2 פנטזיות אירוטיות שהייתם רוצים להגשים

מי מאתנו לא חשב פעם על סקס סוער בשפת הים, במטוס, בשירותים של מועדון הריקודים, עם החברה של החברה שלך, המורה של הילד, מדריך הטניס במועדון הספורט או עם הבעל של השכנה? לכולנו פנטזיות מסעירות אשר המוח לא פוסק מלחלום עליהן. פנטזיות….יש כל כך הרבה ורק חלק קטן מהן נועדו להגשמה. פנטזיות לא נועדו להגשמה אלא אמורות להישאר כשמן – פנטזיה, חלום בלתי מוגשם. פנטזיות הן הפתרון הנפלא לגיוון חיי המין שלכם: חלקכם זוכים לחוות חיי מין פעילים ומהנים ואז אפשר לשתף בהן את בן הזוג ולחלום ביחד איך להגשים אותן, והשאר אשר נמצאים במערכות יחסים עם חיי מין שגרתיים ומשעממים ופנטזיות טובות יכולות לעורר בהם תשוקה מחודשת ולהסעיר מעט את הנפש.

החלטנו להפתיע אתכם עם 2 פנטזיות ארוטיות מעוררות חושים, שנדמה כי כל אחד היה רוצה להגשים… האחת תהיה פנטזיה של אישה אשר נפגשת עם גבר זר שמעולם לא ראתה קודם לכן, והשנייה של גבר המפנטז אקט מיני נועז במשרד עם הבוסית שלו. חלוקה צודקת, לא? אז בואו ונתחיל לקרוא מחשבות מעוררות חושים של גבר ואשה…

פנטזיה מספר 1 לאישה – פגישה עם זר….

פגשת חברה שלא ראית הרבה מאוד זמן ואחרי כמה משפטי פתיחה הגעתם לנושא המעניין.. גברים. היא בדיוק סיפרה שיש לה חבר חדש ושחיי המין שלה מסעירים ומדהימים. את חוזרת הביתה לבד, ובא לך גם.. בדיוק סיימת מערכת יחסים ארוכה וממש לא בא לך בן זוג או חבר לחיים. ואז מתחילה הפנטזיה – את מדמיינת אותך אוזרת אומץ ונכנסת לאחר מאתרי הסקס אשר מציעים הכרויות למטרות סקס בלבד, כי מה שמתאים לך עכשיו הוא לחוות סקס מטורף עם גבר זר לחלוטין. לא רוצה לתת דין וחשבון לאף אחד עכשיו, לא רוצה לראות הצגה או ללכת למסעדה כאשר בסוף הבילוי הגבר ינסה להכניס אותך למיטה בדרכים "אלגנטיות", את מחוברת מאוד לרצונות שלך ויודעת בדיוק מה את צריכה עכשיו. לגלות גם לכם? גבר איכותי, חזק, טוב במיטה ושידע לענג אותך ולגרום לך שכרון חושים. את עושה את כל המהלכים הנדרשים, פותחת כרטיס, כותבת כמה מילים ומתחילה לחפש. לאחר כמה פרופילים מישהו צד את עינך, ואת פונה אליו. הוא חוזר אליך מיד ואתם מתחילים בצ'ט שמתחלף לשיחה טלפונית. הקול שלו עושה לך את זה, ואת מתחילה להתרגש. השיחה מתארכת מעט, ואתם מחליטים להיפגש. קובעים מקום ושעה והולכים להתארגן לפגישה. פתאום את קצת נלחצת, עד אותו הרגע היית החלטית ובטוחה בעצמך, אבל לפתע מתגנבות מחשבות וחששות. בכל זאת גבר זר ולא מוכר, אבל את מחליטה "ללכת על זה". יש בך גודש התפוצצויות עדינות של ריגושים, ואין גבול למחשבות שמתרוצצות לך בראש. השיחה השרתה עליך מעט שלווה והחלטת שאת יכולה לסמוך על הגבר שבחרת "למשימה". וככה את מדמיינת את הפגישה הראשונה שלכם:

השעה 22:00 בלילה, והבחור עולה במעלית לחדר במלון. הדופק שלו מהיר יותר מהרגיל אך הוא בשליטה.. הוא נכנס לחדר, ומתחיל לעמעמם את כל האורות. לא חושך מוחלט אלא מצב שיראו בו רק צלליות. הוא משאיר את הדלת פתוחה כדי חצי סנטימטר…מתקשר אליך , אומר מילה אחת "בואי" מנתק, ומתקדם לעבר המיטה. יש לו בדיוק את הזמן המדויק לפשוט את הבגדים ולשכב במיטה על הבטן. הוא לא רואה כלום… גם חושך, וגם פניו מופנות לעבר המיטה..

