10 דברים שנשים היו רוצות שגברים ידעו על סקס

| 17 ביולי 2016 | אין תגובות

 

מקור: passigatti/BigStock

מקור: passigatti/BigStock

יש הבדלים רבים בין גברים ונשים, גם בכל הנוגע לזוגיות ולסקס. גברים רבים שמנהלים מערכות יחסים או אפילו נהנים מסטוצים חושבים שהם ממציאים את הגלגל, בלי להעליב. בכל זאת, יש לא מעט דברים שנשים היו שמחות אם הגברים היו יודעים על סקס, גם אם בפועל זה לא תמיד קורה.

הוא חושב שהוא מבין אותך, יודע מה טוב לך, מה הוא צריך לעשות במיטה ואיך הוא צריך להתנהג במהלך הסקס, לפניו ואחריו. את יודעת שהוא טועה. הפער הגנטי בין גברים לנשים מביא לכך שהגברים לא תמיד יבינו למה האישה מצפה מהם במיטה. הנה עשרה דברים שאת, האישה, היית שמחה שהגבר שלך ילמד.

 

אז מה גברים אינם יודעים על סקס?

 1. איך לענג נשים – גברים רבים, מצער ככל שיהיה מבחינתך, אינם יודעים ממש "מי נגד מי" באזור האינטימי ההוא של האישה. למעשה, גם מיקום הדגדגן ומנגנוני ההנאה והתשוקה נסתרים מגברים רבים. את יכולה כמובן ללמד אותו במהלך הסקס, אם כי גברים בעלי ניסיון וכאלה ש"משקיעים" באקט עשויים לעשות זאת מבלי שתבקשי.
 2. גם לנשים יש רצונות – בסרטים, נשים הן תמיד הפאסיביות בעוד הגברים הם ה"כובשים". זה נכון במצבים שונים גם במציאות, אבל לא בכולם. גבר, תן גם לאישה לקחת יוזמה לפעמים, טוב?
 3. נשים אוהבות מין אוראלי – לפני האקט, במהלכו או אפילו לאחריו. עדיין, גברים אינם צריכים להרגיש כאילו זו החובה שלהם, אם כי זה נראה ככה לפעמים.
 4. נשים אוהבות מחמאות – אין אישה שאינה אוהבת שמחמיאים לה, כשגם בין הסדינים זה עשוי להיות מאד מחמיא, לתרום להנאה של האישה או אפילו לחרמן אותה.
 5. נשים נהנות מסטוצים לא פחות מגברים – בהמשך לסעיף 2, גם בנות המין היפה שמחות לסטוץ טוב וסוער מדי פעם.
 6. לאט זה טוב – הנקודה הזו נראית מובנת מאליה, אבל במציאות היא אינה כזו. עם כל הכבוד לרצון של הגברים לגמור ומהר, יש כאן צד אחר שצריך (בדרך כלל) קצת יותר עבודה.
 7. לא חייבים אורגזמה – נשים יכולות ליהנות מסקס טוב ואיכותי גם בלי שהן גומרות.
 8. יש נשים שנהנות פחות מסקס – גבר צריך לדעת שביחס לסקס, יש רמות שונות של הנאה בקרב נשים. מכאן, שהגברים צריכים לנסות לתקשר עם האישה ולשים לב מה נדרש מהם. בקיצור: תקשורת.
 9. יש תנוחות מועדפות בקרב נשים – למשל, כשהן רוכבות על הגבר, או דוגי סטייל.
 10. נשים אוהבות גיוון – גם במערכת יחסים זוגית ארוכה, מה שמגוון בחדר המיטות הוא מועדף על ידי מרבית הנשים.
 11. Religious
10 דברים שנשים היו רוצות שגברים ידעו על סקס
5 (100%) 1 vote

תגיות: , , , , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*