קוראים לי שירלי והלילה היה הסטוץ הראשון שלי

| 12 במרץ 2012 | אין תגובות

חיוך עלה על פניכם כשקראתם את הכותרת. כן, הלילה היה הסטוץ הראשון שלי, ולא מדובר בדבר של מה בכך. זה לא ששמרתי עשרים ושש שנים על הבתולים שלי, ואני חסודה. רק יצא ככה ששכבתי רק עם גברים שהיה לי סוג של רגש אליהם, ומחשבות עתידיות. אחרי הלילה, נראה לי שסטוץ הוא כבר לא מילה גסה בשבילי!

בכל מה שקשור למטבח שלי אני הכי זורמת, פתוחה וחופשיה. אני כל כך אוהבת כלים חד פעמיים. כל פעם שבאים אלי אורחים, אני שולפת מהמגירה את סט הצלחות שלי הצבועות אדום עם עיטורי הזהב, את הסכו"ם המוזהב ואת הכוסות השקופות. ואז מקבלת פידבקים חיוביים כמו: "איזה יופי, לא רואים שזה מפלסטיק", "מאיפה לך? איפה קונים את הדבר המקסים הזה?". אפילו אימא שלי מפרגנת. פשוט תענוג, מרשימים את האורחים ובסוף האירוח הכל הולך לפח האשפה. אין לי כלים בכיור, אני לא מתעייפת ואני יכולה להמשיך לשבת רגל על רגל על הספה.

השקפת עולם שלי

אך כשזה נוגע לחדר המיטות שלי, אני לא מותחת את הגבולות. שם אני נשארת שמרנית ותמימה. אני לא זורמת, לא משחקת ולא נפתחת, כזו אני. "זונה" במטבח וליידי במיטה. לא הבנתי אף פעם את הקונספט של לפגוש בחור, לא לדבר איתו יותר מדי ולקפוץ איתו למיטה. מה עם להכיר קצת? לבחון אם הוא מתאים לי? אם הוא חכם? לא הצלחתי לתפוס איך אפשר להיכנס למיטה עם מישהו שלא מכירים ובלי רגש. אם הוא נראה טוב ואני נמשכת אליו אז למה גם לא לנסות להיות זוג? לא הבנתי את ההפרדה הזו שבין סקס נטו לסקס מתוך אהבה או לפחות חיבה. אצלי זו הייתה עסקת חבילה שמעולם לא פורקה. והיו לי תקופות של יובש. אמנם רוב הזמן שחיתי בבריכת הזוגיות. פה ארבעה חודשים, שם שנתיים וחצי ובאמצע שנה. אבל היו גם תקופות שהייתי רווקה גמורה והייתי זקוקה למגע. אבל עדיין, לא הצלחתי לדמיין איך אני מסוגלת להיות עם מישהו שיגע בי, ילטף אותי ויהיה איתי בלי איזו צביטה לנשמה. וכך עברו להן עשרים ושש שנים בלי סטוץ. ואני המשכתי להחזיק במחשבה שסקס עושים מאהבה או לא עושים בכלל.

סיפור המעשה או מה קרה אתמול בלילה?

אתמול בערב הלכתי למסיבת יומולדת של חברה שלי, גל. גל גרה שני בניינים לידי ואנחנו חברות מבית הספר התיכון. בדרך כלל היא חוגגת יומולדת במסיבות מטורפות, אבל השנה היא החליטה להירגע והזמינה קומץ חברים מצומצם ליומולדת בסלון של הבית. כשהגעתי רוב האנשים כבר הגיעו. גל סידרה את הסלון מקסים. היא פרסה מזרונים וכריות, היא פיזרה מלא בקבוקי יין ונשנושים טעימים. ברקע התנגנה מוזיקה כיפית והיא האירה את הבית במלא נרות. האווירה הייתה קסומה. כולם הרגישו בנוח ונהנו אחד מהשני. את רוב האנשים הכרתי, בעצם את כולם, למעט אחד, את שון. שון הוא בחור אמריקאי שהגיע לארץ במסגרת חילופי סטודנטים. שנה שעברה דני, חבר של גל, התארח אצלו והשנה הוא הגיע לארץ. ראיתי ששון לא מפסיק להסתכל עלי, ואחרי חצי שעה הוא הרגיש בנוח להתקרב. בגלל שהאווירה הייתה כל כך נעימה ומשוחררת, ואני כבר הייתי קצת מבוסמת, פשוט שכבנו על כריות, אחד ליד השני וחייכנו. לא היינו צריכים לדבר או להסביר את עצמנו. נהנינו אחד מהנוכחות של השני והקשבנו למוזיקה בשקט. אחרי שעה נעימה כזו, שאלתי אותו באנגלית אם הוא רוצה לבוא אלי הביתה. הוא הנהן בשמחה. נפרדנו מגל ומשאר החוגגים וצעדנו שלובי זרוע אלי הביתה. כשהגענו אלי, התחלנו להתנשק ומהר מאוד עברנו למיטה שלי.

מסקנות ועדת הסטוץ

אחרי שסיימנו מה שסיימנו, שון התלבש והלך הביתה, ואני התכרבלתי בשמיכה החמה שלי ונרדמתי עם חיוך של סיפוק אדיר. כשקמתי בבוקר לא עניין אותי מי הבחור הזה בכלל ואם הוא יתקשר היום אחר הצהריים או בערב. היה לי נוח וכיף שזה היה חד פעמי, שהוא לא נשאר לישון ושהלב שלי לא עובד שעות נוספות. נהניתי מאוד וטפחתי לעצמי על השכם שהנה, בגיל עשרים ושש נבקעו בתולי הסטוץ. אתם בטח חושבים שזה לא נחשב כי הוא חי בארצות הברית. ונכון, זה הפך את העניין לפשוט יותר. אבל בכל זאת, זה היה סטוץ והתנסיתי בו והצלחתי לנתק את הרגש מהסקס. וללילה אחד הצלחתי להיות יותר שכלתנית. אני לא בטוחה שעכשיו אשתמש הרבה בכלים חד פעמיים במיטה, אבל בהחלט מדי פעם אשמח לסקס ארעי. אבל רק מדי פעם, כי בתוך תוכי אני עדיין מעדיפה לעשות אהבה ולא רק סקס.

קוראים לי שירלי והלילה היה הסטוץ הראשון שלי
4 (80%) 4 votes

תגיות: ,

קטגוריה: סיפורים

השאר תגובה

*