ערומים בתחתית: יום ללא מכנסיים 2012

| 5 במרץ 2012 | אין תגובות

מה דעתכם ששנה הבאה בחודש ינואר, בשעה עשר בבוקר בדיוק, יורידו כל הנוסעים שעל קו חמש בתל אביב את המכנסיים ויעמדו רק כשתחתונים לגופם עד תחנת דיזנגוף סנטר? נשמע מעניין? בניו יורק, וושינגטון, לוס אנג'לס, פריז, שטוקהולם, ניו מקסיקו ואמסטרדם חוגגים כבר חמש שנים "יום ללא מכנסיים". אתם מוזמנים להתחיל להתארגן על תחתונים סקסיים בארץ הקודש, בינתיים פורים 2012 כבר כאן…

אלפי תושבי ניו יורק עלו לרכבת התחתית בעיר בלי תחתית בתחתית הגוף. כלומר, בלי מכנסיים, בלי חצאית, בלי שרוואל וגם בלי טוגה. כבר עשר שנים מתקיים בכמה ערים מרכזיות בעולם "יום הנסיעה ברכבת ללא מכנסיים". מדובר בעיקר בבחורים ובחורות (אך גם כמה תינוקות בטיטול השתתפו) צעירים, שמחים ומעורטלים שנוסעים לאורך כמה תחנות, כשרק תחתון עוטף את גופם הקפוא מקור. בסוף טקס ההתערטלות הם יורדים בתחנת יוניון סקוור וחוגגים בעדליידע של תחתונים סגנוניים. אם הרעיון מצא חן בעיניכם, שנה הבאה האירוע מתוכנן להגיע לתל אביב, שריינו תחתונים!

ארוכה הדרך למטה

הארגון "נסיעה ברכבת ללא מכנסיים" הוא הארגון שאחראי למיזם הזה. כמה ימים לפני טקס ההתערטלות ברכבות התחתיות, הם שולחים למשתתפים מייל ובו הסבר מפורט ומדוקדק על האופן בו צריך להתנהג ביום הזה. אחד הדגשים החשובים בתדריך הוא המענה לאנשים סקרניים ברכבת שישאלו אותם לפשר המעשה, התשובה האולטימטיבית היא: "אתם גורמים לנו להרגיש לא בנוח". נוסעי הרכבת שלא בחרו להוריד את החלק התחתון שלהם, פערו עיניים ענקיות בפליאה, הם לא הבינו מה קורה לאוסף האנשים הערומים למחצה שעומדים לידם. למזלם, שום תקרית מביכה לא נרשמה. בטמפרטורה של אפס מעלות כל איברי הגוף נשארו מכווצים בתחתית של התחתית.

המלך הוא ערום

אם שאלתם את עצמכם מה הסיבה לאירוע, ודאי עלו בראשכם עשרות רעיונות. חשבתם שהארגון של המיזם ודאי טומן בחובו איזו אידיאולוגיה רצינית ומועילה לחברה. התחלתם להריץ בראש סלוגנים מרשימים לקראת היום הזה בתל אביב, ודמיינתם איך גם אתם תורמים לחברה, בלי להוציא שקל מהארנק ובלי לעמוד בסופר ולשכנע אנשים לקנות אוכל לנזקקים לראש השנה. במחי הורדת תחתונים כבר ראיתם את עצמכם מגיעים לגן עדן. נשמע אחלה? אז זהו, שלא. לא מדובר ביוזמה הכוללת העברה של מסר חברתי בסגנון כולנו שווים, לא מוחים כנגד הממשלה, לא דורשים צדק וגם לא עוזרים לשועלים להינצל מגזירת הפרווה. האג'נדה של מארגני האירוע היא לעשות כיף וצחוקים נטו. ועל הדרך ליהנות מאוסף הפרצופים הנבוכים שברכבת התחתית. כל הרעיון הזה התחיל ממתיחה ברכבת, וזה הקו המנחה. טיפשי? בהחלט כן. אבל אם אימצנו עוד מנהגים אמריקאים מטופשים, כמו האזנה לבריטני ספירס ואכילת דונטס בטעם של פלסטיק, נשמח לאמץ גם את המנהג הזה. נקווה שהפעם לא יקום ילד ויצעק שהמלך הוא ערום.

ערומים בתחתית: יום ללא מכנסיים 2012
דרגו את הכתבה

תגיות: ,

קטגוריה: סיפורים

השאר תגובה

*