רק אחרי הגירושים גיליתי כמה אני באמת אוהבת סקס – סיפור אמיתי

| 1 באוגוסט 2016 | אין תגובות

מקור: Zinkevych/BigStock

הסיפור הזה הוא עליי. אני, שהכרתי את מי שחשבתי שהוא אהבת חיי, התחתנתי אבל הבנתי שזה לא זה. אני, שלאחר תקופה ארוכה של שגרה מייגעת בחדר המיטות הבנתי דבר אחד: אחרי הגירושים נחשפים לאהבה הגדולה שלנו לסקס, שכמעט שכחנו ממנה בחיי הזוגיות.

זה התחיל אצלי באהבה גדולה. אתן מכירות את זה: את פוגשת מישהו, מתאהבת בו, עוברת לגור יחד איתו ולאחר מכן מתחילה לחשוב על חיים משותפים. כשהצעת הנישואין מגיעה, ואת אומרת "כן", את בטוחה שאין תסריט שבו החיים שלכם לא יהיו מאושרים ומלאי תשוקה. ואז המצב מדרדר, את חושבת על "פירוק החבילה" ואחרי תקופה מסוימת עושה את זה. אצלי זה היה ככה. אבל מה שקרה אחר כך בחדר המיטות, הפתיע אותי ושימח אותי בו זמנית.

אחרי הגירושים מגלים מחדש את הסקס

הימים והשבועות הראשונים שלאחר הגירושין הם לא פשוטים. יחד עם התחושות הלא פשוטות, הרגשתי שאני רוצה שוב לחוות סקס "קליל" – לא עוד מחויבויות ולא עוד מערכות יחסים ממושכות. סקס עם כמה שיותר פרטנרים, סטוצים, חידוש קשרי יזיזות. הכל הולך. אז נסחפתי במהרה לעולם הזה. פאבים, מועדונים, דייטים, שיחות טלפון. לעזאזל, אפילו כמה פעמים קיבלתי את ההודעה המחייבת "ערה?" באמצע הלילה, מה שהוביל לסקס ספונטני ולרוב גם די פרוע. ואז הבנתי: אני פשוט אוהבת סקס. כשנמצאים בזוגיות לא תמיד שמים לב לזה, כי אנחנו לוקחים את הסקס כמובן מאליו, כחלק משגרת היום יום או אפילו כצעד שנעשה למען מטרה מוגדרת, חשובה ככל שתהיה (ילדים, כמובן).

קשה לי להסביר למה דווקא לאחר הגירושין מגלים שוב את התשוקות ואת המיניות. זה לא שבחיי הנישואין לא היה לי סקס טוב, תודה ששאלתם. זה פשוט שבאופן טבעי, כך הבנתי, יש שחיקה מסוימת כשנמצאים עם אותו פרטנר – בטח כשיחסי המין הופכים לדבר שבשגרה. לעומת זאת, הריגוש שבכניסה למיטה עם מישהו בפעם הראשונה, האופן השונה בו כל אחד מנשק ומענג אותי, תחושת הסיפוק שב"הגשמת היעד" ובכיבוש מישהו חדש – במידה רבה, זוהי חלק מהמהות של סקס. ברור שגם לסקס במסגרת יחסים משותפים יש יתרונות, למשל כשבן הזוג כבר מכיר אותך ויודע מה את אוהבת. בקיצור: סקס זה דבר טוב. תמיד. רק שצריך את ה-Wake up Call שלאחר הגירושין, ככל הנראה, כדי להבין כמה אנחנו אוהבות את זה באמת.

היום שאחרי התקופה שאחרי הגירושין

אז מה הלאה? אי אפשר לדעת. כרגע אני נהנית מההווה, והווה שלי הוא פרוע ועמוס בחוויות מיניות. אני מניחה שאני אמשיך לגלות את חיי המיניות מחדש, כשבנקודה הנוכחית הקשרים יהיו רציניים פחות, כנראה. גם לקשרים הממושכים ולמערכת היחסים אני מניחה שיהיה זמן. לא צריך לרוץ הרי, לא?

 

רק אחרי הגירושים גיליתי כמה אני באמת אוהבת סקס – סיפור אמיתי
1 (20%) 2 votes

תגיות: , , , ,

קטגוריה: סיפורים, סקס

השאר תגובה

*