עם כמה גברים היית במיטה? השאלה שכל אישה מפחדת ממנה

| 23 בנובמבר 2015 | אין תגובות
עם כמה גברים היית במיטה?

source: altafulla / bigstock

כל אישה מפחדת מהרגע בו בן הזוג החדש יתחיל לשאול אותה שאלות הנוגעות למערכות יחסים קודמות ובעיקר מהשאלה עם כמה גברים הייתה במיטה. לכן, כדאי לדעת כי אין תשובה נכונה לשאלה, וסביר להניח כי כל מספר שתגידי יגרור אחריו תגובות לא נעימות וסטיגמות שגויות. לכן, כדי לענות על השאלה כדאי לדעת כי המקור לשאלה נובע מחוסר הביטחון של הגברים ומהרצון שלהם להפגין ביצועים מרהיבים, ואינך חייבת לספר הכל על עצמך בפגישות הראשונות, אך אחרי שהגבר נפל שבי בקסמייך ובביצועי הסקס שלך, הרי למספר כבר לא תהיה חשיבות בעיניו.

סטיגמות של גברים

גברים רבים ממהרים לקטלג נשים על פי כמות יחסי המין של האישה, לכן רוב הגברים ישאלו  אותך כבר בתחילת ההכרות עם כמה גברים שכבת. בעיני הגברים אישה חסודה היא בחורה ששכבה עם גבר אחד או שניים בלבד, ואישה נורמלית היא מי שקיימה סקס עם עד עשרה בחורים. מעל 10 גברים האישה נראית ביניהם כבחורה מלאת יצרים ותשוקה ואילו אישה ששכבה עם יותר מעשרים גברים עלולה להיראות בעיניהם כמופקרת או כאחת שנתונה לחסדי הזכר וניתנת לכיבוש מהיר. עליכן לזכור כי מדובר בסטיגמות בלבד, אך אלה עלולות להשפיע על הגבר ועל ההתייחסות שלו כלפיכן. לכן, השתדלו להימנע מתשובה ברורה לשאלה, ואחרי שכבשתן את לבו של הגבר, ומערכת היחסים ביניכם עמוקה ורצינית, תמיד תוכלו לתת תשובה מדויקת או קרובה למציאות.

אומרים לנו שיש סקס אחר

מצד אחד הגבר הישראלי ידוע כמאצ'ו וכרודף שמלות מושבע אך מצד שני הגבר הישראלי רך מבפנים וסובל מדימוי עצמי ירוד ומחוסר ביטחון עצמי. רוב הגברים ישאלו אותך עם כמה בחורים שכבת, מי לדעתך היה הכי טוב מכולם, האם את זוכרת את השמות של כל הבחורים עמם קיימת סקס ושאלות נוספות. למעשה, בעוד גבר שמציין כי שכב עם הרבה נשים נחשב למצטיין ומוביל הרי האישה נמצאת במלכוד כיוון שמספר גבוה עלול להוביל לרושם שלילי אודותיה, כאחת שנותנת בקלות, או במילה אחרת – שרלילה. לכן, כאשר שואלים אותך את השאלה עלייך לבחור בקפידה את מילותייך, במיוחד אם התחלת מערכת יחסים מבטיחה ומוצלחת.

דעות קדומות

למעשה, אין למספר הגברים עמם קיימת סקס כל קשר ליכולות המיניות שלך ולמאפיינים האישיים שלך. לכן, כאשר הגבר שואל אותך עם כמה בחורים היית במיטה נסי לענות לו בביטחון רב למרות השאלה הסטריאוטיפית ותוכלי לציין מספר שמרגיש עמו את מרגישה נוח, ואם תחליטי בהמשך מערכת היחסים תמיד תוכלי לפתוח את הנושא מחדש, ולהעניק לגבר שלצדך את "המספר האישי" המדויק.

 

 

 

עם כמה גברים היית במיטה? השאלה שכל אישה מפחדת ממנה
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*