פז'לוסטה, על פריחת אתרי הכרויות ברוסית

| 23 בינואר 2012 | אין תגובות

אומרים כי הרוסיות הן הבחורות היפות בעולם! ממבט חטוף באתרי ההיכרויות ברוסית, מבינים מהיכן הומצא המשפט הזה, ומיד כאשר תתחילו לגלוש באתרים אלו, ירצדו מולכם תמונות של מאות בחורות יפיפיות ואקזוטיות, שלא הייתם מאמינים לכך, אם לא ראיתם במו עינכם.

אתרי ההיכרויות ברוסית פורחים בארץ בעשור האחרון משתי סיבות עיקריות: האחת היא העלייה הרוסית אשר הביאה לארץ מאות אלפי בחורות רוסיות, רובן ללא בן זוג, וחלקן צעירות שגדלו בארץ והיום הן הפכו ליפיפיות ברמה עולמית. הסיבה השנייה היא שאתרי ההיכרויות שעלו לרשת זיהו אצל הקהל הישראלי ובתוכו הקהל הרוסי שעלה לארץ, דרישה ספציפית להיכרויות לאוכלוסייה הרוסית, אם בתוך הקהילה הרוסית עצמה ואם בפנייה של ישראלים המעוניינים להכיר בחור או בחורה רוסיים, כאשר לרוב, אין להסתיר זאת, ידועה המשיכה של גברים ישראליים לנשים רוסיות.

למה דווקא רוסיות?

ניסינו לבדוק מה גורם לכל הישראלים "להידלק" כאשר מזכירים את המילה "בחורה רוסייה", שלא לדבר כאשר שואלים גבר ישראלי ממוצע : "בא לך להכיר בחורה רוסייה?". אין ספק כי יופיין של הבחורות הרוסיות אינו מוטל בספק. הן לרוב יפות, בעלות שיער בהיר, גבוהות וחטובות. בנוסף על כך הן לרוב משכילות, חלקן בעלות תואר אוניברסיטאי וכול זה בא בעטיפה של לבוש מוקפד ואופנתי ותרבות אירופאית אלגנטית ומאופקת. נכון, לא כולן. אבל מראש הקפדנו לומר שאנו מתייחסים לרוב ולא למיעוט!

אתרי היכרויות פעילים ואטרקטיביים

בעבר נהגו לדבר מעט בזלזול על "הבחורות הרוסיות" והדביקו להן תוויות שונות. אמרו כי מכיוון שהמצב הכלכלי ברוסייה קשה הן מחפשות בעל עשיר אשר ע"י נישואין הן יהגרו לארץ אחרת בעלת כלכלה יציבה ורמת חיים גבוהה יותר, על הבנות הרוסיות אשר עלו לארץ אמרו שכל מה שמעניין אותן זה כסף, ובעל רוסי לא בא בחשבון כיוון שכל הרוסים שתיינים ומהמרים (עוד סטיגמה מפוקפקת) ועוד. בקיצור, הלשונות הרעות לא פסקו מלהשמיע את שעל ליבם, ובינתיים העולם התנהל כסדרו והמציאות הוכיחה כי היא חזקה יותר מכל. אתרי ההיכרויות הרוסיים התרבו והפעילות בהם גדלה מיום ליום. מה גם שהם מעולים לדוברי השפה אשר מעוניינים להכיר בן זוג הדובר את שפתם ומגיע מאותה מנטליות כמותם.

אתרים ישראליים להיכרויות ברוסית…

שירותי ההיכרויות ברוסית הפכו פופולאריים מיד עם עלייתם לאוויר, ונכללים כחלק בלתי נפרד בהרבה אתרי הכרויות שונים. באתרי ההיכרויות הכלליים ניתן לבחור בהכרות עם רוסים כחלק בלתי נפרד מהחברים המנויים באתר, ובמקביל ישנם אתרים המיועדים אך ורק להיכרויות עם רוסיים, חלקם אף בשפה הרוסית. ההרשמה לרוב האתרים היא בחינם ולחלקם יש לשלם עבור שימוש מתקדמים יותר. הנשים הרוסיות המופיעות באתרים השונים הן לרוב מישראל, אך ניתן למצוא גם רוסיות מכל העולם – אם לשיחות צ'ט או אפשרות להיפגש לקשר רציני יותר כמו חתונה.  באתרי ההיכרויות ברוסית ניתן כאמור למצוא אוכלוסייה מגוונת. כאשר מדובר באתר בשפה הרוסית הוא מכוון לדוברי רוסית בארץ ובעולם, מאחר וההגירה מרוסיה לא הייתה לישראל בלבד, וישנם רוסים רבים בכל העולם, אשר דרך אתרי ההיכרויות יכולים ליצור קשרים רומנטיים שונים.

אתרים ברשת למטרות נישואין, היכרויות דיסקרטיות וסטוצים

כמו שאר אתרי ההיכרויות, גם אתרי ההיכרויות ברוסית מציעים מגוון רחב של הכרויות: האתר וולנטיין דייט מיועד להיכרויות עם רוסים ובנוסף הוא מפנה את הגולשים לאתר נוסף שלו בו ימצאו היכרויות בשפה הרוסית . לעומתו אתר אהבה בקליק מציע מגוון הכרויות לישראלים ופונה לקהל פנויים פנויות שמחפשים אהבה מכל סוג שהוא, וביניהם הכרויות עם רוסיות. אתר נוסף המיועד לרוסים בלבד הוא click4 שמופיע בשפה הרוסית כמובן, והוא מיועד לבני העם הרוסי בכל העולם.

האתר הגדול והוותיק ביותר בארץ הוא האתר זיגוטה – אשר הלוגו המוביל אותו הוא "לאהבה אמיתית ואיכותית" והוא מפגיש אנשים המעוניינים למצוא הכרויות ברוסית או הכרויות ברוסיה. כל האנשים בקטגוריה זו דוברי רוסית ומעוניינים להכיר רוסיות ורוסים בישראל ובעולם. באתר תוכלו למצוא חדשות ועדכונים, כתבות אקטואליות בתחומים שונים כגון חדשות, אופנה וכן מאמרים רלוונטיים וטיפים מעניינים. באתר פורום גולשים פעיל וחדרי צ'ט דיסקרטיים.

פז'לוסטה, על פריחת אתרי הכרויות ברוסית
3.7 (73.33%) 3 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*