פרטנרים איתם תוכלו לקיים יחסים פתוחים

| 9 במאי 2013 | תגובה אחת

ההחלטה לקיים אורח חיים של זוגיות פתוחה היא לא בהכרח החלטה פשוטה ויש לשקול אותה ולדון בה ביחד בכובד ראש. לפי מחקרים יש מערכות יחסים רבות שהצליחו לשרוד באופן הזה בהצלחה מרובה, אבל יש גם לא מעט שלא. חצי חצי אם לדייק.

אבל אם עושים זאת נכון, מעלים באופן משמעותי את הסיכויים שזה יצליח. חוץ מלהיות כנים ופתוחים, גם חשוב לבחור בקפידה את הפרטנרים שאיתם אתם עומדים לפצוח בקשר נוסף למערכת היחסים שלכם ולמעשה להכניס אותם למשוואה. בחירה נכונה של פרטנר חיצוני בזוגיות פתוחה היא הכרחית. הקדישו לכך מחשבה לפני ואל תקפצו על כל הזדמנות שניקרת בדרכיכם. חישבו: אז מיהם הטיפוסים שאיתם יותר מתאים לקיים קשר שכזה?

יחסים פתוחים עם יחסים פתוחים

באופן טבעי האנשים שאיתם הכי כדאי לצאת להרפתקה המדוברת הינם אנשים כמוכם. אנשים שרוצים להתנסות או מנוסים כבר בקיום קשר מחוץ למסגרת הזוגית. נשואים או פשוט בזוגיות יציבה, הם בעלי אינטרסים זהים לשלכם. הרעיון הוא שתהיה לכם ולהם היכולת להיות בקשר פיזי עם פרטנר שאינו בן או בת הזוג הקבועים, מבלי לאבד את האהבה ואת הזוגיות שלכם (זאת בהנחה כמובן שהכל מוסכם ומדובר עם בני הזוג, כפי שרצוי לעשות במסגרת יחסים או נישואים פתוחים). את האנשים האלו הכי קל יהיה למצוא באמצעות אתרי הכרויות דיסקרטיים, שם אנשים מפרסמים את החיפוש שלהם. כמובן, שמאחר ומדובר בנושא רגיש, נסו לבדוק שאתם יודעים מספיק על האדם מולכם לפני שנכנסים לעניין (כלומר אל תסתמכו על תמונה נחמדה, אלא נהלו שיחות אמיתיות ופתוחות בנושא).

בחירה נכונה של מעגל ההיכרות

דבר אחד שאתם לא רוצים לעשות גם אם הכל מוסכם עם בני הזוג שלכם, זה להכניס לנושא אנשים ששניכם מכירים. לא לפתוח ברומן עם חברים או מכרים, לא להכנס להרפתקה עם אנשים מהעבודה שבני הזוג מכירים, פשוט לא. זה יכניס מתחים מיותר ותהיות אצל הצד השני. והכי חמור, זה עלול להגיע למצב שבו כולכם נמצאים בפורום משותף כלשהו וההתמודדות תהיה כנראה קשה מנשוא. אז מראש על תכניסו את עצמכם לסיטואציה בעייתית, ונסו להכיר אנשים שאיתם עוד לא הייתם באינטראקציה או לחילופין שהם במעגל מרוחק מספיק מבני הזוג הקבועים כך שאין שום סיכוי שכולם ייפגשו בטעות באותו זמן. חישבו כמה מביך יהיה לשבת בחדר עם בן הזוג הקבוע לצד אנשים שאתמול חלקתם איתם מיטה… לא רק מביך, זה גם יכול להיות מזיק ממש לקשר שלכם ולהעלות את סף הקינאה על פני ההבנה וההכלה, וחשוב מאוד להימנע מכך בכל מחיר.

הגשמת פנטזיות

אם כבר הוחלט בין שניכם על יחסים פתוחים ושאתם מאפשרים אחד לשני לקיים רומן מחוץ לנישואים, בין אם הוחלט על חוויות חד פעמיות או יותר, נסו ללכת על הטיפוסים שיאפשרו לכם לעשות את הדברים שמסגרת הזוגיות אתם לא יכולים. כי אחרת מה הטעם בכל העניין? זו ההזדמנות שלכם להתנסות בכל מה שלא התנסיתם בו מספיק עד היום, וזה אולי אפילו מביא אתכם לידי תסכול. יש אנשים שאצלם זו הסיבה שמלכתחילה רצו לחפש קשר מחוץ לזוגיות. ולכן, במידה ויש לכם מאוויים מיניים כלשהם שלא הצלחתם לשכנע את בן או בת הזוג לשתף אתכם פעולה בגינם או לחלופין לא היה לכם נעים אפילו לבקש, זהו הזמן והמקום להגשמתם. שוב האינטרנט מאפשר לכם הכי הרבה מרחב פעולה: היכנסו לאתרי ההיכרויות, רצוי באגף הדיסקרטי, וחפשו אנשים בעלי אותו תחביב משותף. גם אם לא מצאתם כאלו באופן ישיר, אתם תמיד יכולים להקים פרופיל משלכם ולפרסם שם מה בדיוק אתם מחפשים וכך לוודא שאנשים שיפנו אליכם יהיו באותו ראש כמוכם.

פרטנרים איתם תוכלו לקיים יחסים פתוחים
4 (80%) 1 vote

תגיות: ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*