3 פנטזיות של נשים שגברים לא מכירים

| 12 בינואר 2012 | 2 תגובות

היכרות עם פנטזיות מיניות מאפשרת לזוגות להיות אינטימיים יותר אחד עם השני. לגברים ונשים כאחד יש פנטזיות מיניות ולא תמיד נוח להם לדבר עליהם, גם אם בן הזוג קרוב אליהם מאוד. זה אולי יפתיע כמה אנשים לדעת כי במחקרים שנעשו נמצא כי הפנטזיה המינית הנפוצה ביותר היא פנטזיה על בן הזוג שלהם. הם מדמיינים ומפנטזים על כל הדברים שהם עשו או יכולים לעשות עם בן הזוג הנוכחי שלהם, וכאשר מדובר בדמיון – השמיים הם הגבול.

יש הרבה מאוד פנטזיות לשני המינים, חלקן ידועות ונדושות וחלקן מסעירות ומפתיעות. חיי המין שלכם הפכו להיות קצת שגרתיים ומשעממים? ובכן, יש אחד איבר אחד שרוב האנשים מזניחים אותו והוא: המוח. תנו לעצמכם חופש מחשבתי ותתפלאו עד להיכן תגיעו.. אנחנו רוצים לעשות לכם היכרות עם 3 מהפנטזיות של נשים שגברים לא מכירים. אז בבקשה, הרי הן לפניכם:

פנטזיה מספר 1: הוא בתול – והיא גברת רובינסון…. מכירים?

זהו משחק כוח "אסור" המין עבור שני הצדדים, וכל מה שהאישה צריכה זה לבוש סקסי מוקפד כגון חצאית וחולצה מכופתרת, גרביונים ועקבים גבוהים, והיא בדרך לפתות את הבחור הצעיר שעומד מולה, חסר ניסיון אך בעל תשוקה מינית מוגברת. נשים אוהבות לדמיין את עצמן עם בחור צעיר, בעל גוף חטוב וצעיר שהן הולכות להכניס בשערי עולם הסקס המרגש והמסעיר, וללמד אותו את כל מה שהן יודעות. התנועות המהססות וחוסר הביטחון, ובנוסף התחושה שהן מלמדות אותו, עושה להן את זה..

הפנטזיה הזו מתחילה לאט לאט, בגישושים עדינים, שכן הפרטנר חסר ניסיון ולא ממש יודע איך לגעת, איפה וכמה.. בהתחלה האישה מדמיינת את המחשבות שלו: "מה אמא שלו תגיד אם תדע שאני נכנסת למיטה עם הבן שלה?" ו"מה החברים שלו יחשבו על זה, והם בעצם עדיין תלמידים בתיכון". הם מכינים לעצמם כוס משקה ומתיישבים על הספה. היא אומרת לו שהוא מושך אותה יותר מבעלה ונותנת לו להתפתל במבוכה תוך שהוא מנסה להיות דיפלומט – ומנסה להסתיר את הזקפה שלו. היא מתקרבת אליו בזהירות, פותחת את החולצה שלו ומתחילה לגעת בעדינות בחזה שלו "עור רך כזה, הרבה זמן שלא הרגשתי" היא אומרת בעודו מתפתל. היא פותחת כמה כפתורים עליונים בחולצה שלה, ונותנת לו להביט בחזה שלה. היא שואלת אותו אם הוא אוהב את זה והאם הוא אי פעם עשה אהבה עם אישה לפניה. עכשיו זה הזמן בו היא נותנת לו לגעת בשדיים שלה תוך שהיא אומרת לו שזה הסוד שלהם, רק הוא והיא יודעים על זה. היחסים האסורים מסעירים אותה ומרגשים את חושיה. היא מובילה אותו כך שיעמוד מולה כשהיא יושבת על הספה, ומפשילה את מכנסיו. היא מביטה בגופו הצעיר והשוקק למגע ונותנת לו מין אוראלי מפותל להפליא – עד שכמעט יגיע לאורגזמה. היא מלטפת את גופו בעיניה ונוגעת בו, אך לא נותנת לו לגעת בה. איטיות היא שם המשחק כאן. היא נשארת בגרביונים ובעקבים גבוהים ומפשיטה את שניהם. היא שואלת אותו אם הוא אוהב את מה שהוא רואה ואם הוא רוצה לגעת בה, ואז מובילה אותו אל המיטה ומסבירה לו איך לענג אותה. התנועות המהססות הופכות להיות זורמות יותר, המגע נעים לה והתשוקה המטורפת שלו מסעירה את חושיה. הידיעה כי אישה בשלה ומנוסה כמוה נמצאת כרגע במיטה עם בחור צעיר ובתול גורמת לה לפרצי אורגזמה שלא חוותה הרבה זמן. המבט בבחור אשר גילה לראשונה את סודות המין גורמת לה להיאנח ולגנוח תוך שהבחור שלצידה מתלהב ומעריץ את גופה ושניהם מאבדים שליטה על גופם ומתמכרים למגע הסוחף.

