עשרת הדיברות להיכרויות ברשת

| 10 באפריל 2014 | אין תגובות

Togethernessעולם ההיכרויות המקוונות מזכיר במידה מסוימת את עולם ההיכרויות הישן והקלאסי אך ישנן כמה חריגות שחשוב מאוד להתייחס אליהן. בהתאם לכך ללא הקדמות מיותרות, קבלו את עשרת הדיברות להיכרויות ברשת. קריאה נעימה.

 

1. המבחר המסנוור

אחת הטעויות הרווחות שאנשים עושים בתחום ההיכרויות המקוונות היא להסתנוור מהמבחר. באופן עקרוני ניתן בהחלט ללכת לאיבוד במרחב הסייבר ספייסי כי המגוון רחב בצורה יוצאת מגדר הרגיל. אי לכך ההמלצה הראשונה שלנו אליכם היא לא להסתנוור. הזמן קצר והמלאכה מרובה. השתדלו להיות ממוקדים כדי ששכרכם לא יצא בהפסדכם.

2. הגדירו את המטרה שלכם

לפני שאתם יוצאים לדרך, הקפידו להגדיר את היעד שלכם. אם אתם מחפשים סטוץ, אין שום בעיה אבל רק אל תחפשו אותו באתרים של הכרויות רציניות. אם אתם מחפשים זוגיות רצינית, הקפידו להבהיר זאת לא רק לעצמכם אלא גם לבני הזוג הפוטנציאליים שלכם לפני הכול.

3. אל תציגו חזות שקרית

אין שום סיבה להציג חזות שקרית ואין שום סיבה להתחפש למי שאתם לא. כל העניין באתרי ההיכרויות המקוונים הוא שרשומים בהם עשרות אלפי רווקים ורווקות וכך ישנו סיכוי של מאה אחוז תמצאו מישהו שיאהב אתכם בדיוק, אבל בדיוק כפי שאתם באמת.

4. קחו את הזמן

אל לכך להתלהב יתר על המידה ולהשקיע את כל הליבידו שלכם באדם הראשון שיגלה בכם עניין. יש לכם זמן ויש לכם מבחר. מדובר על שילוב מנצח שעליכם לעשות בו שימוש. קחו את זה לתשומת לבכם.

5. הימנעו מג'אגלינג

נכון, באופן עקרוני אתם יכולים לארגן לעצמכם שלוש פגישות בשבוע וגם שלוש פגישות ביום אחד, אבל ההמלצה שלנו אליכם היא להקפיד שלא לעבור את המכסה של דייט אחד בשבוע. מיקוד, כבר אמרנו?

6. דיסקרטיות

חלק מהעניין באתרי ההיכרויות המקוונים הוא האלמנט הדיסקרטי. רגע לפני שאתם ממהרים לספר לכל העולם על הדייט הטרי שלכם, תנו לקשר קצת זמן לנשום וללבלב.

7. תמונות אותנטיות

אם העליתם אי אילו קילוגרמים מאז הצבא, עשו לעצמכם ולדייט שלכם טובה ושימו באתר תמונה עדכנית. זה יחסוך לכם הרבה טרדות מיותרות. באחריות.

8. אל תבזבזו זמן במקומות הלא נכונים

בניגוד לעולם ההיכרויות שמחוץ לרשת, בעולם ההיכרויות המקוונות אין לכם שום סיבה להשקיע אנרגיה במקומות הלא נכונים. אם גולש מסוים לא נראה לכם רציני ולא נראה לכם אותנטי, פשוט עברו הלאה. יש עשרות אלפי גולשים אחרים שרק מחכים למוצא מקלדתכם.

9. עקביות

נכון, הפוטנציאל שתמצאו שידוך באתרי ההיכרויות גדול עשרת מונים מהפוטנציאל לשידוך מחוץ לרשת, אבל עדיין – מציאת האחד או האחת היא מלאכה לא פשוטה שדורשת התמדה. גם אם לא הצלחתם למצוא זיווג מוצלח תוך שבוע או שבועיים, אל לכם להרים ידיים ולהתייאש.

10. תהינו

זה הדיבר הכי חשוב מכל אלו שהוזכרו לעיל. כשמחפשים זיווג באינטרנט הדבר החשוב ביותר הוא לא להילחץ ולא לסבול מכל התהליך. נסו לחייך כמה שיותר ולקחת את כל העניין בקלילות האפשרית. בלי ההנאה זה פשוט לא יעבוד. סמכו עלינו.

עשרת הדיברות להיכרויות ברשת
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*