יצאתם לדייט, איך לעשות רושם ראשוני טוב?

| 18 בדצמבר 2012 | אין תגובות

התכנסנו כאן כדי לנסות להכין אתכם כמה שרק נוכל לדייט ראשון מנצח. אבל אנחנו מקווים שאתם לא מצפים לקרוא כאן דברים חדשים לחלוטין! אנחנו פשוט נביא לכם כללי בסיס פשוטים, חשובים ביותר שאמורים להיות ידועים לכולכם! ואם לא ידעתם עד עכשיו אז טוב שבאתם, אל תלכו לשום מקום בלי לשנן את כללי האצבע החשובים שלנו. ככה תצליחו בדייט ובינינו? אלו כללי הצלחה אוניברסאליים לפגישה ראשונה מכל סוג שהוא! בהצלחה, יוצאים לדרך:

תפתחו את הדלת כאן משטרת האופנה

זה סעיף שנכון בעיקר לגברים אבל ישנן גם נשים פושעות אופנה שלא יזיק להן רענון של החוקים. דבר ראשון – לבשו מה שמחמיא לכם ולא מה שאמרו לכם שאופנתי או שהמוכרת בחנות בגדים "עפה עליכם" ושכנעה לקנות. בנות, ג'ינס סקיני הוא סקסי בטירוף בתנאי שלא נוזלים לו מהצדדים חלקי גוף! גברים, חולצה בתוך המכנסיים היא נפלאה וסקסית אם היא לא מתאמצת להסתיר כרס מפונקת או לחילופין אם לא הלבשתם עליה גם את התחתונים כדי שלא תזוז. רואים את זה, אל תחפפו. ולשניכם: אנחנו יודעים שנוח עם קרוקס או נעליים גריאטריות אחרות. אבל הסקס אפיל של נעליים מסוג זה (גברים בסנדלים זו עוד דוגמא) שואף לאפס והצד השני אולי ישמח שנוח לכם אבל כנראה תלכו לישון לבד עוד הרבה זמן, אתם והקרוקס. וגם אל תקחו את זה לכיוון השני, לא כולכם ג'יימס בונד ואנג'לינה ג'ולי ולבוש ערב מפואר תשמרו לחתונה, לא בדייט. סומכים עליכם!

לארג', אקסטרא לארג'

קודם כל מילה לגיסנו (לגברים, לגברים): דייט ראשון הוא לא המקום לחשב מי צריך לשים כמה בסוף ומי משאיר טיפ. לא משנה אם שתיתם הפוך קטן עם ביסקוויט או הרבצתם סטייק במסעדת יוקרה, אתם משלמים ורק אתם. מה לעשות, תתבכיינו אחר כך – אלו חוקי עולם החיזור ואתם צריכים לעמוד בסטנדרטים. שלמו את החשבון ולא יזיק גם לקנות לה איזה שוקולד קטן ספונטני בדרך הביתה אחר, בשביל להעלות חיוך. ואתן בננות – גם לכן יש תפקיד. נכון המשחק ידוע ומכור מראש אבל עדיין יש לו כללים והם חשובים ויש להם סיבה, אז תשמחו עלינו: כשמגיע הרגע לשלם את החשבון אתם ממש מבקשות להשתתף בתשלום. חצי חצי (שלא תעזנה לשלם בכוח על שניכם, זה כאילו לקחתן סכין וחתכתן לו את הביצים! סליחה על הבוטות). תוציאו ארנק, תציעו פעם פעמיים ואם הוא מתעקש לשלם (כמו שהוא אמור!) אז תתעקשנה להשאיר טיפ כדי לשאת במאמץ הדייט. אף אחת לא רוצה להראות נצלנית, נכון? תעשו רושם טוב בחלק הזה וכך הסיכוי שתשאירו חשק לראות אתכן שוב יותר גדול.

לשתף חברים טובים: מקלחת, סבון, מברשת שיניים

אז מה אם התקלחתם כבר בבוקר. כלל ברזל, ותזכרו מה אנחנו אומרים לכם, מקלחת-לפני-דייט! חובה חובה חובה. לא מספיק לשים בגדים אחרים ולהשפריץ חצי ליטר אפטר שייב, עדיין יריחו את האמת שמתחת לפני השטח. ריח הוא אחד המרכיבים הכי חשובים במשיכה בין גברים לנשים. אז עשו מאמץ. זה הזמן גם לנקות קצת מאחורי האוזניים ובתוך הפופיק (עם יד על הלב, מתי פעם אחרונה שעשיתם את זה?). לגבי ריח פה – השתדלו מאוד להתאפק היום ואל תאכלו מאכלים עם שום בכמויות מסחריות בשעות שלפני הדייט (בנים או בנות!). אז מקלחת טובה, בגדים נקיים ולא מרושלים, וכמובן – צחצחו שיניים היטב קצת לפני הדייט. אין לכם מה להפסיד, רק להרוויח.

אין על מחמאה עסיסית

מחמאות, בתנאי שנאמרות בטוב טעם יכולות להקפיץ לכם את הדייט, לזכות אתכם בנקודות זכות חשובות וגם לשבור את הקרח במידת הצורך בתחילתו או במהלכו של דייט. כשאנחנו אומרים "בטוב טעם" אנחנו מתכוונים לכוון גבוה ולא להיות זולים או לא מצחיקים; "החזה שלך יפהפה במיוחד הערב" למשל, לא לוקח בקטגוריה הזו. לעומת זאת – מאוד מחמיא לך הצבע הזה – נשמע מעולה. בנות זו הערה לא לגברים בלבד, אתן יכולות גם להחמיא, רצוי אפילו. לשניכם: נסו להחמיא על ריח טוב או על סיפור שכרגע שיתפו אתכם. נסו להחמיא על מכנה משותף – "אני מה זה שמח שאת אוהבת סושי כמוני", או על איכויות אישיות "אם התקבלת לעבוד במשרד הזה כנראה שאתה מוצלח במיוחד". מעט אנשים עומדים בפני קסם המחמאות. כל זאת כמו כל דבר בלי להגזים ובלי להישמע מתלהבים מידי או חסרי ביטחון.

לפני הדייט, עצה מכל הלב…

לפני שאתם יוצאים לדייט, הסתכלו במראה, התחברו רגע לעצמכם, תזכרו אתם מוצלחים ושווים ושהכל בסדר! בלי לחץ. נסו להיות הכי רגועים ונינוחים שתוכלו, להיות אתם באמת ולא לנסות להיות משהו שאתם לא. ככל שתשדרו נינוחות יותר כך תשדרו גם יותר בטחון עצמי שזה הדבר שהכי מושך אצל הצד השני, נשים או גברים. אז צאו ונסו להנות באמת, כך תעשו רושם טוב בוודאות, עלינו.

יצאתם לדייט, איך לעשות רושם ראשוני טוב?
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , , , , , , , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*