קומו מהדשא – על אתרי הכרויות לאקדמאים וסטודנטים

| 12 בינואר 2012 | 5 תגובות

אתם מחפשים אהבה ועסוקים בתוך ספרי הלימוד? אין לכם זמן לשהות שעות באתרי היכרויות ואתם רוצים אתר המיועד לסטודנטים או אקדמאים בלבד? ייתכן שרק לפני רגע חלפתם ליד אהבת חייכם ברחבת הקמפוס, ולא ידעתם על כך? אל דאגה, את בחיר/ת ליבך תוכלו למצוא בין הכרטיסים באחד מאתרי ההיכרויות סטודנטים והאקדמאים הקיימים ברשת.

אתרי הכרויות אקדמאים

עד לפני מספר שנים אתרי ההיכרויות היו כלליים וקהל היעד שלהם הכיל את כל רובדי האוכלוסייה. עם הזמן, הבינו מנהלי האתרים כי יש צורך באתרי נישה, אשר יפלחו את סוגי האוכלוסייה כך שכל פלח אוכלוסייה יוכל להירשם לאתר המתאים לו. כך לדוגמא הוקמו אתרים לדתיים ומסורתיים, אתרים למבוגרים, אתרים לסטודנטים ואקדמאים ועוד. אתרים אלו הצליחו להגדיל את סיכויי הנרשמים למצוא את אהבת חייהם, ואכן כל אתר מתהדר במספר הזוגות אשר נישאו דרכו. אתרי ההיכרויות לאקדמאים וסטודנטים מיועדים לגשר בין אנשים בעלי השכלה גבוהה אשר מעוניינים ביצירת קשר עם אנשים בעלי רקע השכלתי דומה לזה שלהם, אולם, במקביל הם יכולים להיות חברים גם באתרי ההיכרויות הכלליים. סצנת הכרויות אקדמאים הפכה לסצנה המרכזית בעולם ההיכרויות, כי איזה סטודנט או סטודנטית לא רוצים להעביר את תקופת הלימודים בזוגיות תומכת עם מישהו שמבין מה עובר עליהם?

אם אתם אקדמאים או סטודנטים, בואו ונכיר מספר אתרי היכרויות המיועדים אך ורק לכם :

החצי השני – הכרויות אקדמאים וסטודנטים

האתר פועל בשיתוף עם אגודות הסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות וכן עם חברות הייטק. האתר אמין וקיים בו מאגר איכותי של אקדמאים וסטודנטים כאשר 98% מהכרטיסים אומתו ע"י צוות האתר ול-90% תמונות עדכניות. התוצאות ממוינות לפי איכות תוכן הכרטיסים וניתן לשלוח הודעות ללא הגבלה.

מכירים

מכירים הוא אתר הכרויות בחינם ואיכותי, בעל כללים ברורים, שפונה לקהל שנבחר בקפידה, קל ונוח לשימוש, בחינם וללא דמי מנוי, נשמע לכם הגיוני?? זה הגיוני בהחלט. אתר מכירים מציע לכם את כל התנאים הללו בחינם. אתר איכותי וחינמי במאה אחוזים. לא מצאנו אותיות קטנות או בורות חבויים. באתר כמות גדולה של סטודנטים ואקדמאיות.

LoveClick

אתר הכרויות בקליק נוסד בשנת 2003 . אתר זה הוא אחד האתרים הוותיקים ברשת, ומתעדכן באופן תדיר. באתר יש שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ומציע חידושים שאין באתרי הכרויות אחרים כגון: גולשים יכולים להעלות לאתר תמונות גדולות באיכות גבוהה, ניתן לבחור עיצובים אישיים ומדליקים לכל כרטיס, לציבור בדתי יש אפשרות לכבות את הכרטיס האישי בשבת ועוד.

StuDate

אתר חינמי בו מכירים אקדמאים וסטודנטים: אקדמאים שאתם נתקלים בהם בעבודה, או סטודנטים שיתכן שישבתם לידם באולם ההרצאות באוניברסיטה או שחלפתם על פניהם בדשא של הקמפוס, אבל מעולם לא הכרתם או אמרתם להם שלום….אתר חדש יחסית ברשת עם 1500 חברים רשומים. בניגוד לאתרים אשר מתהדרים בהרשמה בחינם, או כתיבת הודעות חינם אך אין יכולת למסור פרטים בהיעדר מנוי, באתר זה הכול בחינם.

אמנון ותמר – היכרויות סטודנטים

כל החברים הנמנים על אתר אמנון ותמר הינם אקדמאים, סטודנטים ופו"פ איכותיים. האתר מיועד לחילוניים, מסורתיים, דתיים, בכל הגילאים ומכל הארץ. מדי חודש מצטרפים למאגר המנויים של האתר מאות מנויים חדשים. האתר מקבל את פרטי המועמדים ורק לאחר בדיקה ואימות, הוא מאשר אותם. האתר מארגן טיולים, מסיבות והרצאות לחבריו. ההצטרפות לאתר אמנון ותמר היא חינם.

CYOU הכרויות לסטודנטים ואקדמאים

אתר הכרויות שהינו מיזם של אוניברסיטת תל אביב המיועד לאקדמאים וסטודנטים, והוא האתר היחיד שההתאמה שנעשית בו היא חיפוש דו-כיווני. השירות מאפשר לנרשמים הפנויים ופנויות לחסוך זמן במציאת קשר רציני ומשמעותי בחייהם. הייחודיות באתר זה היא: הרחבת מעגל הנרשמים באלפי אנשים מדי חודש המחפשים אהבה וזוגיות, מאגר איכותי ועדכני , מענה אנושי בכל שעות היממה. מעל 5,400 אנשים מצאו אהבה באתר זה.

קומו מהדשא – על אתרי הכרויות לאקדמאים וסטודנטים
5 (100%) 2 votes

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

תגובות (5)

טרקבק URL | תגובות RSS

  1. צחי הגיב:

    הייתי מנוי בהרבה אתרי הכרויות אבל אין ספק שאתרי הסטודנטים הם האתרים הכי שווים. יש שם את הפרופילים הכי איכותיים. כך הכרתי את חברה שלי (כבר שנה).
    🙂

  2. דנה הגיב:

    אני לא חושבת שאפשר להכיר מישהו איכותי באתרי הכרויות

השאר תגובה

*