאים אולי לפוסטר של סוכנות לאופנועים אך לא לפרופיל. אם חשוב לך לציין כי אתה חובב רכיבת אופנועים, דאג לתמונה ברורה בה רואים את הפנים שלך ולצידך האופנוע האהוב. גם לך, חובבת הים והשקיעה, לא תעזור תמונה ובה חוף ים ועצים מתנפנפים ברוח, כאשר את פנייך מכסה כובע ענק רחב שוליים ואולי גם משקפי שמש. רוצה ים? דאגי לתמונה ברורה של פנייך כאשר ברקע מופיע הים התכול.
3. פרובוקציה? רק בחדר המיטות- שמרו על אופי הגון ונעים בתמונה שבחרתם. תמונות חשופות מדי או בוטות, אולי ישקפו את גופכם החטוב או את הלך רוחכם המתירני אולם הן אינן מכובדות. כמו כן, רוב הסיכויים הם כי האתר יסיר תמונות שאינן ראויות. רוצים לדבר פתוח? השאירו את זה לשיחת הטלפון או לדייט.
4. תמונות הסטוריות עם בן זוג קודם- רוצה להפחית לאפס את הסיכוי לפגוש מישהו באתר? העלי תמונה שלך ושל החבר לשעבר. באופן זה תשדרי כי הוא עדיין במחשבותייך, כי את קשה להשגה או שסתם התעצלת לצלם תמונה עדכנית. אל תתעצלו, השקיעו חמש דקות לצילום תמונה עדכנית, ולבד.
5. תיאור התמונה- אם אינכם יודעים מה לכתוב באתר היכרויות, דווקא התמונה היא הזדמנות מצוינת לתיאור מילולי. תוכלו לכתוב תיאור של התמונה, היכן צולמה, נניח בחוף הים, להזכיר את אהבתכם לים ולשחייה ובעצם לספק מידע נוסף על עצמכם.

התרגשויות ראשונות

לפעמים קשה קצת לתאר את עצמכם במילים. ברוב האתרים יש לכם את האפשרות למלא פרטים שונים באמצעות שאלון, דבר המקל על הצורך בכתיבה עצמית. יחד עם זאת, בפרופיל האישי יש גם מקום לכתיבת תיאור עצמי, היכרויות והמשמעות שלהן עבורכם, ומה הציפיות שלכם מבן הזוג הפוטנציאלי. אם אתם מתקשים לכתוב באופן חופשי ומשוחרר, תוכלו לקשר את התמונה שהעליתם לפרופיל שלכם עם תיאור קצר. בכל מקרה מומלץ לא להותיר שום רובריקה ריקה מתוכן. גם ציטוט או שורה משיר, עובדים. זכרו כי בסופו של דבר תצאו לפגישה, שם תהיה לכם ההזדמנות להציג את עצמכם כראוי, לפתח שיחה מעניינת, לבדוק אם יש כימיה וסקרנות מול הצד השני. כמה שהתיאור העצמי שלכם יהיה קרוב יותר למציאות תחסכו עוגמות נפש ואכזבות מהצד השני שאולי התרשם כי מדובר באדם שנראה אחרת (תמונה לא עדכנית), או בעל תחביבים שאינם תואמים את המציאות. היו אתם עצמכם ותמצאו מישהו שיאהב אתכם בדיוק בגלל מי שאתם ואיך שאתם נראים.
בהצלחה!

על האופנוע או בבריכה? כך תבחרו תמונה באתר היכרויות
5 (100%) 2 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: כללי

השאר תגובה

*