10 משפטים שמורידים את החשק לפני ובזמן סקס

| 21 באפריל 2015 | אין תגובות
דברים שלא אומרים

source: dashek/Bigstock

אתם בלהט הרגע, גופות מתקרבים ונוגעים, הכל לוהט בטירוף, ואז במשפט אחד אתה מצליח להוריד לה את כל החשק, וסביר להניח שאפילו "ער?" לא תקבל ממנה גם אם נורא תשתדל לפצות על זה. סביר להניח שאין לך מושג מה עשית, או מה את עשית שגרם לגבר הנהדר הזה להצטנף לכדור קטנטן, ובכל זאת, סקס זה הזמן בו אנחנו ערומים וחשופים לכל בצורה הקיצונית ביותר, ודווקא הרגע הלוהט הזה הוא גם הרגע שבו איבדתם את השכל. הנה המדריך השלם – איך להימנע מהמבוכות האלה, בקצת מחשבה וקצת שינוי תודעה, הכל כדי לשמור על עשיית האהבה – עשיית אהבה באמת, ולא אקט שיגרום לצד השני להעלם.

  1. הימנעו לחלוטין מהערות גזעניות, גם אם הן נובעות מחוש ההומור המפותח שלכם. זה לחלוטין לא מעניין אם אתם חושבים שכל הבחורות התימניות לוהטות, או בא לכם להחמיא לבחורה שאתכם כי נראה לכם שזה יצחיק אותה שהיא ממש לוהטת יחסית לכל הרוסיות. לא רק שזה שלא לעניין, זה גם סתם אקט נאלח שפשוט יבאס את הרגע ואותה לחלוטין.
  2. גם אם הסקס שלכם נראה כמו סרט הפורנו הכי טוב שנוצר, את הכוחניות שלכם תשמרו לעצמכם, אלא אם ערכתם שיחה קודם בה הסכמתם על כך שזה מה שהיא אוהבת. הערות כוחניות, כמו גם אקטים פיזיים מוגזמים, לא מראים שהזאב הלוהט יצא מכם, אלא בעיקר מוציא אתכם חלאות לא מתחשבות.
  3. גם אם לא למדתם להבין שהאישה שאתכם במיטה היא בשר ודם ורגשות, הערות ומעשים שהופכות אותה לחפץ, התעלמות מהבקשות והדרישות שלה וירידות עליה הם מתכון מושלם להרוס רגע נהדר, וסביר להניח שלא תראו אותה שוב.
  4. "השמנת", "אין לך במה לתפוס", "מה?! לא גילחת?" ושאר ווריאציות – תשמרו לדיבור שלכם עם עצמכם בחדר מבודד. אתם רוצים להרשים אותה לטובה, לא לגרום לה להבין שאתם רחוקים מלהיות החלום המושלם לסקס מהנה, רגיש וחסר עכבות שהיא רצתה.
  5. וכמובן, "גמרת כבר?", היא לא שאלה רלוונטית. אם נורא חשוב לכם להבקיע – תשאלו אחרי הסקס, לא בזמן. גם אם היא הייתה בדרך לשם, סביר להניח שהרסתם את הרגע בו היא הרגישה מספיק בטוחה ומגורה כדי לגמור.
  6. דיבורים על האקס/ית – אתם במיטה עם אדם חדש, אחר, שונה. תנו לה או לו את ההזדמנות להיות האדם היחיד במחשבות שלכם לשעות הקרובות.
  7. השמיטי את כל הדיבורים המתיילדים, התינוקיים, וכל מה שנראה לך "כל כך חמוד". את אישה שנמצאת עם גבר במיטה, ואם שניכם רוצים מין, התנהגי מולו כאישה, לא כתינוקת.
  8. בהנחה ואת בעניין, הראי את זה. הראי שיש לך עניין בלעשות מין לוהט, מנחם, אוהב, רגיש. שימי את הטלפון בצד, כבי את המחשב, הפסיקי לשחק בקאנדי קראש. הראי עניין.
  9. וגם לנשים: הימנעי מאמירות כוחניות, מוזרות, פטישיסטיות, אלא אם כן הסכמתם על זה קודם. גם אם נורא מתחשק לך לבצע אקט כלשהו, רצוי לשאול בעדינות, או אפילו טוב מזה: לשאול לקראת הפעם הבאה שבה תעשו סקס.
  10. אל תבקרי אותו על התפקוד בזמן הסקס. תני לו הזדמנות, כווני אותו בעדינות, ואפילו הדריכי אותו. אבל תמיד הקפידי לעשות את זה בצורה שבה תכבד את שניכם ולא מביישת אותו. ושניכם הקפידו, כמובן, פשוט ליהנות ולתת כבוד אחד לשני.
10 משפטים שמורידים את החשק לפני ובזמן סקס
דרגו את הכתבה

תגיות: , , , ,

קטגוריה: סקס

השאר תגובה

*