מדריך עשה ואל תעשה לדייט ראשון מושלם

| 26 ביולי 2012 | 4 תגובות

כדי ליצור רושם ראשוני משובח עליכם לקרוא את המדריך החדש שלנו להתנהגות מתאימה בדייט ראשון בגלקסיית הנשים- מילה של אישה שמבינה… מחקרים מראים שרושם ראשוני מאוד קשה לתיקון, תאלץ לעשות שמיניות באוויר כדי לתקן אותו, ויכול להיות שזה כבר יהיה מאוחר מדי. אז כדי לא להגיע למצב של תסכול, הרגשה של פספוס ועבודה קשה בתיקון הרושם הראשוני, קרא את הכתבה הבאה, ולמד מה כדאי לעשות ומה לא כדאי בפגישה ראשונה.

המדריך המעודכן לטרמפיסט בגלקסיית הנשים- עשה ואל תעשה בדייט ראשון

אימא שלך תמיד לימדה אותך שגם אם עשית טעות אפשר לנסות לתקן. זה מסר חינוכי נפלא, תלוי באיזה תחום. אם העלבת מישהי אז אפשר לבקש סליחה, אם נכשלת במועד א' יהיה גם מועד ב' ואם אכלת קצת יותר מדי אז ממחר דיאטה. בתחום הרושם הראשוני על בחורות זה לא עובד, אין מועדי ב', והרושם שיצרת יפיל וירים אותך לעבר הבחורה שתחשוק בה. על אחת כמה וכמה שגברים לא תמיד מבינים נשים, ולעיתים חושבים שהן נפלו מגלקסיה אחרת. בדייט הראשון ההתנהגות שלך תקבע את ציונך להמשך הדרך.

אל תאחר, היא לא ב"המתן"

עמידה בזמנים זה אלף בית בספר הנימוסים. המזג הישראלי רגיל לאיחורים, וגם אם אתה יקה פוץ התרגלת לאחר, כי כולם מאחרים לך. אבל פעם ראשונה שנפגשים עם בחורה אין אופציה לאחר. אם תאחר זה יעיד על חוסר רצינות וזלזול. הבחורה שאתה אמור לפגוש לא אמורה לחכות לך והיא עלולה לחשוש שההתחלה תעיד על המשך ושאתה תאחר לה תמיד.

אל תתקמצן, שלם ומהר

כן, פמיניזם שולט בעולם. אבל, עדיין מקובל, לפחות בפגישה הראשונה, שגבר יזמין את האישה על חשבונו לבילוי. זה לא שנשים מצפות לא להוציא שקל מהכיס, הן פשוט מאמינות שאם לא נתת לה להוציא את הארנק אתה נדיב, ושאין דבר יותר מרתיע מגבר קמצן. אז תדאג לשלוף את הארנק ברגע המתאים, אל תלך לשירותים בדיוק כשהגיע החשבון ותדאג שיהיו לך בכיס גם מזומן וגם כרטיס אשראי.

אל תתנשא, דבר יפה

התנהג יפה לנותני השירות. אם אתם יושבים במסעדה או בבר, אל תתזז את המלצרית ואת הברמן, דבר אליהם יפה ובכבוד, תהיה מנומס, תגיד תודה ובבקשה. תדאג לכל מה שהיא זקוקה לו, תן לה להזמין ראשונה, תשאל אותה אם היא רוצה משהו לאכול או כוס מים. בקש עבורה אבל בצורה אדיבה ונעימה. היא תבין שמדובר בגבר עדין שיודע לתת כבוד למי שעובד בשבילו, תוך מאמץ לגרום לה להרגיש נוח.

אל תסריח, תריח כמו סוכריית מנטה

חוש הריח הוא אחד החושים המחודדים שלנו. חלק עיקרי מהמשיכה המינית מתבסס על חוש הריח. ולכן, הריח הוא כלי עזר ראשוני חשוב, במיוחד ריח הפה. בדייט בדרך כלל יושבים מאוד קרוב אחד לשני. דאג לצחצח שיניים לפני, רענן את הפה עם סוכריות מנטה או מסטיק. והשתדל לעבור לפני הדייט בבית כדי להתקלח ולהתרענן.

אל תטלפן, על רטט כוון

מחלת הזמינות של המאה ה- 21 לא נותנת לנו לעזוב את המכשיר הנייד אפילו לרגע. אנחנו לא יכולים לדמיין שמישהו יחפש אותנו ולא נהיה זמינים. אז בשביל הדייט הזה, ולכבוד הבחורה שיושבת מולך, השתמש במקש אחד והשקט את המכשיר. לא יקרה שום אסון.

אל תחפף, מקום טוב תחפש

יכול להיות שאין לך זמן ורעיונות מקוריים. אבל אתה בהחלט לא יכול לקחת אותה בפגישה הראשונה לאכול בפיצרייה השכונתית. אם אתה לא מכיר מספיק מקומות באזור שלכם, שאל אנשים שמבינים. הבחירה במקום מושקע ורומנטי תראה לה שהשקעת מחשבה בבחירה ובאווירה, וזה יוסיף לקסם של הדייט.

אל תעליב, תהיה חביב

נשים אוהבות מחמאות. יום רע שלנו יכול להשתפר פלאים כשמחמיאים לנו. אז תן לה מחמאות, אבל לא דביקות מדי. בשלב הדייט הראשון המחמאות צריכות להיות עדינות ולא תוקפניות. תגיד לה שהיא נראית טוב, שיש לה ריח טוב ושנחמד לשוחח איתה. אל תהיה חסר טקט ותעביר ביקורת בפעם הראשונה. אם תמשיכו לצאת, יהיו לך מספיק הזדמנויות.

אל תחיה בעבר, תהיה נוכח רק כאן

אין צורך לדבר על אקסיות, תודה! זה לא צריך לעניין אותה, בטח לא בשלב הזה. אם אתה מדבר על העבר שלך, אתה מוכיח לה שהוא עוד רודף אחרייך. תן לה תחושה שאתה מתעניין רק בה, שהיא מעניינת אותך ושאין השוואה לבנות אחרות.

אל תשתעמם, תהיה מעניין

רוב הסיכויים שבדייט הראשון לא תכנסו למיטה, לא שיש חוקים, אבל אם הכוונות של שניכם רציניות אז תחכו קצת. אי לכך, הבנת שהפגישה הזו תכלול רק פטפוטים, ואם כבר פטפוטים אז תדאג שיהיו מעניינים. תתעניין בה, תגרום לה להרגיש שהיא מעניינת, מצחיקה וחכמה. תשאל אותה שאלות על הלימודים שלה, על העבודה שלה ועל המשפחה שלה .

מדריך עשה ואל תעשה לדייט ראשון מושלם
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*