10 דברים שגברים חושבים שהם מגלים שאת רווקה

| 16 במאי 2016 | אין תגובות

iStock_000006284847Smallכשנשים מספרות לגבר מסוים שהן רווקות, הן מצפות לראות מה התגובה שלו. גברים עשויים לחשוב לא מעט דברים עליה בעקבות ההכרזה הזו, ולעיתים אפילו לטפח ציפיות לגבי עתיד משותף. אספנו עבורכן 10 דברים שגברים חושבים, או עשויים לחשוב, על נשים רווקות.

"יש לך חבר?", הוא שאל. "לא, אני רווקה", ענית בחיוך. ואז זה הגיע. הרגע בו התבוננת על הגבר וניסית ללמוד משפת הגוף שלו או מהתגובה שלו מה הוא בדיוק חושב על הסטטוס שלך בתור Single. התשובה הפשוטה היא שעצם ההכרזה הזו עשויה להעלות לא מעט מחשבות ותרחישים אצל הגבר, ביניהם:

  1. "אז מה הסיפור שלה?" – כצעד ראשון, הגברים ירצו ללמוד עוד על הסיבה שבגללה את רווקה ולעיתים ישאלו על כך. יש מבחינתם הבדל בין מישהי שיצאה כרגע ממערכת יחסים ארוכה, למשל, לבין מישהי שכבר שנים אינה מוצאת זוגיות מוצלחת.
  2. "יש לי סיכוי?" – יחד עם הידיעה שאישה מסוימת היא רווקה, גברים רבים מתחילים לחשב את הסיכויים שלהם אצלה. לפעמים זה רצון להכיר יותר (או אפילו להיכנס לזוגיות, אם הרושם הראשוני חזק) ולעיתים זה נשאר ברמת הסטוץ המיוחל.
  3. "מה היא מחפשת בגברים?" – בהמשך לסעיף הקודם, הגבר עשוי בהחלט להתחיל לנסות ולהעריך את הטעם של האישה בגברים, וכמובן לראות האם הוא עשוי להיות הטעם שלה.
  4. "אולי משהו לא בסדר אצלה?" – יש גברים שמתפלאים שבחורה שנראית להם סקסית, אינטליגנטית ומעניינת היא רווקה. כמובן, זו מחשבה שגויה, כי אינספור גורמים עשויים להביא לעצם הרווקות.
  5. "אז מה הצעד הבא?" – כשגבר מבין שאישה היא רווקה, הוא יגבש כבר אסטרטגיה ראשונית לכיבוש שלה. הוא עשוי להגדיר מטרה, דוגמת שיחה אישית איתה, בקשת מספר הטלפון וכן הלאה.
  6. "מתי לשאול?" – בהמשך לסעיף 5, גבר עשוי לשקול את הסוגיה הזו ולהחליט להמתין איתה. גברים שמזמינים אישה לדייט ישר כשהם מגלים שהיא רווקה עלולים להיתפס לדעתם כ"נואשים מדי".
  7. "אז היא מתעניינת בי?" – כי אחרת היא הייתה יכולה לומר שהיא תפוסה, גם אם היא רווקה בפועל.
  8. "איך היא מגדירה "רווקה""? – יש נשים רווקות שעושות סטוצים או מנהלות קשרים עם יזיזים, ולעומתן כאלה שנמנעות מקשר מיני עד הקשר הרציני הבא.
  9. החלפת "דיסקט" – דברים שגברים חושבים ועושים כשעומדת מולם בחורה רווקה – שונים בהחלט מאשר בחורות תפוסות.
  10. תחושת הקלה – אם מישהי מוצאת חן בעיני גבר מסוים, הרי שהידיעה שהיא רווקה תפתח אצלו לא מעט ציפיות.

 

10 דברים שגברים חושבים שהם מגלים שאת רווקה
דרגו את הכתבה

תגיות: , ,

קטגוריה: הכרויות

השאר תגובה

*