תרגילי סקס: להכנס לכושר בלי לצאת מהמיטה

| 7 בפברואר 2013 | אין תגובות

קאמה סוטרה צריך לעשות כדי להיכנס לכושר? ובכן, ד"ר באשיר אחמד רוי מבנגלור שבהודו מומחה לענייני מין טוען כי כמעט כל שרירי הגוף כולל הרגליים, הירכיים, הזרועות הכתפיים והבטן התחתונה פעילים במהלך סקס. ויחסי מין כמו כל פעילות גופנית אחרת שנעשית למען הגוף צריכה להמשך לפחות 15 דקות.

לכן זוגות המעוניינים להפיק מיחסי המין מעבר להנאה ולאורגזמה גם כושר גופני ואפילו ירידה במשקל, צריכים להקפיד שמשך האקט המיני מהמשחקים המקדימים ועד לשיא יהיה לפחות 15 ועדיף יותר, דקות. (הפסד של 300 קלוריות!) אבל אל תטעו, סקס אינו יכול להחליף את חדר כושר או את מסלול ההליכה שלכם למרות שיש תנוחות שמפעילות קבוצות מסוימות של שרירים וממש עלולות למנוע מכם להגיע למחרת למכון.

התנוחה המיסיונרית

כשהגבר למעלה – זוהי תנוחה המקושרת עם עצלנות האשה, אבל גם מאפשרת חיכוך שחלק מהנשים לא יכולות להגיע לשיא בלעדיו, אז בל נזלזל בה. סטייסי ברמן, מדריכת כושר גופני מוסמכת מניו יורק, אומרת כי גם התנוחה הפשוטה הזו יכולה להיות אימון מצוין לשרירי מרכז הגוף כאשר עם כל דחיפה של הגבר את אגנו לכיוון האשה היא תדחוף את שלה לכיוון שלו בחזרה. זו הזדמנות לשני הצדדים למתוח את הגוף, לקשת ולכווץ את שרירי הבטן ולאשה יש הזדמנות לכווץ ולשחרר את שרירי ריצפת האגן. זוהי תנוחה של שיווי משקל בה הגבר מפעיל את שרירי הזרוע והכתפיים כמו גם הירכיים, כשגם המרפקים והברכיים עובדים קשה.

כשהאשה למעלה – אותן קבוצות שרירים עובדות אצל האשה כמו אצל הגבר אבל אין לצפות מהאשה כי תחזיק את משקל גופה בעצמה כפי שהגבר עשה ולכן הגבר תומך בה והמאמץ שהוא משקיע גם הפעם יהיה גדול משלה. זו גם דרך מצויינת עבור הגבר להפעיל את שרירי הבטן התחתונה.

תנוחת תנוחת הכלב

האשה עומדת על הברכיים והידיים והגבר בא אליה מאחור. האשה מאמצת את שרירי הידיים, המרפקים והברכיים ואילו הגבר, מאמץ את הרגליים ואת הגב התחתון. האשה יכולה להעצים את העבודה על שרירי היד אם היא תשעין את ידיה על הקיר ובעזרת חלק גופה העליון תיתן קונטרה לגבר. ברמן גם טוענת שאם היא תחזיק את שרירי הבטן מכווצים זו עבודה מצוינת גם עליהם.

תנוחת הבוקרת

הגבר שוכב על הגב והאשה יושבת עליו כשרגליה מקופלות תחתיה משני צידיו. בתנוחה זו מופעלים שרירי מרכז הגוף ושרירי הישבן של האשה, ממש כמו ברכיבה על סוס (מכאן שם התנוחה). אם האשה תתרומם ובמקום על הברכיים תעמד בקריסה על כפות רגליה – המאמץ של השרירים יהיה הרבה יותר גדול והשרירי הרגליים והמתניים ישתתפו גם הם. בכל מקרה התנוחה טובה למתיחה של שרירי האגן. הגבר מפעיל בתנוחת סקס זו בעיקר את שרירי הבטן התחתונה.

תנוחת הלוטוס

הגבר יושב ורגליו שלובות כמעט כמו בישיבה מזרחית והאשה יושבת עליו כשפניה אליו ועוטפת אותו ברגליה. הגבר תומך באשה ועוזר לה להתרומם ולרדת ומפעיל בתוך כך את שרירי הזרועות והכתפיים. וגם את שרירי מרכז הגוף תוך מאמץ לשמור על שיווי המשקל של שניהם. האשה יכולה להיות מאד פסיבית אך היא יכולה גם להפעיל לא מעט שרירים על ידי כיווץ ודחיפה של שרירי הישבן והאגן וחיזוק שרירי הבטן.

תנוחת סקס בעמידה

הגבר עומד והאשה תלויה עליו מחזיקה את עצמה כשזרועותיה סביב צווארו ורגליה סביב מותניו. הגבר מפעיל את שרירי הרגליים וכך גם האשה, הא מפעילה כמוהו גם את שרירי הזרועות. הוא מפעיל את שרירי מרכז הגוף ומובן שרוב המאמץ מושקע עלי ידו. התנוחה אפשרית גם אם האשה עומדת על רגל אחת ואז היא פעילה את שרירי הרגל העומדת רבה יותר מאשר קודם לכן . החלפה של הרגל תאפשר חלוקה של המאמץ. תנוחות סקס בעמידה ככלל כרוכות בהרבה מאמץ ולכן עוזרות לשרוף הרבה אנרגיה.

תנוחת הגשר

האשה פניה מעלה, משתמשת בידיים וברגליים כדי להחזיק את גופה באוויר כשרגליה פסוקות וביניהן על ברכיו עומד הגבר. זו תנוחה המחייבת את האשה לאמץ את שרירי הזרועות והרגליים – במיוחד את שרירי הירך הפנימיים, את הגב ושרירי הבטן והישבן, את המרפקים ואת הברכיים כמו גם את שרירי הצוואר והחזה, ואילו הגבר משתמש בשרירי הירכיים והישבן. דרך להקל את התנוחה על האשה היא לתחוב מגבת או כריות תחת גופה , אבל עדיין, זו יופי של פעילות לשרירים שהוזכרו.

תנוחת הקשת

בעקרון אותה תנוחה כמו הגשר רק שהאשה אינה נתמכת על ידי זרועותיה אלא שוכבת וגבה ואגנה מורמים ונתמכים על ידי רגליה ועל ידי הגבר הניצב ביניהן.

תרגילי סקס: להכנס לכושר בלי לצאת מהמיטה
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*