פנטזיה מס' 2 – הגבר הוא עבד המין של האישה

משהו קורה לנשים במהלך הפנטזיה הזו, בה הן מציעות דברים שהן לא העזו לחלום עליהם במהלך התעלסות "נורמלית", שהרי מי לא אוהב אישה פראית במיטה שלו?
האישה מדמיינת עצמה לבושה בז'קט עור מעל תחתונים וחזייה סקסיים שחורים , גרביונים עם ביריות, מגפיים גבוהות, כיסוי לעיניים וצעיף לקשירת הידיים. היא מתחילה בהוראה לביצוע משימות קטנות כמו לכבות את האור, לעשות לה עיסוי בכף הרגל ולשכב על המיטה בתנוחה מסוימת. היא לא נותנת לו לדבר או לשאול דבר, שכן היא הבוס. היא מבהירה לו כי הוא העבד שלה ואסור לו להתנגד או להתפרע מכיוון שאז הוא צפוי להיענש. היא שומרת על פנים חתומות וכאשר הוא זז באי נוחות או מנסה להתנגד היא אינה שואלת אותו אם זה בסדר או האם היא הכאיבה לו, מכיוון שכרגע לא מדובר בו אלא בהנאה שלה בלבד!

היא פוקדת עליו לשבת או לשכב כשפניו בכיוון המנוגד לה. היא מכסה את עיניו וקושרת את ידיו בצעיף רך מאחורי גבו ודוחפת אותו קדימה למצב כנוע. עכשיו כשהוא ערום ועיניו מכוסות הוא נתון לחסדיה בלבד. היא מתחילה ללטף את החלק האחורי של הירכיים שלו, להגיע בין רגליו ללטף את אבר מינו ולהמתין עד שהוא גונח יותר … ואז מפסיקה. עכשיו זה הזמן בו היא אומרת לו שזה תלוי רק בה כדי להחליט מה הוא מקבל ומתי, והוא צריך לספק אותה קודם. היא מסובבת אותו ומסבירה לו בדיוק מה היא רוצה. לא משנה כמה מענג מה שהוא עושה לה, כאשר היא רואה שהוא נהנה היא הודפת אותו, ואומרת לו שהוא העבד שלה, שהוא ילד רע ואסור לו ליהנות. השליטה הזו מעוררת אותה ומסעירה אותה מאוד. היא רוצה שהוא יתחנן למגע, ורוצה להיות השליטה הבלעדית, תוך שהיא מביאה אותו לקצה גבול היכולת שלו וגורמת לו להתחנן. סופה של הפנטזיה תלויה ביכולת האישה בשליטה מלאה – חלקן בוחרות לסיים אותה בסקס פרוע וחושני ביחד, וחלקן משחקות את תפקיד השליטה עד הסוף. לדמיון אין גבול , וכך גם בפנטזיה..

פנטזיה מס' 3 – סקס ברכבת

אחת הפנטזיות המרגשות ביותר היא סקס ברכבת. האישה מדמיינת כי היא ובן הזוג עולים לרכבת ומתיישבים במושב משותף. אנשים יושבים מולם וחולפים על פניהם, וכל אותו הזמן לא יודעים ולא מתארים את מה שיתרחש בעוד כמה דקות בין רגליה. הרכבת עוזבת את הרציף ומתחילה לדהור על הפסים, וכך גם התחושות אצל האישה. היא מניחה שמיכה דקה על פלג גופם התחתון וממשיכה לנהל שיחת חולין רגילה עם בן הזוג. אט אט היא שולחת את ידה לידו של בן הזוג ומובילה אותה אל בין רגליה. הגבר מתחיל לגעת וללטף את ירכיה ומכניס את ידו לתוך התחתונים שלה. מגע אצבעותיו מטריף ומסעיר את חושיה אך היא ממשיכה לנהל שיחה רגילה עם בן הזוג ואפילו מסתכלת על האנשים בסביבה כאילו דבר לא קורה עכשיו. היא זזה לעיתים כאילו באי נוחות, אך למעשה תחושת ההנאה שלה גוברת מרגע לרגע. היא מתרגשת מעצם הידיעה שאין לאף אחד מושג מה עובר עליה, ומתמכרת למגע. היא מביטה עליו וכאילו אומרת לו במבט עיניה שלא יפסיק, שנעים לה ושימשיך לעשות את מה שהוא עושה עכשיו. רגע לפני השיא היא טומנת את ראשה בכתפו של בן הזוג ונותנת לעצמה להגיע למחוזות הנאה בעוצמה אשר לא חווים כל יום…

פנטזיות – חלום שלא מתגשם?

סופן של רוב של הפנטזיות שהן לעולם לא מתממשות, ואולי טוב שכך. אחרת לא היו נקראות "פנטזיות". לעיתים הן נועדו רק בכדי להסעיר את חושינו ולדמיין אותנו במצבים אסורים או בלתי אפשריים אשר גורמים למוח להעצים את התשוקה והעניין בסקס. יש לעומת זאת פנטזיות אשר קל יותר לממש והתחושה שלאחר המימוש היא תחושה נפלאה ומרגשת. הכי שוב – עשו מה שטוב לכם, חשבו על תנוחות מעניינות ופרטנרים טובים לסקס, והמשיכו לחלום ולפנטז.

3 פנטזיות של נשים שגברים לא מכירים
4 (80%) 2 votes

תגיות: ,

קטגוריה: פנטזיות

תגובות (2)

טרקבק URL | תגובות RSS

Sites That Link to this Post

  1. האם זה בסדר לצאת עם הבוס? | Capiyot | 15 באוקטובר 2012
  2. דברים בסקס שמעצבנים בגברים | Capiyot | 23 באוקטובר 2012

השאר תגובה

*