10 דברים שנשים היו רוצות לדעת לפני שעשו סקס בפעם הראשונה

| 10 בנובמבר 2016 | אין תגובות

Coupleסקס בפעם הראשונה הם חוויה ייחודית, אך כדי להפוך למאהבת מושלמת או לחתולת מין שוקקת תשוקה, עלייך להתנסות בסקס יותר מפעם אחת. כדאי לך לדעת כי אף אישה אינה יכולה להיות מוכנה במאה אחוז לפני סקס בפעם הראשונה, גם אם קיבלת טיפים מחברות או מאחיות, צפית בסרטים ובחרת בפרטנר מנוסה. בכתבה זו תוכלי לקרוא על דברים חשובים שנשים צריכות לדעת לפני הסקס הראשון.

לאהוב את גופך

לפני הסקס הראשון כדאי לך להכיר את גופך ולאהוב אותו. אם תשלימי עם המראה שלך ותדעי מה גורם לך לעונג, תוכלי ליהנות יותר בסקס הראשון.

איזה מגע עושה לך את זה

באמצעות אוננות וליטוף עצמי תוכלי לגלות איזה מגע מתאים לך יותר: האם את אוהבת ליטופים עדינים או דווקא מעדיפה ליטוף חזק, אילו אזורים בגוף רגישים אצלך יותר ומהם האזורים שלא תרצי שיגעו בהם.

לשאול את הפרטנר מה הן ההעדפות שלו

כדי ליהנות מסקס משובח ומלא תשוקה, כדאי לך לברר עם הפרטנר למיטה מה גורם לו לעונג, במיוחד אם יש לו כבר ניסיון מיני.

להגיע לאורגזמה במהלך סקס בפעם הראשונה

רוב הגברים מגיעים לאורגזמה בסקס הראשון, אך מחקר בארה"ב מגלה כי רק כ- 7% מהנשים חוות אורגזמה בסקס הראשון בחייהן. לכן, גם אם לא גמרת בסקס הראשון בחייך – אינך לבד: נכונו לך עוד חוויות מיניות רבות ושפע אורגזמות.

קרום הבתולין

את קרום הבתולין תוכלי לראות אם תפשקי את השפתיים הקטנות. במהלך סקס בפעם הראשונה הקרום נקרע לאחר חדירת איבר המין הגברי. עם זאת, יש נשים שקרום הבתולין שלהן גמיש במיוחד והוא אינו נקרע למרות החדירה. אצל נשים מסוימות קריעת הקרום מלווה בכאב.

תנוחה מועדפת לסקס ראשון

התנוחה המומלצת לסקס בפעם הראשונה היא התנוחה המיסיונרית, כלומר את שוכבת על גבך והוא מעלייך.

מראה מביך של איבר מין זקור

אם לא ראית עד הסקס הראשון כיצד נראה איבר מין גברי זקור, קחי בחשבון כי את עשויה להיות מובכת, ומדובר בתגובה טבעית ונורמלית.

אמצעי מניעה

עלייך להקפיד על סקס בטוח, לכן מומלץ להכין מראש קונדום ולהלביש אותו על איבר המין של הפרטנר שלך. מומלץ בסקס הראשון להשתמש בחומרי סיכוך כדי ליהנות מחדירה קלה יותר.

לחקור את איבר המין של הגבר

אל תמהרי עם החדירה, כדאי לך לבקש מבן הזוג לשכב על גבו, ללטף את איבר מינו ולגלות על מה כל המהומה. עלייך לזכור כי המראה של איבר מין גברי עם שק האשכים מוזר בהתחלה, אך אם תשחקי ותלטפי את הפין הזקור מובטחת לך חוויה נעימה, וגם תראי כיצד הפרטנר שלך נהנה מהמגע.

אוננות

מומלץ לכל אישה לאונן לפני הסקס הראשון בחייה כדי לגלות עולמות חדשים ונפלאים. יש מגוון טכניקות לאוננות – אפשר למצוא מידע באינטרנט ובספרים.

10 דברים שנשים היו רוצות לדעת לפני שעשו סקס בפעם הראשונה
דרגו את הכתבה

תגיות: , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*