רוצים סקס לוהט? נסו יוגה טנטרית

| 8 באוגוסט 2013 | אין תגובות

אתם שוכבים במיטה יחדיו, מחובקים. הרגע שאחרי. "אני אוהבת אותך. היה לי כייף", את אומרת. אתה מחזיר מילות אהבה. שניכם נהנתם במהלך הסקס, בכך אין ספק. אבל, וזה אבל גדול, אתם מרגישים שמשהו חסר. שהייתם שמחים לתבל קצת את חיי האהבה שלכם, ולהפוך אותם לסוערים הרבה יותר. ולמשהו הזה קוראים יוגה טנטרית.

שורשיה של הטנטרה

לכאורה, המונחים האלה נראים מנוגדים. מצד אחד, אנחנו מכירים שיעורי יוגה כאקט רוחני, ולא מיני. יוגה נועדה, על הנייר, להעניק לנו מרגוע לגוף, או מקסימום קצת הנאה (למשל, במקרה של יוגה צחוק). מה לכל אלה ולעוררות מינית? כיצד יוגה יכולה לשפר את הסקס שלכם? כפי שתראו מיד, התשובה לשאלות אלה מסתתרת בשורשיו של עולם הטנטרה.

כדי לסבר את האוזן, טנטרה (מלשון "סריג". לא ניכנס למדוע) היא תורה רוחנית, ששמה לה למטרה שדרוג חייו של האדם באמצעות התמרת אנרגיות החיים הבסיסיות שלו. תורה זו כוללת בתוכה למעלה מ-100 טכניקות מדיטציה, שמטרותיהן זיהויו של ה"אני הטהור", והסתמכות על כוח ה"שאקטי", המסמל את האמת הנצחית. ובין כל אלה, האקט הגופני תופס מקום של עבוד.

גם יוגה יכולה להיות אירוטית

מה שיותר חשוב לענייננו, הוא האנרגיה המינית שבטנטרה, שמביאה לדבר מרכזי אחד, והוא האופי המיני של תנוחות יוגה טנטרה, כפי שניתן לראות בסרטון הבא. יוגה טנטרה נעשית בזוגות, וכוללת תנוחות אשר מאפשרות לדמיון של כולנו לעבוד שעות נוספות. זו אחת הסיבות שנערך למעשה חרם על שיטה זו במדינות מסורתיות רבות, אך גם הגורם שמביא לתחייתה המחודשת של הטנטרה בשנים האחרונות.

"סקסו-יוגה", או "יוגה-סוטרה"?

כאן נדרש להדגיש כי יוגה טנטרה היא תורת יוגה לגיטימית לכל דבר ועניין, אשר רבים המתנסים בה עושים כמעט מבלי משים- ממש כמו קונדליני יוגה ואחרות. היא אינה מהווה יחסי מין, כמובן, ולא מהווה כר פורה לסטוצים. קשה למצוא בעולם זוגות רבים שהרומן שלהם התחיל עקב סדנאות יוגה טנטרה. זה גם לא פרק שנשאר על רצפת חדר העריכה של הקאמה-סוטרה.

תחת זאת, התרגולים נועדו לשחרר את האנרגיה המינית, אך גם לטהר את האדם, להגמיש את שריריו, לסדר את הנשימה שלו ועוד. וכן, אלה אפשריים לא פעם באמצעות פתיחת האפיקים המיניים. כפי שיעיד כל אדם אשר התנסה ביוגה טנטרה, אין ספק כי תרגילים אלה משפרים את האווירה, בייחוד בקרב זוגות. למעשה, רבים יעידו גם כי מדובר במשחק המקדים הלוהט ביותר שיש, כזה הכולל חיבוקים ונשיקות למכביר, וכזה שיבטיח יחסי מין לוהטים במיוחד.

תורמת לכך העובדה שהתורה הטנטרית המודרנית מתבססת, בין השאר, על הארכת זמן האקט המיני, או אם תרצו: הארכת זמן פליטת הזרע. זאת לא רק מבחינה גופנית, אלא גם באמצעות הפיכת האדם למודע לקיום היחסים האלה, ולכזה שמסוגל לשלוט באנרגיה שלו.

אז איך מתחילים?

נחזור לחיי המין שלכם. ניסיתם כבר הכול, ודומה כי השגרה משתלטת בכל פעם מחדש. תנוחות חדשות הופכות לנדושות, משחקי התפקיד נראים לכם מטופשים וכל ה"תוספות"- בין אם שוקולדים צעצועי מין- די מיצו את עצמן. אתם מעוניינים לצאת לדרך חדשה, להתנסות בטכניקה שתפתח עבורכם את כל החושים, ותאפשר לכל מגע גופני להפוך למיוחד הרבה יותר.

יוגה טנטרה תאפשר לכם את כל זה. אין כאן צורך למעשה באמונה שלמה בתורת היוגה, ממש לא. גם לא נדרשים חודשים של "אימונים"- רק ללמוד את השיטה, ולתרגל בצורה משותפת. להאמין בכוחה הגופני של האהבה, ולהפגין אותו בחדר המיטות. לא תאמינו עד כמה חיי המין שלכם ישתפרו בעקבות הכניסה לשדה משחק זה.

רוצים סקס לוהט? נסו יוגה טנטרית
5 (100%) 2 votes

תגיות: , , ,

קטגוריה: יחסים

השאר תגובה

*