על פנויים פנויות ומה שביניהם, ויש הרבה…

| 21 בנובמבר 2013 | אין תגובות

ניסיתם פעם לחשוב למה אנחנו מתעסקים בכזו אובססיביות בתחום הרומנטי? ניסיתם פעם להבין למה ישנם כל כך הרבה אתרי הכרויות, למה רוב הסרטים ההוליוודיים והשירים שנכתבו אי פעם עוסקים באהבה? למה צירוף המילים קשר רציני הוא צירוף כל כך כבד ולמה כשרק אומרים לנו את המילה דייט יש לנו פרפרים בבטן? בואו נחשוב לרגע, למה דייטים הם דבר כל כך מלחיץ? ובכן, התשובה היא באפשרויות המצטמצמות ובאפשרויות המתרבות. הצלחנו לבלבל אתכם? תנו לנו שניה לעשות סדר בבלאגן.
נכון, אף אחד לא באמת חושב על ילדים כשהוא יוצא לדייט, אבל לכל אחד מאתנו יש באחורי הראש שלו מחשבה קטנה וכמוסה שאולי הפעם הזאת זה הולך לקרות, אולי הפעם הזו אני אתאהב מעל הראש ואולי הפעם הזו הדייט הזה ימשיך לעוד דייט ואחרי הדייט הבא יבוא עוד אחד וככה עד שנתאהב לחלוטין מעל הראש, נעבור לגור ביחד ו… לכו תדעו מה אחר כך. כן, גם אלו שפשוט נהנים לצאת לדייטים מבלי לחשוב על העתיד הרחוק חוטאים במחשבה על מה יהיה אילו זו הפעם נתאהב וגם אלו שלוקים בפסימיות תהומית ובכל זאת יוצאים לדייטים שואלים את עצמם את השאלה הזו לא אחת. אחרי הכול, כשחושבים על זה, זוהי בעצם המטרה של דייטים, לא?

 

האפשרויות המצטמצמות

האפשרויות המצטמצמות הן כמובן כל בני הזוג הפוטנציאלים האחרים. כשאנחנו יוצאים לדייט, אנחנו אף פעם לא יודעים איך נחזור ממנו. במידה ונחזור ממנו בדיוק כמו שיצאנו אליו, ככל הנראה לא מדובר היה בדייט כל כך מוצלח. במידה והחלטנו שבן או בת הזוג שלנו לדייט היו מלהיבים באופן מיוחד, רוב הסיכויים שנשמח לעוד פגישה מוצלחת שכזו. וכאן נכנסת לתמונה ההחלטה. אדם חכם אמר פעם שכל החלטה כרוכה בוויתור. כשמדובר על דייטים, על רומנטיקה ועל זוגיות, הדבר נכון בצורה מיוחדת. שימו לב, הרי כשאתם בוחרים להמשיך לדייט שני, אתם למעשה מוותרים על דייט עם בחורות או בחורים אחרים. מן הסתם במידה ותחליטו להתחיל קשר חדש, אתם מוותרים על כל האפשרויות האחרות של בני ובנות זוג אחרים. גם מי שהכי שש אלי קשר בעולם, שמפנטז על זוגיות וכל מה שהוא רוצה זה לקום בבוקר וללכת לישון כל יום וכל לילה עם אותה אישה, גם הוא וודאי לוקח בחשבון את כל אותן הבחורות שכבר לא יהיה עמן.

האפשרויות המתרחבות

כל הפנויים והפנויות בעולם מודעים לחלוטין לאפשרות שהדייט הבא יצמצם מאוד את האפשרויות שלהם. עם זאת, ישנה מחשבה מנוגדת, שדווקא הקשר החדש הוא זה שממנו יצמחו אפשרויות חדשות. הדבר משול בעינינו לתינוק שזה עתה נולד. באופן עקרוני הוא יכול לגדול ולהיות כל דבר שהוא רוצה – הוא יכול להיות איש עסקים, הוא יכול להיות רופא, הוא יכול להיות חקלאי ועוד. הוא הדין לגבי קשרים חדשים. פנויים פנויות מודעים לכך שהמפגש הבא שלהם יכול להגיע לאן שהם והשותפים שלהם למפגש ירצו. וכך נוצרות להן אפשרויות חדשות, האם הקשר יוביל לחתונה וילדים? האם הקשר יהיה מבוסס על סקס בלבד? האם הקשר יחזיק מעמד עשר פגישות וניפרד כידידים?
לסיכום, כל מפגש של פנויים פנויות טומן התרגשות גדולה מהעתיד, חשש מהוויתור ומוכנות לקבל אפשרויות חדשות באהבה. כל זה מיתרגם לכדי פרפרים בבטן שלא מוצאים מנוח וכל זה מה שהופך את תקופת הרווקות בחיים לכל כך מסעירה. עדיין לא הבנתם? כשתגדלו תבינו.

על פנויים פנויות ומה שביניהם, ויש הרבה…
4.7 (93.33%) 3 votes

תגיות: , , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*