את נכנסת.. והדלת נטרקת. נשמעים נקישות העקבים שלך ורחש הבגדים. את מניחה את התיק בצד, חולצת נעליים ומתקדמת לאט לעבר המיטה. הבחור שוכב ורק מדמיין ממה "עשויים" הרעשים.. הדופק שלך נהיה מהיר יותר .. אבל זה בסדר.. הבחור כולו דרוך לרגע שבו כף ידך תיגע בו לראשונה.. את מעבירה את ידך על הגב שלו מלמעלה למטה באיטיות אך לא בהססנות. היד שלך מאוד בטוחה והיא רוצה להיות במקום הזה. את ממשיכה ללטף אותו ומרגישה שנעים לך. את רוצה שזה יימשך כך. הנשימה של שניכם נהיית שלווה ורגועה. גופו של הגבר שהיה נוקשה בתחילה מתחיל לאט לאט להרפות את המתח שהצטבר בו, ואת ממשיכה ללטף אותו בעדינות אך בארוטיות.. הגבר מסתובב לעברך ומושך אותך אליו. אתם מחייכים בחושך ומתחילים להתלטף. הוא זר לך לחלוטין אך הגוף שלך מגלה נכונות ונינוחות למגע, כך גם שלו. הוא מפשיט אותך וממשיך ללטף את גופך בעדינות. לאט לאט הוא מוריד ממך את החולצה ולאחריה את המכנסיים. את שוכבת ולא זזה. נותנת לו להתרכז במשימה. לא מתנגדת ומחכה לגופו שישוב להתחכך בגופך. את נשארת בתחתונים וחזייה, והוא ממשיך לחקור את גופך. את מתמכרת למגע כל כולך. את שולחת ידיים ומתחילה ללטף את גופו, ומגע העור שלו נעים לך מאוד. החשק המיני שלך מתחיל להגיע לרמות גבוהות, הגוף שלך מתחיל לרצות עוד יותר את מגע ידיו וגופו, ואת מרגישה כי הבחור שלצידך חושק בך בדיוק כמו שרצית. גבר חזק ובטוח שיודע בדיוק איך לענג אותך ואיפה המקומות המיוחדים בהם נעים לך מגע ידיו. המגע הופך להיות סוער יותר ויותר והתשוקה מתחילה להתפרץ. שניכם נכנסים לאקסטזה ורוצים לחוות את הסקס בעוצמה ובריגוש. שני אנשים זרים לחלוטין שעד לפני שעה קלה לא הכירו אחד את השני נמצאים עכשיו במיטה זה לצד זו ומתענגים על מין בצורה המוחלטת ביותר שלו. סקס, סקס, סקס…

פנטזיה מס' 2 – לגבר – סקס עם הבוסית…

תופתעו לדעת כמה גברים עסוקים במחשבות על הבוסית שלהם, במיוחד כשהיא חתיכה ומדליקה אותם. גברים מסוגלים להתרכז באופן מוחלט במשימה שלהם, בין אם הם עובדים זוטרים או מנהלים בכירים, אך כאשר חולפת לידם בחורה או אישה אשר מעוררת את חושיהם, המחשבות בראש מרקיעות שחקים. כאשר מדובר בבוסית, פה זו כבר פנטזיה ברמות אחרות לגמרי.

בדיוק לפני שבוע קידמו אותך להיות סמנכ"ל שיווק בחברה בה אתה עובד כשנתיים. קיבלת משרד חדש ופקידה חמודה אשר מקבלת את פני הלקוחות. במהלך סבב התפקידים בחברה, מונתה מנכ"לית חדשה שעדיין לא פגשת, והמפגש אמור להיות בעוד כשעה. אתה ממשיך לעבוד ולא מקדיש מחשבה מיוחדת, כי מה כבר יכול להיות? מנכ"לית היא בדרך כלל בעלת מראה של דודה עם חליפה מהודרת ושמרנית. חולפת לה שעה ואתה נקרא למשרדה.

אתה נכנס למשרד ולא יודע איך לקבל את המראה שנגלה לפניך. עומדת מולך אישה מרשימה, חטובה וסקסית ואתה מתחיל להרגיש את הדופק המואץ. הדבר הראשון שבא לך כרגע זה להשכיב אותה על השולחן , להרים את החצאית שהיא לובשת ולחדור אליה. אוי, כמה שבא לך, ואתה ממשיך לעמוד, לוחץ את ידה ומציג את עצמך. "מעניין מה עובר לה בראש עכשיו, והאם יש סיכוי שהיא חושבת אותן מחשבות כמו אלו במתרוצצות לי בראש עכשיו" אתה שואל את עצמך.. אתה ממשיך בשיחה איתה, אבל המחשבות במקום אחר… סקס במשרד ועוד עם הבוסית זה משהו שמעולם לא חלמת שיקרה לך, אף פעם לא הייתה "מועמדת" שגרמה לך להתרגשות כה רבה. השילוב בין הכוח והעוצמה לריגוש בסקס במשרד גורם לך לבלבול קל.

אתה ממשיך לפנטז ומדמיין סצנה נוספת. היא קוראת לך להיכנס למשרדה וכאשר אתה מגיע היא מבקשת שתסגור את הדלת ותנעל אותה. היא מדברת בשקט ובביטחון. אתה מבצע את שביקשה ומתקרב אליה בהיסוס. ממקום מושבה היא לוחצת על מתג האור ואפלולית ממלאת את החדר. אתה עומד מעליה, מושך ומרים אותה אליך ומתחיל ללטף אותה באינטימיות. היא מגיבה אליך בתשוקה ומשיבה לך בנשיקה צרפתית לוהטת. אתם מתחילים לגעת זה בזו בתשוקה, ז'קט החליפה שלה נזרק לרצפה והמכנסיים שלך כבר מופשלים כלפי מטה. אתה מתיישב על כיסא המנהלים שלה ומושך אותה אליך. היא מתיישבת עליך ודוהרת מעל גופך. אתם נעים בהרמוניה מדהימה אחד עם השני, ופורקים את כל המתח של יום העבודה בסקס מדהים ומלא תשוקה. הסקס הוא חזק ומעט אגרסיבי. מי היה מאמין שאלו העדפותיה המיניות של הבוסית שלך? ככה היא אוהבת את זה, ואתה נהנה לתת לה ליהנות….

אתה מדמיין את היום שלמחרת. שניכם שומרים זאת בתור סוד מוחלט ומחליפים מבטים סמויים שאין סיכוי שמישהו יבין אותם. בישיבת ההנהלה שנקבעה לאותו היום אתה דואג לשבת לידה. היא מתחילה את הישיבה בנאום קצר ומתיישבת במקומה. אחד המנהלים האחרים לוקח את רשות הדיבור ומתחיל בהסבר מקיף על תהליכים בינלאומיים בחברה. אתה כבר לא שומע על מה מדברים וכל מה שמעניין אותך זה לדחוף לה ידיים לתחתונים. אתה יושב מולה, ומבין שזה עומד לקרות בקרוב… הראש שלך חושב מהר וממוקד מאוד בפנטזיות שלו. מילא לשכב עם הבוסית, אבל להעז ולחשוב על לגרום לבוסית אורגזמה באמצע ישיבת הנהלה? כשכולם סביב יושבים ודנים בנושאים ברומו של עולם?

אתה מגשש עם ידך מתחת לחצאית שלה ומרגיש את ירכיה החמות. אתה מלטף אותה וממשיך להסתכל על שאר המשתתפים בראש מורם. ידך נעה בין רגליה במעגלים קלים, בתנועות עדינות ומלטפות. כשאתה מרגיש שגופה מתחיל להתרגש ממגע ידיך, אתה מתחיל להניע אותן במהירות רבה יותר ובתנועות נמרצות. אתה מרגיש כמה היא רוצה ומעיף מבט קצר אליה, מבט חטוף של שנייה. הפנים שלה מלאות תשוקה נסתרת ורק אתה מרגיש אותה. אתה נזכר בתשוקה בבילוי הלילי שלכם מליל אמש במשרד על השולחן, ואתה מתמלא חשק וגירוי עצום לעשות זאת ברגע זה, עכשיו, על שולחן ההנהלה, בעצם בכל מקום שרק אפשרי. אתה רוצה אותה כל כך, ואצבעות היד שלך ממשיכות לענג אותה בטרוף וגורמות לה לאורגזמה. אתה מרגיש את זה, ולא מפסיק. רוצה לגרום לה לחוות תחושות שלא חוותה מעולם. היא הבוסית שלך בעבודה אבל בכל מה שקשור לסקס אתה הבוס!!!

2 פנטזיות אירוטיות שהייתם רוצים להגשים
4.3 (85%) 4 votes